Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • misiekwaw
    RS
    S_OCP Member
    • 2004
    • 7715
    • Ford

    mam, ale na tyle wyrośniętą, że ją pogonimy żeby szukała kwatery :szeroki_usmiech
    Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
    http://www.disi-tune.pl
    Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
    Był WRX
    Była Octa

    Komentarz

    • Arti_r1
      RS
      • 2008
      • 2626

      Zamieszczone przez dato
      Napisz którędy jechałeś i jak Ci zeszło po drodze...
      leciałem przez Chałupki-Brno-Wiedeń-Graz-Maribor. Trasa przeleciała dość dobrze bez większych przeszkód, i napinek z jakąś 140-160km/h prędkością. Na drodze "do" było pusto. Także Wiedeń-Graz przeleciało się normalnie. Droga powrotna już była w ciągu dnia także był duży ruch na tym odcinku. Ale szło płynnie 80-110km/h.

      Zamieszczone przez aro_40
      ponoć na odcinku Wien - Graz są roboty - duże utrudnienia?
      Na odcinku Wiedeń-Graz są zwężki typu lewy pas 2m,prawy normalnych wymiarów. Większość leci tym prawym także lewym można polecieć te 100km/h. Zwężki są także na tym odcinku którym trzeba się tak do góry wspinać a później zjazd. I zależy o jakiej porze się jedzie, to trzeba bardziej patrzeć co inni wyczyniają, ale jest przelotne i korków nie napotkałem

      [ Dodano: Pon 09 Lip, 12 12:49 ]
      Zamieszczone przez ruwado
      Jak będąc w Orebicu, dojechać Octavką na wzgórze do klasztoru Franciszkanów?
      jeśli to jest ten klasztor o którym myśle i w którym byłem, to wjazd jest na łuku drogi jak się kończą hotele po lewej stronie lecąc od centrum. Są znaki i idzie normalnie podjechać.

      Zamieszczone przez dato
      Najwyżej gdzie się zapuściłem to do knajpy "panorama" na duuużą kolację - 2h czekaliśmy, aż się wszystko upiecze, ale warto było
      w którym miejscu ta knajpka? Musiałeś przez Kuciste przejeżdżać żeby tam dojechać? bo też byłem w knajpce gdzieś wysoko i tak samo długo czekałem na jedzenie, ale warto było
      Fabryka Barw :]

      Czarna O1 rs-line tdi
      Srebrna O2 Scout

      DACAR.team

      Komentarz

      • aro_40
        RS
        • 2007
        • 1529
        • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

        Zamieszczone przez Arti_r1
        [ Dodano: Pon 09 Lip, 12 12:49 ]
        Zamieszczone przez ruwado
        Jak będąc w Orebicu, dojechać Octavką na wzgórze do klasztoru Franciszkanów?
        jeśli to jest ten klasztor o którym myśle i w którym byłem, to wjazd jest na łuku drogi jak się kończą hotele po lewej stronie lecąc od centrum. Są znaki i idzie normalnie podjechać.

        Na mapie masz drogę idąca zygzakiem (jadąc od Orebica odbijasz w prawo i ostro pod górę.
        Jest to faktycznie na samym zakręcie i trzeba uważać, aby nie przeoczyć.

        Nie parkuj przy cmentarzu, tylko wal śmiało dalej za budynki klasztorne - tam jest parking i można swobodnie zawrócić.
        If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
        _______________________________________
        a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

        Komentarz

        • Yarwa
          Elegance
          • 2010
          • 915
          • BMW

          Panowie mam dwa pytania odnośnie trasy w okolicach Baśki Woda, Makarska, Igrane, Zivogosce. Może ktoś mi podpowie, chyba eagelmirek do baski jeździ to powinien wiedzieć.

          Trasa jest taka:


          1. zastanawiam się czy nie lepiej zjechać z A1 o zjazd dalej niż pokazuje google, a więc w okolicach Sestanovca i później pojechać przez Zadvarje i Gornja-Brela no i dalej już na Baśkę. Może ta trasą szybciej się przejedzie?
          2. kolejna kwestia to jest przejazd z Makarskiej do Zivogosce. Google maps prowadzi mnie trasą nr 8 ale zaraz przed Drasnicami kieruje mnie na jakąs drogę biegnącą wzdłuż wybrzeża w kierunku Igrane. Czy nie lepiej dalej jechać tą magistralą nr 8 omijając Igrane i przy samych Zivogoscach zjechać z 8 i w dół pojechać do Zivogosc. Czy tak nie będzie szybciej i sprawniej?

          Komentarz

          • AdamB
            RS
            S_OCP Member
            • 2007
            • 8028
            • Octavia IV (NX3)
            • DKZA 2.0 TSI 190 KM

            Zamieszczone przez piramida
            Zamieszczone przez AdamB
            Ehh jeszcze tylko dwa dni w Mandre na Pagu .
            W zeszłym roku byłem na Pagu w miejscowości Pag, jak ci ie podoba na Pagu? :wink:
            Z MartinI bylismy w Mandre nie w Pagu , ogolnie to zadupie dla chcacych pognic na plazy i ze znajomymi piwo wypic. Sama miejscowosc Pag na mnie szalu nie zrobila, zwiedzilismy ja dzis w godzine.
            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

            Komentarz

            • ruwado
              RS
              • 2009
              • 14883
              • Octavia IV (NX3)

              Arti_r1, aro_40,
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz

              • aro_40
                RS
                • 2007
                • 1529
                • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

                Zamieszczone przez ruwado
                Arti_r1, aro_40,
                ruwado, ty nie przesyłaj tylko wrzucaj do lodówki Karlovacko, coby było chłodne, jak wpadniemy z Arti_r1 w odwiedziny :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech
                If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                _______________________________________
                a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                Komentarz

                • Arti_r1
                  RS
                  • 2008
                  • 2626

                  Zamieszczone przez aro_40
                  tylko wrzucaj do lodówki Karlovacko, coby było chłodne, jak wpadniemy z Arti_r1 w odwiedziny :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech
                  no no :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech całkiem możliwe.
                  Bo właśnie zastanawiam się nad tygodniowym wyjazdem:P Mam do wyboru albo polskie morze, albo chorwackie :lol:
                  Fabryka Barw :]

                  Czarna O1 rs-line tdi
                  Srebrna O2 Scout

                  DACAR.team

                  Komentarz

                  • piramida
                    RS
                    • 2009
                    • 12222
                    • Superb III (3V3)

                    Zamieszczone przez AdamB
                    Zamieszczone przez piramida
                    Zamieszczone przez AdamB
                    Ehh jeszcze tylko dwa dni w Mandre na Pagu .
                    W zeszłym roku byłem na Pagu w miejscowości Pag, jak ci ie podoba na Pagu? :wink:
                    Z MartinI bylismy w Mandre nie w Pagu , ogolnie to zadupie dla chcacych pognic na plazy i ze znajomymi piwo wypic. Sama miejscowosc Pag na mnie szalu nie zrobila, zwiedzilismy ja dzis w godzine.
                    Rzeczywiście szału nie ma, za to można się falnie w zaciszu ulokować w jednej z przybrzeżnych małych miejscowości i delektować się ciszą i piwkiem tak jak napisałeś :szeroki_usmiech
                    superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                    poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                    Komentarz

                    • blackrs
                      RS
                      • 2008
                      • 4826
                      • Superb II combi (3T5)
                      • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                      Zamieszczone przez aro_40
                      http://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=9948

                      sorka, że promuję inne forum, ale wydaje mi się to lepsze niż powielać po raz kolejny te same wątki. Wszystkiego tu nie poruszymy, a tam jest kopalnia wiedzy.
                      dzieki dzieki to czytam cały czas a tu tylko pytam o ewentualne sugestie bo tam sie nie rejestrowałem
                      Zamieszczone przez dato
                      Przez CR zdecydowanie lepiej. Przez Serbię jechaliśmy raz, żeby było jak najkrócej bo z przyczepami. Trochę strach był, bo było to x lat temu, teraz może być lepiej, ale mnie osobiście nie ciągnie.

                      Nie olewaj wyjazdu z Polski, od siebie możesz wyjeżdżać 6-12h w zależności od tego, jakie warunki trafisz, a to już naprawdę robi różnicę...
                      no wlasnie dla tego przez polske chce jechac w nocy żeby nad ranem wjechac do czech
                      wybrałem droge czechy austra słowenia (objazd ptuj) i potem do czarnogóry. w sumei daje mi to 2000 km. jeszcze zabawa ze stacjami lpg ale jak żadnej nie przegapie to będzie dobrze
                      i teraz pytanie chciałem wyejżdać w nocy z pt/so i teraz myśle czy nie przełożyc jakos inaczej bo jade sam z żoną i nie mam zmiennika w razie czego jak zmoży to będę musiał pospać i w tedy mogę w dziwnych godzinach dojechać do budvy
                      jakieś rady ile czasu moge jechać w jakich godzinach najlepiej wyjechac? będę jechał przepisowo bez szaleństw co 2h 10-15 min przerwy
                      do budvy przydało bys ie zajechać albo przed wieczorem żeby nocleg znaleźc albo nad ranem.
                      BYŁA o1 rs
                      BYŁA o2 1.6
                      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                      Komentarz

                      • dato
                        L&K
                        • 2012
                        • 1431

                        No... Przy dobrych wiatrach i takich założeniach licz 24h.

                        I wtedy warto byłoby ruszyć z PL do południa, żeby był zapas w każdą stronę... I wtedy warto się pochylić nad trasą w Polsce, żeby się nie umęczyć od samego początku.

                        Dobry budzik, świadome i zaplanowane 1-2h snu gdzieś w nocy, a najlepiej tuż przed świtem. Będziesz często stawał z racji lpg, więc dodatkowe postoje już bym odpuścił. Zamierzasz jechać przepisowo, więc to co powyżej napisałem to i tak ambitnie...

                        Komentarz

                        • Dzida
                          RS
                          • 2006
                          • 2253

                          Zamieszczone przez dato
                          Przy dobrych wiatrach i takich założeniach licz 24h.
                          ofpizdu, faktycznie przejebane z deka. . . .

                          teraz popatrzyłem na mapę, prawie 2 kkm do zrobienia. . .

                          Komentarz

                          • dato
                            L&K
                            • 2012
                            • 1431

                            Mnie 1800 gdzieś pi razy oko wychodzi. 16h bez szaleństw, ale i bez założeń typu "jazda przepisowa" , z 2h spania w tym czasie autostrada CR i jedzie żona. Czyli +1-2h przy jeździe bez zmiennika. I za kluczową dla wyjazdu w piątek uznałem sprawę skutecznego wydostania się z PL... No i bez zbędnych postojów co 2h, ale tu już moje własne założenia i organizm - mnie to nic nie daje, tylko z rytmu wybija...

                            Jak się nic nie wysra po drodze, to tak się da spokojnie zrobić - wyjazd popołudnie, przyjazd rano, jest zapas.

                            Komentarz

                            • aro_40
                              RS
                              • 2007
                              • 1529
                              • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

                              blackrs, skoro chcesz jechać jednym ciurkiem 24 h to uważaj na chorwacka autostradę za tunelami (Sveti Rok). Zaczyna sie najbardziej monotonny i nużący jednocześnie odcinek autostrady.
                              Ja co roku jadę z noclegiem na Słowenii, a mimo tego na tym odcinku bierze mnie senność (i nie tylko mnie). Prawdopodobnie jest to spowodowane słoneczkiem, małą ilościa autek oraz prostymi odcinkami drogi...
                              Co roku widzę 1-2 autka jak stoją na poboczu przyklejone do barierki
                              If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                              _______________________________________
                              a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                              Komentarz

                              • looker
                                RS
                                • 2008
                                • 1886
                                • Octavia II (1Z3)
                                • BMN 2.0 TDI RS 170 KM

                                Zamieszczone przez Yarwa
                                Panowie mam dwa pytania odnośnie trasy w okolicach Baśki Woda, Makarska, Igrane, Zivogosce.
                                1. zastanawiam się czy nie lepiej zjechać z A1 o zjazd dalej niż pokazuje google, a więc w okolicach Sestanovca i później pojechać przez Zadvarje i Gornja-Brela no i dalej już na Baśkę. Może ta trasą szybciej się przejedzie?
                                Nie wiem czy szybciej ale zawsze trochę dłużej autostradą pojedziesz. Po zjeździe w Sestanovac będziesz miał baaardzo malowniczy kawałek Jadranki (jechałem nim 03.07) a potem już spokojnie (max. 70km/h) i widokowo lecisz sobie wzdłuż kolejnych miejscowości wypoczynkowych aż do Baśka Vody czy dalej. Trochę zakrętów ale ogólnie pełen luz.

                                Zamieszczone przez Yarwa
                                2. kolejna kwestia to jest przejazd z Makarskiej do Zivogosce. Google maps prowadzi mnie trasą nr 8 ale zaraz przed Drasnicami kieruje mnie na jakąs drogę biegnącą wzdłuż wybrzeża w kierunku Igrane. Czy nie lepiej dalej jechać tą magistralą nr 8 omijając Igrane i przy samych Zivogoscach zjechać z 8 i w dół pojechać do Zivogosc. Czy tak nie będzie szybciej i sprawniej?
                                Ja poleciałem do Drvenika cały czas "8" i było OK. Też polecam. Nie wiem co to za droga biegnąca równolegle. W sumie to szczegóły ale wybierz Jadrankę bo przynajmniej wiadomo co na niej można się spodziewać.
                                OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                                SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                                Komentarz

                                • Yarwa
                                  Elegance
                                  • 2010
                                  • 915
                                  • BMW

                                  Jadranka to rozumiem ta magistrala nr 8?

                                  Komentarz

                                  • looker
                                    RS
                                    • 2008
                                    • 1886
                                    • Octavia II (1Z3)
                                    • BMN 2.0 TDI RS 170 KM

                                    Zamieszczone przez ruwado
                                    looker, a gdzie siedzisz? Robisz moje plany wycieczek ja wyjeżdżam w piątek do Orebica.

                                    A Blagaj po drodze ominąłeś?
                                    "Siedzę" w Drveniku :-) Jeszcze do piątku. Jak widać mamy podobne plany wycieczkowe :-)
                                    Z tym Blagajem to mi zabiłeś ćwieka - w takim razie jeszcze się tam wybierzemy. Przez niedopatrzenie go pominęliśmy ops:
                                    Yarwa - tak to to samo
                                    OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                                    SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                                    Komentarz

                                    • CIS73
                                      Rider
                                      • 2008
                                      • 522

                                      koledzy a takie pytanko jak się zapatrują stróże prawa w słowacji i na węgrzech na jazdę z batem na dachu
                                      jedziemy na 2 auta i chcielibyśmy mieć jakiś kontakt ze sobą
                                      CISOWÓZ http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=40594
                                      CISOWÓZ ZWEI http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=50866

                                      Komentarz

                                      • Arti_r1
                                        RS
                                        • 2008
                                        • 2626

                                        przelatywałem przez Czechy,Austrie,Słowenie na 1m bacie i 1,5m i nie miałem problemów :wink:
                                        Fabryka Barw :]

                                        Czarna O1 rs-line tdi
                                        Srebrna O2 Scout

                                        DACAR.team

                                        Komentarz

                                        • __atomek__
                                          RS
                                          • 2007
                                          • 3193
                                          • Superb III (3V3)

                                          Jedynie w Austrii CB jest bodajze zabronione
                                          Pozdrawiam
                                          Tomek

                                          Komentarz

                                          • blackrs
                                            RS
                                            • 2008
                                            • 4826
                                            • Superb II combi (3T5)
                                            • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                                            Zamieszczone przez dato
                                            No... Przy dobrych wiatrach i takich założeniach licz 24h.

                                            I wtedy warto byłoby ruszyć z PL do południa, żeby był zapas w każdą stronę... I wtedy warto się pochylić nad trasą w Polsce, żeby się nie umęczyć od samego początku.

                                            Dobry budzik, świadome i zaplanowane 1-2h snu gdzieś w nocy, a najlepiej tuż przed świtem. Będziesz często stawał z racji lpg, więc dodatkowe postoje już bym odpuścił. Zamierzasz jechać przepisowo, więc to co powyżej napisałem to i tak ambitnie...
                                            tak właśnie mniej więcej liczę że tyle mi to zajmie, ale ruszę ok 1-2 nad ranem w sobotę żeby dojechać nad ranem do Budvy i na spokojnie szukać kwatery
                                            jak wyjeżdżam z pełnym bakiem to po drodze mam 4 tankowania. 100km przed granicą z CZ potem w CZ przed granicą z A następnie po wjeździe do Cro i potem gdzieś w okolicach Splitu.
                                            co to predkości jazdy to jakos jak jade na wakacje to wole spokojnie jechać relaksacyjnie a nie na wyścigi godzina w tą czy w drugą mnie nie zbawi a jakaś ostra spinka przy wyprzedzaniach tirów mi nie potrzebna tym bardziej że demona predkości nie mam i tak po wyżej 130 przy 5 biegowej skrzyni robi sie mniej komfortowo. zresztą jadac te 30km/h szybciej jak wiadomo przejedziemy 30km wiecej w danej godzinie to przy ewentualnym zatrzymaniu przez policję traci sie większy dystans.
                                            po za tym trzeba godnie prezentować urząd w którym sie pracuje żeby po wakacjach nie musieć sie tłumaczyć dla szefa :P
                                            no i za pieniądze które miałbym wsadzić w mandat to pewnie z 2-3 noclegi więcej wyjdzie
                                            przez Pl CZ A SlO powinno pójść bez większego zmęczenia w sumie do jazdy jestem przyzwyczajony bywalo i po 1400km w jeden dzień myślę że zmeczeczenie przyjdzie juz w cro i tam będę chcial sie gdzies zatzrymać na 2-5 h snu ( zobaczymy ile będzie mi potrzeba). W zwiazku z tym pytanie jakieś wieksze fajne parkingi sa przy autostradzie w Cro gdzie spokojnie można sie zatrzymać kimnąc w aucie?
                                            kolejne moje pytanie bo nie moge tego ustalić w cro sa bramki ale na jakiej zasadzie dzialaja biorę bilet na wjeździe i palcę na zjeździe za pzrejechaną całość? czy jak jadę aż za dubrownik to co ileś tam km mam bramki na których płacę za dany odcinek ( czyli kilka bramek mam po drodze)? na bramkach w cro płacić euro czy gdzieś na granicy lepiej wymienic na kuny ( oczywiście mam zamiar płacić karta z millennium ale gdyby cos nie chciało działać) ? pzrez całe cro to ok 200 kun powinno byc w jedna strone tak?
                                            a i jeszcze jedo w ostatnie dni chcialbym sie przenieścć na 2-3 nocie w jakieś fajne miejsce z którego będzie blisko do Plytvickich cos polecacie?
                                            dzieki bardzo za wszystkie porady w sumie pierwszy mój wyjazd samochodowy na dłuższe wakacje wiec chce żeby wszytsko było w miare wiadome i żeby żona byął zadowolona bo to bedzie procentowalo

                                            [ Dodano: Wto 10 Lip, 12 15:21 ]
                                            ps namiar na auto mape jakąś świeżą macie ?
                                            BYŁA o1 rs
                                            BYŁA o2 1.6
                                            JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                            Komentarz

                                            • Arti_r1
                                              RS
                                              • 2008
                                              • 2626

                                              Zamieszczone przez blackrs
                                              W zwiazku z tym pytanie jakieś wieksze fajne parkingi sa przy autostradzie w Cro gdzie spokojnie można sie zatrzymać kimnąc w aucie?
                                              duży i spoko parking jest przed tunelem Svety Rok

                                              Zamieszczone przez blackrs
                                              sa bramki ale na jakiej zasadzie dzialaja biorę bilet na wjeździe i palcę na zjeździe za pzrejechaną całość?
                                              dokładnie. Każdy wyjazd jest obstawiony bramkami do płacenia.

                                              Zamieszczone przez blackrs
                                              na bramkach w cro płacić euro
                                              możesz płacić w euro, ale wtedy pakujesz się w korki i to niekiedy nie małe. Także najlepiej płacić kartą na bramkach, i do tego masz wyznaczone inne pasy ruchu i bramki gdzie wszystko szybko i sprawnie idzie
                                              Fabryka Barw :]

                                              Czarna O1 rs-line tdi
                                              Srebrna O2 Scout

                                              DACAR.team

                                              Komentarz

                                              • krzynol
                                                RS
                                                S_OCP Member
                                                • 2007
                                                • 10923
                                                • Superb II combi (3T5)
                                                • ASV 1.9 TDI VP 110 KM
                                                • CFHC 2.0 TDI CR 140 KM

                                                Zamieszczone przez blackrs
                                                jakieś wieksze fajne parkingi sa przy autostradzie w Cro gdzie spokojnie można sie zatrzymać kimnąc w aucie?
                                                co jakiś czas są duże parkingi, mnóstwo miejsca do parkowania i spania

                                                Zamieszczone przez blackrs
                                                pzrez całe cro to ok 200 kun powinno byc w jedna strone tak
                                                tak

                                                Zamieszczone przez blackrs
                                                w ostatnie dni chcialbym sie przenieścć na 2-3 nocie w jakieś fajne miejsce z którego będzie blisko do Plytvickich
                                                jak będziesz jechał zwykłymi drogami w stronę plitwickich, to patrz gdzie ZIMMER/ROOMS/KWATIRY
                                                podjedź i pytaj, zawsze można potargować - mili ludzie
                                                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                                poprzednie modele:
                                                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                                Komentarz

                                                • ruwado
                                                  RS
                                                  • 2009
                                                  • 14883
                                                  • Octavia IV (NX3)

                                                  aro_40, Arti_r1, najwyżej śmigne do jakiegoś Studenaca po świeże i zimne

                                                  [ Dodano: Wto 10 Lip, 12 19:52 ]
                                                  looker, jest jeszcze Imostki i 2 fajne jeziorka
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz

                                                  • blackrs
                                                    RS
                                                    • 2008
                                                    • 4826
                                                    • Superb II combi (3T5)
                                                    • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                                                    dzieki chłopaki za odpowiedzi bym dał pomógł ale nie moge bo nie jestem autorem watku
                                                    jak będziesz jechał zwykłymi drogami w stronę plitwickich, to patrz gdzie ZIMMER/ROOMS/KWATIRY
                                                    podjedź i pytaj, zawsze można potargować - mili ludzie
                                                    tzn ja chce miejsce nad morzem i zeby sobie w dzien wyskoczyc tam połazić. z Zadaru jest lekko ponad 100 w jedna strone i gdzies chyba w tych okolicach bede próbował ewentualnie Senj lub coð miedzy tymi miastami. jak by ktoś polecał jakaś extra miejscówke to spoko
                                                    BYŁA o1 rs
                                                    BYŁA o2 1.6
                                                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...