Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam żarówki!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Porównywales w teście nówkę Osrama UN ,ze starą Philipsy Night Guide H7R ? :? Ile miała miesięcy , lat ?

    Komentarz


    • Zamieszczone przez bishop
      Porównywales w teście nówkę Osrama UN ,ze starą Philipsy Night Guide H7R ? Ile miała miesięcy
      O tym samym pomyślałem. Stara żarówka vs. nówka. Każda (prawie) będzie lepsza.

      Moja Octavia:
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
      Rafał

      Komentarz


      • w lidlu mają być od 12.01 żarówki firmowane nazwą ultimate speed - z dotychczasowych doniesień na forach wynika, że są to żarówki produkowane przez Osrama w Niemczech (ten sam adres producenta na opakowaniach). tu link do oferty: Lidl Polska | Zakupy robię w Lidlu!
        cena 19,99 za 2 szt h4 lub h7 do wyboru. zakładając jakość osrama za cenę marketowego shitu - na pewno idę kupić paczkę h7+50%

        btw. jeżdżę od pół roku (~12kkm) na zestawie osram silverstar 2.0 h7 + osram silverstar 2.0 h1, pojeździłem sobie w okresie świątecznym sporo nocami w trudnych warunkach typu śnieżyce czy ulewy i cały czas jestem całkiem zadowolony z powyższego zestawu (z ceny też - kupiłem powyższe 4 żarówki za ~65PLN z przesyłką)

        Komentarz


        • W związku z tym że w mojej O2 palnik D1S kończył żywotność i szukając na forum nie znalazłem żadnych konkretów postanowiłem napisać.

          Jeżeli komuś spali się palnik D1S lub przybierze kolor jak u mnie to polecam zakup od niniejszej osoby.

          (aukcja zakończona)

          Dziś kupiłem od tej osoby D1S OSRAM XENARC po 150 PLN za sztukę z odbiorem osobistym.
          Przy mnie otworzył obudowę palnika na dowód że oryginał etc (info jak odróżnić oryginał od chińszczyzny można znaleźć na youtube)

          Cena w autoryzowanego przedstawiciela ok 230pln

          Poniżej zdjęcie jak wyglądała lampa prawa - padający palnik - kolor różowy, przebieg 161tyś



          A tutaj już po wymianie dwóch palników, dodatkowo wymieniłem pozycje na OSRAM W5W Cool Blue Intense. Pozostało mi jeszcze zmienić w światłach przeciwmgłowych tam jest H8 również na Cool Blue.




          Ostatnio edytowany przez spj; 5971.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez czernobyl
            w lidlu mają być od 12.01 żarówki firmowane nazwą ultimate speed - z dotychczasowych doniesień na forach wynika, że są to żarówki produkowane przez Osrama w Niemczech ...
            A na tych forach napisali jak z ich żywotnością? tzn czy były wcześniej w ofercie?

            Zamieszczone przez rodaczek
            O tym samym pomyślałem. Stara żarówka vs. nówka. Każda (prawie) będzie lepsza.
            Fajnie że Maciejowi się chce robić testy , ale jedno niewygodne pytanie? i hyc pod kocyk ... i nie ma dziecka

            Komentarz


            • A tutaj już po wymianie dwóch palników, dodatkowo wymieniłem pozycje na OSRAM W5W Cool Blue Intense. Pozostało mi jeszcze zmienić w światłach przeciwmgłowych tam jest H8 również na Cool Blue.

              Mam H1 i H7 Cool Blue+LED-y Osram W5W, szukałem do kompletu właśnie H8 ale wybór sprzedawców jest mały a cena powyżej 100 PLN :?
              Antyfotoradar Valentine1
              Harry II Classic+Sirio ML145

              Komentarz


              • Zamieszczone przez bishop
                A na tych forach napisali jak z ich żywotnością? tzn czy były wcześniej w ofercie?
                w ofercie pojawiają się od kilku lat, również w niemieckim lidlu (stamtąd same dobre opinie nt. ww żarówek)
                trza by pogóglać za hasłem "ultimate speed h7" - w sumie z tego, co wczoraj czytałem nikt nie narzekał na krótką żywotność ani też ich nie zachwalał z okazji długowieczności.
                raczej przyjąłbym -skoro to osram- że te +50% to będą żarówki mniej-więcej równoważne pierwszym silverstar'om, longlife~=~osram longlife

                Komentarz


                • W Biedronce też mają być żarówki Philips w cenie coś ponad 20 zł za 2 szt. Standardowe żarówki.
                  SIMPLY CLEVER
                  Wiesz co dobre :-)

                  Moja Maszyna
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=53846

                  Komentarz


                  • ja teraz zakupiłem Philips DiamondVision. Zobaczymy jak to będzie wyglądało.
                    Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                    Komentarz


                    • Witam dzisiaj wsadziłem Philips White Vision H7, poprzednie miałem Tungsram +90% różnice widać na plus dla philipsa jest trochę jaśniej. Zobaczę jak długo poświecą .
                      Jordi

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Kh2GzYH@neostra
                        poprzednie miałem Tungsram +90%
                        Ile Ci wtrzymaly?

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Kh2GzYH@neostra
                          Witam dzisiaj wsadziłem Philips White Vision H7, poprzednie miałem Tungsram +90% różnice widać na plus dla philipsa jest trochę jaśniej. Zobaczę jak długo poświecą .
                          Kolego, nie można porównywać nowej żarówki z już wypaloną. Nowa, jaka by nie była, zawsze na początku świeci jasno. Jak wsadziłem do jednego klosza nową H7 zwykłą Tungsram, a w drugim kloszu siedział Osram NightBreaker roczny (10 tys. km), to tani Tungsram wyraźnie jaśniej świecił od NightBreakera.

                          M.
                          666 4U

                          Komentarz


                          • bishop,
                            Wytrzymały 13 miesiecy. 15 tys. km uważam że to dobry wynik.
                            Jordi

                            Komentarz


                            • Tyle jeszcze zniosę i coś kolo tego zakładalem /zwłaszcza ich cenę/ tylko dopisz czy masz jakieś dzienne czy non stop na tungsramach

                              Komentarz


                              • bishop, Nie mam dziennych non stop na tungsramach.
                                Jordi

                                Komentarz


                                • Po lekturze wątku założyłem do swojej Skodziny polecane tutaj żarówki Tungsram +120% i jak dla mnie rewelacja.Tak jasno jeszcze przed autem nie miałem . Nawet ostatnio na przeglądzie diagnosta przy kontroli oświetlenia powiedział,cytuje:"k.rwa, ile światła".Polecam gorąco

                                  Komentarz


                                  • Tungsramy są ok ale nie do soczewek. W soczewkach nie widać praktycznie różnicy i szybko się pala.

                                    Komentarz


                                    • Miałem kupować Tungsramy +120% ale piszecie że w soczewkach się nie sprawdzają...
                                      Jakie więc żarówki do soczewek zakupić?
                                      Diesel kopci, diesel czadzi, DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI!

                                      Komentarz


                                      • Osram Nightbreaker
                                        Pozdrawiam
                                        Marcin

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez sygnet
                                          W związku z tym że w mojej O2 palnik D1S kończył żywotność i szukając na forum nie znalazłem żadnych konkretów postanowiłem napisać.

                                          Jeżeli komuś spali się palnik D1S lub przybierze kolor jak u mnie to polecam zakup od niniejszej osoby.

                                          (aukcja zakończona)
                                          Jako, że link aukcji za jakiś czas przestanie działać, pozwolę sobie uzupełnić Twoje info o nick alegrowicza [anonimizacja].
                                          Ostatnio edytowany przez spj; 5971.
                                          obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                          wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                          Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                          Komentarz


                                          • jeśli chodzi o H4 to po tym, jak małżonka zaczęła narzekać na wyświecone nieco osramy silverstar 2.0, to kupiłem jej (z oporami, bo z niebieskimi wstawkami na bańce) philipsy h4 +130% i ilość światła faktycznie powala - po założeniu pojeździłem trochę po nędznie oświetlonych miejscach i jestem pod dużym wrażeniem - droga i pobocza oświetlone nie gorzej niż na moich obecnych osram silverstar h7 nie sądziłem, ze da się zrobić tak mocne (i legalne) żarówki H4. teraz oczywiście czas na testy żywotności i jak to będzie świecić za 3-4 mc

                                            Komentarz


                                            • Które żarniki D2S wybrać do Octavii 1?

                                              Moje obecne Bosmy D2S 4300K odmówiły posłuszeństwa po 17 miesiącach użytkowania od 11.2013 r do 19 marca 2015 r. Przymierzam się do kupna i mam dylemat

                                              Cenowo kusi mnie moja obecna Bosma 80zł/szt dostawa na terenie Wawy gratis
                                              Link

                                              Ewentualnie tym razem może coś droższego i lepszego Hella D2S 4300K za 115zł/szt
                                              Link
                                              Kolo ponad 5000komentów i zero negatywa

                                              Lub GE za 95zł/szt
                                              Link

                                              lub chinole D2S za 30zł/szt i odbiór w punkcie Zapytałem firmę Lago czy maja homologację "E" jak mają to chyba je spróbuję
                                              Link
                                              Jak do tej pory kupowałem u nich 2 zestawy czujników parkowania i jeden działa bez zarzutu już od 1 roku.

                                              Jeszcze trzeba kogoś kto ogarnie wymianę

                                              Czy ktoś używa jakiegoś zestawu D2S Ge lub Hella, lub chinczyków od Lago? Bo Bosmę już uzytkowałem i wiem co za ta cenę można się spodziewać. Mógłby ktoś pomóc z Warszawy w wymianie żarników?
                                              http://www.euromove.pl

                                              Komentarz


                                              • Jak Ci padnie czujnik to najwyżej porysujesz zderzak, ale pewnie i tak patrzysz w lusterka. Jak będziesz miał wynalazek w reflektorze to padnie Ci przetwornica i będziesz przeklinał oszczędności. Miałem kiedyś do miejskiego autka kupione H4 w Biedronce - po dwóch miesiącach samochód nie przeszedł badań technicznych - nie dało się wyregulować świateł. Musiałem kupić inne i założyć. Na szczęście miałem paragon - oddałem jako niezgodne z normami i przyjęli bez problemów. Szukałbym czegoś producentów żarników - Philips, Osram, itp. Założysz i będziesz miał święty spokój. Żarnik za 30zł kupowałem raz- na wyjazd przez Słowację jako zapas

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez rezon
                                                  Jak Ci padnie czujnik to najwyżej porysujesz zderzak, ale pewnie i tak patrzysz w lusterka. Jak będziesz miał wynalazek w reflektorze to padnie Ci przetwornica i będziesz przeklinał oszczędności. Miałem kiedyś do miejskiego autka kupione H4 w Biedronce - po dwóch miesiącach samochód nie przeszedł badań technicznych - nie dało się wyregulować świateł. Musiałem kupić inne i założyć. Na szczęście miałem paragon - oddałem jako niezgodne z normami i przyjęli bez problemów. Szukałbym czegoś producentów żarników - Philips, Osram, itp. Założysz i będziesz miał święty spokój. Żarnik za 30zł kupowałem raz- na wyjazd przez Słowację jako zapas

                                                  Philips i Osram same podróby. a ja jest już pewne źródło to liczą sobie 220zł za szt. Dlatego wybiorę Bosme, Hella lub GE
                                                  http://www.euromove.pl

                                                  Komentarz


                                                  • Helle polecę, miałem, tylko, że D1s. Natomiast wynalazki typu Bosma, które padają po 17 miesiącach, GE to ta sama liga, nie polecę, ale chytry dwa razy traci :P
                                                    Marek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X