Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam żarówki!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zdalnie allegro

    Komentarz


    • paf, Sigma_74, dajcie znac jak juz zalozycie, ktore sa lepsze silver vison czy GT150.
      Bede wdzieczny
      Bouli
      Była: Czarna perła 1.6BFQ Ice
      Perfect service by DobryGrześWawa :kciukgora
      Jest: Opel Vectra Estate Sportline 1.9 CDTI Zdrowa seria :twisted: (miało być 150KM/320Nm a jest 164.9KM/362.3Nm)

      Komentarz


      • Bouli, Sigma ma jedna sprawna GT150, do tego kupil SV a ja mam NV Philipsa

        Porownamy je macajewem albo obejrzewem na spocie za tydzien :diabelski_usmiech
        Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
        Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
        ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

        TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


        Komentarz


        • Bouli, spox, powiem ci co i jak

          Komentarz


          • Bouli, dam ci znac czy są lepsze od serii z Węgier - ale nawet w dzień widać że tak

            a porównanie zrobi Sigma_74

            SilverVision onboard :szeroki_usmiech

            [ Dodano: Sob 02 Cze, 07 01:03 ]
            Właśnie wróciłem z 200 km trasy nocą po zmianie na Philipsy Silver Vision
            w stosunku do żarówek oryginalnych o tej samej mocy - przepaść
            o wiele mocniejsze i o wiele bardziej białe światło niż ta jajecznica na serii - serdecznie polecam - komplet 56zł - cena wydaje się bardzo OK

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Bouli
              ktore sa lepsze silver vison czy GT150.
              uwżam ze GT 150 lepsze światło dają, jade w trasę teraz na weekend to sprawdzę dokładniej.
              aha i GT 150 bardziej na niebiesko świeci

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Sigma_74
                aha i GT 150 bardziej na niebiesko świeci
                Tzn jak bardzo niebieski... ale no wlasnie powiem szczerze ze tego wolalbym uniknac... Nie chce swirowac ze mam xenony jak nie mam :P Chce jasne, biale żarówy
                Bouli
                Była: Czarna perła 1.6BFQ Ice
                Perfect service by DobryGrześWawa :kciukgora
                Jest: Opel Vectra Estate Sportline 1.9 CDTI Zdrowa seria :twisted: (miało być 150KM/320Nm a jest 164.9KM/362.3Nm)

                Komentarz


                • Bouli, jak były dwie rózne to GT 150 dawało lekka poświatę niebieskiego, ale lekka

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Sigma_74
                    Bouli, jak były dwie rózne to GT 150 dawało lekka poświatę niebieskiego, ale lekka
                    Musze to zobaczyc na wlasne oczy Moglem w sumie dzis na spocie, ale jakos mi to ze lba wylecialo. Popytam chlopakow i zobaczymy
                    Ale dzieki wielkie Sigma_74,
                    Bouli
                    Była: Czarna perła 1.6BFQ Ice
                    Perfect service by DobryGrześWawa :kciukgora
                    Jest: Opel Vectra Estate Sportline 1.9 CDTI Zdrowa seria :twisted: (miało być 150KM/320Nm a jest 164.9KM/362.3Nm)

                    Komentarz


                    • Bouli, bez obaw, to nie jakas poswiata w stylu WT, jaka daja zarowki z supermarketu k Ale powiem szczerze, ze teraz mam zalozone Philips X-treme i troche lepiej swieca w nocy nic GT150 k

                      Komentarz


                      • jaka niebieska poświata ?? panowie w skali 1-100 GT150 ma jakieś 5 punktów niebieskiej poświaty. Jak porównamy z klasycznym żółtym światłęm to różnica jest kolosalna, ale tym światłom daleko do niebieskiego.


                        QBA, na ile lepiej oceniłbyś x-tremy ?? pytam bo jestem o krok od zmiany, a nie wiem czy upgrade jest warty płacenia za nowe żarówki

                        Komentarz


                        • oorsoo, w X-treme swiatlo jest po prostu biale (doslownie). W nocy IMHO lepiej oswietlaja Ale to tylko moje odczucie, w porownaniu z juz przechodzonymi GT150 Prawda jest taka, ze jak sam nie sprawdzisz, to sie nie dowiesz A cene ok. 80zl, wydana na rok, to nie jakies tam przesadnie duze pieniadze, wiec kupuj X-treme k

                          Komentarz


                          • QBA, zobaczymy jak i co , ja ma teraz te Silvery Philipsa i też daja białe światło

                            Komentarz


                            • nie wiem jak wy panowie , ale jak dla mnie to najlepszymi żarówkami wypuszczonymi przez philipsa są właśnie GT 150 - mocne białe światło i nic poza tym - rewelacja.
                              Silnik BFQ + sekwencja KME
                              CB President Johnny II ASC+President HAWAII

                              Kenwood KDC-BT92SD
                              Hertz HSK 165
                              Hertz DBX 250
                              KICX Kap 45
                              KICKER ZX 200.2
                              Kable - Dietz, Caliber
                              Kondzio 1F
                              wygłuszenie drzwi

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez QBA
                                orsoo, w X-treme swiatlo jest po prostu biale (doslownie). W nocy IMHO lepiej oswietlaja Ale to tylko moje odczucie, w porownaniu z juz przechodzonymi GT150 Prawda jest taka, ze jak sam nie sprawdzisz, to sie nie dowiesz A cene ok. 80zl, wydana na rok, to nie jakies tam przesadnie duze pieniadze, wiec kupuj X-treme k
                                potwierdzam u QBY, wyglądają fajnie, bielutkie światełko, chyba się na takie skuszę, mam nadzieje że wytrzymają to moje plastikoklosze :roll: :wink:, no i mam nadzieje że poświecą dłużej niż 2.5 miesiąca, tak jak ostatnie BlueVision :P

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Lukasso
                                  mam nadzieje że wytrzymają to moje plastikoklosze
                                  no wlasnie to jest kolejna rzecz ktorej sie boje. QBA, jest grubszy cfaniak :wink: bo ma szklane klosze wiec nie musi sie o to martwic
                                  Bouli
                                  Była: Czarna perła 1.6BFQ Ice
                                  Perfect service by DobryGrześWawa :kciukgora
                                  Jest: Opel Vectra Estate Sportline 1.9 CDTI Zdrowa seria :twisted: (miało być 150KM/320Nm a jest 164.9KM/362.3Nm)

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Bouli
                                    QBA, jest grubszy cfaniak bo ma szklane klosze wiec nie musi sie o to martwic
                                    Gdybym sie nie bal o instalacje elektryczna i lustro, to bym zapodala 100W z serii Rally :diabelski_usmiech

                                    Komentarz


                                    • Założyłem wczoraj nowe GT150. Żadnej pseudo-niebieskawej poświaty, ładna biel jednak IMHO Bluevision mają mniej żółtawej poświaty jak GT150.
                                      I niestety inni użytkownicy dróg mrugają "długimi" bo ich oślepia na moich "krótkich". Masakryczna moc i to przy 50W
                                      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                                      Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                                      Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

                                      Komentarz


                                      • Bral ktos moze u nich : LINK Żarówki H4 Philips X-treme Power +80% light MAX ? Cene maja bardzo dobra i wystawiaja fakture, tylko nie chcial bym czekac za dlugo na przesylkie.
                                        TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Samiec
                                          Bral ktos moze u nich : LINK Żarówki H4 Philips X-treme Power +80% light MAX ? Cene maja bardzo dobra i wystawiaja fakture, tylko nie chcial bym czekac za dlugo na przesylkie.
                                          Samiec - > czemu nie GT150? To chyba najbardziej sprawdzone po Bluevision żarówki na rynku.

                                          [OT] Mnie zawsze fascynują opisy, w których sprzedający wklejają fotki z pokazanymi na ilustracjami niby żarówkami tymi z aukcji a zwykłymi żółtkami
                                          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                                          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                                          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez ===Tomy===
                                            Samiec - > czemu nie GT150? To chyba najbardziej sprawdzone po Bluevision żarówki na rynku.
                                            GT150 juz sa jakis czas na rynku, a jak juz kopowac to wole kupic te nowe
                                            Mam tylko nadzieje, ze w tym przypadku nowe rowna sie lepsze :wink:
                                            TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Samiec
                                              Zamieszczone przez ===Tomy===
                                              Samiec - > czemu nie GT150? To chyba najbardziej sprawdzone po Bluevision żarówki na rynku.
                                              GT150 juz sa jakis czas na rynku, a jak juz kopowac to wole kupic te nowe
                                              Mam tylko nadzieje, ze w tym przypadku nowe rowna sie lepsze :wink:
                                              Tylko nie wierz w tę fotkę na aukcji bo to żywcem światło z xenonów
                                              Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                                              Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                                              Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez ===Tomy===
                                                Tylko nie wierz w tę fotkę na aukcji bo to żywcem światło z xenonów
                                                Ja to na te opisy nie patrze, mnie interesuje z allegro tylko produkt w dobrej cenie. Zreguly posiadam juz info na przedmiot jak tam chce zakupic.
                                                TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                                Komentarz


                                                • ja zanim miałem xenony miałem GT150 bardzo sobie je chwaliłem

                                                  BTW: jak ktoś chce mam jeszzcze jedna nowa sztuke takiej zarówki oddam za darmo najlepiej komuś na spocie
                                                  OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
                                                  SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

                                                  Komentarz


                                                  • Samiec, ja kupowalem tutaj.
                                                    Link
                                                    Wraz z przesylka wychodzi cos kolo 73-75zl. Fakture tez wystawia

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X