Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywa dla navi Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • skipper.u
    odpowiedział(a)
    właśnie przeglądnąłem całe allegro i moich ramek nie ma,
    są do swinga po 25 zł - 35 zł

    zdzierstwo w tym ASO

    Zostaw komentarz:


  • PAOLO ESCO
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez skipper.u
    ile może kosztować?
    Link nowa 250 zł , szału nie ma ...poniżej na stronie masz inne ramki za 35 zł ale te nie będą pasowały.

    Zostaw komentarz:


  • Wally
    odpowiedział(a)
    skipper.u, od 200 w górę używka w ASO ponad 300 :szeroki_usmiech

    Zostaw komentarz:


  • skipper.u
    odpowiedział(a)
    ok, dzięki , ta ramka ma być taka jak do Columbusa? Ile może kosztować?

    Zostaw komentarz:


  • lukasz3112
    odpowiedział(a)
    skipper.u, adayo ma kolega z pracy u siebie. dał za to rok temu ok 2300zł chyba. Automapa działa super. BT z zewnętrznym mikrofonem również. Ogólnie radio spoko tylko trochę zalatuje chińczykiem i tak (miałem chińczyka za 700zł i praktycznie zero różnicy). Tyle tylko, że ten adayo ma niby markowe podzespoły.
    Do Adayo musisz mieć nowa ramkę. Do tego NVOX zostaje twoja stara.

    Zostaw komentarz:


  • skipper.u
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez marek_kloss
    Mam takie ustrojstwo u siebie ....
    jak się sprawuje? jak dźwięk i automapa? bo to mnie najbardziej interesuje

    Zostaw komentarz:


  • marek_kloss
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez skipper.u
    ma ktoś to radyjko?

    GMS ADAYO CE4KC8 VW SEAT SKODA OD 2009

    Audiopol


    edit2: jakby ktoś zerknął na ten mój link do GMS ADAYO CE4KC8, jak myślicie trzeba nową ramkę czy ta od swinga będzie pasowała?
    Mam takie ustrojstwo u siebie .... ramka nie pasuje od Swinga trzeba szukać od nawi

    Zostaw komentarz:


  • skipper.u
    odpowiedział(a)
    mam climatic (manualna)
    czyli jednak ramka do wymiany, ile taka kosztuje?

    [ Dodano: Nie 11 Sty, 15 20:30 ]
    PAOLO ESCO, luknij, który kombajn brać?

    Forum - Octavia Club Polska

    do GMS trzeba by ramkę, do nvoxa nie trzeba ramki
    ceny obu kombajnów takie same

    Zostaw komentarz:


  • PAOLO ESCO
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez skipper.u
    jak myślicie trzeba nową ramkę czy ta od swinga będzie pasowała?
    wg mnie NIE będzie pasowała.
    Potrzebujesz taką ramkę jak na ostatnim foto.

    Jak masz Swinga to masz inną ramkę ... oczywiście kwestia czy masz climatronic czy climatic.
    Załączone pliki

    Zostaw komentarz:


  • skipper.u
    odpowiedział(a)
    ma ktoś to radyjko?

    GMS ADAYO CE4KC8 VW SEAT SKODA OD 2009

    Audiopol


    edit1: uwaga do wszystkich: jak podajecie co kupiliście lub macie zamiar to oprócz linków podajcie też model bo linki po paru dniach już nie działają i nie wiadomo o jaki model radia chodzi...

    edit2: jakby ktoś zerknął na ten mój link do GMS ADAYO CE4KC8, jak myślicie trzeba nową ramkę czy ta od swinga będzie pasowała?

    Zostaw komentarz:


  • Ra
    odpowiedział(a)
    marek73, nie da się zrobić takiego radyjka za 26$ i wysłać go na inny kontynent. Aukcja się niebawem kończy i pewnie dostaniesz zwrot kasy jeśli płaciłeś przez ali.
    Pytanie tylko czy ochrona kupujących nie trwa krócej niż "on-time delivery: 60days" u tego sprzedawcy -- lepiej brać 30 dni.

    Co do ramek - można sobie pooglądać:
    made in Italy, Skoda OCTAVIA-2 2004-2013 +inne Ramka pod radio 1DIN

    Pod napisem "lub do wersji bez fabrycznego radia" jest ramka z O2 FL (lub O2 tour)
    Niżej jest fotka ramki pod 2x 1DIN - widać szczelinę między górą czarnej ramki a górą ramki srebrnej --- wygląda to badziewnie. Lepiej poszukać jakiejś lepiej zrobionej.

    Ciekawostka - jeszcze ciutkę niżej pod "+ dodatkowo (n.p.) pojemnika do przechowywania 8szt. płyt CD" - zmieniarka półautomatyczna.

    Zostaw komentarz:


  • ejko
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez PAOLO ESCO
    a u siebie miałeś Swinga czy Octavka była bez radia ?
    kolego, miałem Swinga i powróciłem do Swinga

    Zostaw komentarz:


  • jacek1708
    odpowiedział(a)
    Jestem ciekawy jakości za 26 USD. Daj relacje jak przyjdzie i zagra.

    Zostaw komentarz:


  • marek73
    odpowiedział(a)
    witam

    zamówiłem coś takiego :

    Page Not Found - Aliexpress.com

    cena śmieszna jakość pewnie też,ale mam pytanie czy można dobrać ramkę do octavi II z kwadratowym "otworem"

    Zostaw komentarz:


  • jacek1708
    odpowiedział(a)
    Tak czy inaczej to ździerstwo, a gość miał różne ramki do Octavii. Teraz nic nie wystawia, ale można napisać i zapytać.

    Zostaw komentarz:


  • piotrek_gdy
    odpowiedział(a)
    jacek1708, - ramka jest od Nexusa a nie Columbusa- bo w przedlifcie Columbus nie wystepował :wink:
    poza tym - cena 250- 270 w ASO dotyczy polifta a nie przedlifta i jest uzalezniona od rodzaju dekora

    Zostaw komentarz:


  • jacek1708
    odpowiedział(a)
    Ramka za 250 zł to faktycznie ździerstwo. Ja kupiłem za 35 zł RAMKA NAVI COLUMBUS SKODA OCTAVIA II CLIMATRONIC - 4325483264 - oficjalne archiwum Allegro . Oryginalna

    Zostaw komentarz:


  • crom.de
    odpowiedział(a)
    georgg, poszukałem na temat tego sprzętu i on NIE ma żadnego napędu CD ani DVD. Jest za to nawigacja To tak tylko gwoli ścisłości, ale na płytach Ci PAOLO ESCO chyba nie zależy? Poza tym cena jest mocno przystępna patrząc, że wersja z napędem kosztuje 2600 zł lub 1100€ :lol:

    Wydaje się, że ten RCD320 powinien podejść idealnie (znalazłem jakiś Wołodia montował w Fabii II) prócz koloru podświetlenia ale jakiś magik może Ci zrobić na zielone albo białe i będzie git. Plus tego radia taki, że nie ma niebieskiego wyświetlacza jak dla VW tylko cz-b jak Swing wtedy by było gorzej. Chyba, że chcesz dotyk ale z OPSa i tak nie korzystasz ani climatronica nie masz.

    Zostaw komentarz:


  • PAOLO ESCO
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez georgg
    może coś takiego
    dziękuję za info. Muszę przemyśleć dziś i jutro i wtedy zdecyduję, bo narazie to szybciej "kręćka" dostanę :zlosnik1:

    Zostaw komentarz:


  • georgg
    odpowiedział(a)
    PAOLO ESCO, wiem, że trochę drogo ale może coś takiego:
    Gratulacje! Twoja domena została zarejestrowana w OVH!

    Zostaw komentarz:


  • piotrek_gdy
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ra
    opis jest na innym forum skody
    opis jest na TYM forum skody

    Zamieszczone przez Ra
    Jestem przewrażliwiony na punkcie handlarzy i mam przekonanie, że to kradzione
    twoja opinia- zachowaj ja dla siebie
    nie każdy handlarz to złodziej

    Zamieszczone przez Ra
    Ponad 15 lat temu byłem na giełdzie podczas nalotu - bardzo dużo aut nie miało właścicieli.
    może od tamtej pory nieco się zmieniło - teraz chyba bardziej opłaca się kręcić liczniki :wink:

    sorki za OT ale nie mogłem się powstrzymać :roll:

    Zostaw komentarz:


  • Ra
    odpowiedział(a)
    Też mam O2 Combi Tour.
    Natomiast 1,5 roku temu ukradli mi nową F1 1,9TDI. Po roku w mojej dzielnicy ukradli prawie taką samą mojemu koledze. Jestem przewrażliwiony na punkcie handlarzy i mam przekonanie, że to kradzione.
    Ponad 15 lat temu byłem na giełdzie podczas nalotu - bardzo dużo aut nie miało właścicieli.
    Od jakiegoś czasu szukam radyjka i już sam nie wiem co kupić - chyba jednak zostanę przy tym nowszym z S2 z przeróbkami mechanicznymi (napiszę jak zrobię). Poczekaj ze 2 tygodnie - dam znać co mi się uda zrobić.
    Pisałem do około 20 ludzi sprzedających takie radyjka z "ich własnych aut". Pytałem o datę produkcji radyjka - odpisywali mi, np. że autko "prawdopodobnie z 2009..2010 roku" i tego typu bzdury świadczące, że auta nawet nie widzieli.

    PAOLO ESCO, zastanów się nad tym radyjkiem. Podświetlenie czerwone będzie się gryzło z zielonym. Tak mi się wydaje. Chyba że zmienisz resztę podświetlenia na czerwone - opis jest na innym forum skody. No i do tego radyjka potrzebujesz ramki - nowa ~250zł, używaną lepiej widzieć podczas zakupu.
    Ja przez rok jeździłem z moim radyjkiem sony z podświetleniem czerwonym - ale po roku dorwałem instrukcję obsługi i odkryłem, że jest przestawiane na zielone - o niebo lepiej.

    Zostaw komentarz:


  • PAOLO ESCO
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez crom.de
    Kolega PAOLO sam nazywa tak swoją Octavię więc co to za obrażanie?
    spoko Panowie dajcie luzzzz

    Zastanawiam się czy nie zaryzykować z tym radiem Link :roll:
    Zmiana ramki jednak będzie zapewne potrzebna ...

    Zostaw komentarz:


  • crom.de
    odpowiedział(a)
    Ra, jak się nie znasz to nie baw się w "obrońców uciśnionych" i nie gadaj o głupocie. Kolega PAOLO sam nazywa tak swoją Octavię więc co to za obrażanie? Poza tym auto też kupujesz tylko nowe, że to Bolero musi być nówka sztuka? Jak od handlarza = kradzione to może znajdzie się na forum.

    Zostaw komentarz:


  • PAOLO ESCO
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ra
    obrażanie kogoś pisząc o jego aucie "melex"
    spoko spoko - nikt się nie obraża, bynajmniej ja Sam nazywam moją Octavkę "melexem" - to od silnika 1,4 16V - większość piszących na forum nazywa Octavki z tym silnikiem "melexami", to nawet zabawne, więc luzikkk :wink:

    Zamieszczone przez Ra
    alternatywą zostaje zmiana na coś w kształcie RCD-510
    hmmm na allegro jest coś takiego - Link niby nowe, niby facet ma 20 sztuk ... obsługuje USB i karty pamięci - pewnie będzie potrzebna nowa ramka bo ja mam Swinga :roll:

    Jest też chinol VW RCN210
    Załączone pliki

    Zostaw komentarz:

POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X