Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spalanie naszych aut - benzyna

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 1080km zrobione z czego jakieś 70% to trasa - 8,79L
    O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

    Komentarz


    • mihau..
      twoja OC to diesel??? :roll:

      Komentarz


      • fabia RS DSG, Forum - Octavia Club Polska - przeczytaj koniecznie.

        Komentarz


        • dobrze.dobrze...........hotrain ops:
          chodzilo mi o to ze przy takiej sredniej to spalanie wskazuje na silnik wysokoprezny ... :P

          Komentarz


          • Zamieszczone przez fabia RS DSG
            dobrze.dobrze...........hotrain ops:
            chodzilo mi o to ze przy takiej sredniej to spalanie wskazuje na silnik wysokoprezny ... :P
            Pomiedzy waszym spalaniem jest tylko 0.4 roznicy, wystarczy ze jechal ciutke wolniej od Ciebie od taka odpowiedz dieslem mialby ze 2-3 mniej
            Jest 230 i 500 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=74730

            Komentarz


            • nie tylko 0.4l roznicy ...... a masa auta? i do tego 30% miasto :shock: moje bylo 99% autostrada ,jedna osoba no i nie za szybko......srednia predkosc Link 118km/h.......

              z tym dieslem to bym tak nie obnizal spalania :lol: ostatni wypad do polski cos ok 3030km srednie sp. 9.1l OC II 2.0tdi dsg...fakt ze srednia 134km/h..... :szeroki_usmiech
              ciekawe ile by wyszlo w fabi :?: :idea: moze kiedys sprawdze...... :lol:

              Komentarz


              • fabia RS DSG, to był dokładnie taki odcinek: Mszczonów - Wrocław - Mszczonów - Warszawa (tu 5 osób na pokładzie, na 2 pasmówkach tempomat 110km/h, reszta 80-90km/h i troszkę wyprzedzania, momentami sporo mgły więc było wolniej) - jakieś 200km po Wawie - Mszczonów.
                W niedziele jechałem do Szczyrku to na kompie miałem 7,5L spalanie. 3 osoby na pokładzie, pełen bagażnik, narty, 2 snowboardy (bez boxa). Od Mszczonowa cały czas tempomat 110-120km/h, później się dorwała jakaś Astra GTC to lecieliśmy 150km/h spory kawałek.
                O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                Komentarz


                • czyli rozumiesz moje zdziwienie i pytanie o diesla.......... :lol:

                  jak na taki motor to naprawde pali malo....

                  [ Dodano: Wto 05 Mar, 13 17:42 ]
                  tyle to *lyka* moja OC w tdi...... :P :lol:

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez fabia RS DSG
                    fakt ze srednia 134km/h.....
                    ciekawe ile by wyszlo w fabi moze kiedys sprawdze......
                    Średnia 127 km/h :lol:

                    [youtube] [/youtube]

                    Komentarz


                    • :lol: :lol: :lol:

                      dobra srednia i dobre spalanie........

                      tylko odcinek krotki....... :diabelski_usmiech

                      [ Dodano: Wto 05 Mar, 13 18:41 ]
                      a i chyba czas zatankowac........ :roll:

                      [ Dodano: Wto 05 Mar, 13 18:44 ]
                      a propo tankowania na jakiej stacji tankujesz?

                      czy ktos probowal zalac 95PB do tsi :?:

                      Komentarz


                      • 100% miasto 7,5l / 100km z dystrybutora
                        Czarna Perła O2FL

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez TM1
                          100% miasto 7,5l / 100km z dystrybutora

                          a ja glupi myslalem ze z ....................... konewki... :zlosnik: :lol:

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez fabia RS DSG
                            Zamieszczone przez TM1
                            100% miasto 7,5l / 100km z dystrybutora

                            a ja glupi myslalem ze z ....................... konewki... :zlosnik: :lol:
                            Może być jeszcze z kompa...
                            O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                            Komentarz


                            • wlasnie wrocilem z przegladu przy przebiegu 45tys......okazalo sie ze swiece i 2 cewki do wymiany.... a mialo byc przy 60tys.. :x ale najlepsze na koniec ... chyba jest jakas akcja serwisowa bo cewki dostalem GRATIS

                              Komentarz


                              • fabia RS DSG, super stary, tylko to jest temat o spalaniu a nie o przeglądach i akcjach serwisowych :P :diabelski_usmiech
                                SPOT Poznań:
                                .....
                                ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


                                Error 503 Wojtas Unavailable :P

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Wojtas_Poznań
                                  fabia RS DSG, super stary, tylko to jest temat o spalaniu a nie o przeglądach i akcjach serwisowych :P :diabelski_usmiech
                                  ale teraz pali mniej... :lol:

                                  Komentarz


                                  • Witam,
                                    moja Octavia II Combi FL 1.4 TSI spala srednio w zimie na zimowych oponach.

                                    miasto: 7.5-10 l/100km
                                    trasa:6.5-7 l/100km
                                    autostrada: 7-8 l/100km

                                    srednia z ostatniego 1000 km to 8.2 l/100km
                                    Była: Skoda Fabia Combi 1.4 BKY 2006
                                    Obecna: Skoda Octavia Combi FL 1.4 TSI 2011 CAXA
                                    Silnik obecnie smaruje Mobil1 0w-40

                                    Komentarz


                                    • W zeszłym tygodniu miałem trasę do Austrii. Wyszło ok. 1100 km, spalanie 6,2, średnia prędkość wg. komputera - 73 km/h - jazda zgodnie z przepisami,:-) na autostradach w granicach 110 km/h

                                      Komentarz


                                      • VW Golf VI 1.4 16V 80 kucy - trasa Koszalin-Gdansk - predkosci dopuszczalne wg przepisow + 10% - spalanie 5,3 litra na 100 km.
                                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                        Spalanie - Motostat.pl

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez fabia RS DSG
                                          czy ktos probowal zalac 95PB do tsi :?:
                                          nie rozumiem pytania? coś innego kolega leje, bo ja tylko 95PB...

                                          a co spalania ryjeks
                                          to latem załadowany w Octavii 1.8TSI też mam ~7,4l/100km przy średniej prędkości 133km/h na A4 między bramkami. (Aczkolwiek ostatnio nie wiedzieć czemu wskoczyło 8,4l/100km)
                                          Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
                                          Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez fabia RS DSG
                                            czy ktos probowal zalac 95PB do tsi :?:
                                            *nie rozumiem pytania? coś innego kolega leje, bo ja tylko 95PB...*

                                            95PB?? przeciez to TSI wtryskbezposredni czyli paliwo wysokooctanowe 98PB

                                            pytam bo wiem ze jest dopuszczalne(sporadycznie) z tym ze niewskazane jako paliwo stale...
                                            chodzi mi o odczucia nie o oszczednosci..

                                            Komentarz


                                            • Dobra, ale Fabia ma inny silnik niz Octavia.

                                              W Octavii siedzi ten zwykly 122KM ktory mozna karmic 95-ka.
                                              Fabia ma silnik z turbina i kompresorem o mocy 180KM, wiec nalezy sprawdzic o czym pisze instrukcja. Pewnie normalnie ma byc 98, a doraznie mozna wlac 95.
                                              Spritmonitor.de

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Maicroft
                                                Dobra, ale Fabia ma inny silnik niz Octavia.

                                                W Octavii siedzi ten zwykly 122KM ktory mozna karmic 95-ka.
                                                Fabia ma silnik z turbina i kompresorem o mocy 180KM, wiec nalezy sprawdzic o czym pisze instrukcja. Pewnie normalnie ma byc 98, a doraznie mozna wlac 95.
                                                jest tak jak piszez moje pytanie bylo do uzytkownikow tej mocniejszej wersji
                                                sam nie probowalem ops: dlatego pytam..

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez fabia RS DSG
                                                  Zamieszczone przez Maicroft
                                                  Dobra, ale Fabia ma inny silnik niz Octavia.

                                                  W Octavii siedzi ten zwykly 122KM ktory mozna karmic 95-ka.
                                                  Fabia ma silnik z turbina i kompresorem o mocy 180KM, wiec nalezy sprawdzic o czym pisze instrukcja. Pewnie normalnie ma byc 98, a doraznie mozna wlac 95.
                                                  jest tak jak piszez moje pytanie bylo do uzytkownikow tej mocniejszej wersji
                                                  sam nie probowalem ops: dlatego pytam..
                                                  no ale tej mocniejszej wersji (180KM) w Octaviach nie było, a to jest forum o Octaviach, więc nie liczyłbym na "wielu użytkowników"
                                                  Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
                                                  Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez marlej108
                                                    VW Golf VI 1.4 16V 80 kucy - trasa Koszalin-Gdansk - predkosci dopuszczalne wg przepisow + 10% - spalanie 5,3 litra na 100 km.

                                                    moje srednie spalanie TOLEDO 2.0 FSI 10.9-11.1L /100km
                                                    (i sporadycznie gdy pozycz. od zony )GOLF V 1.4tsi (wirus na 143KM)8.2-9.1 /100km
                                                    95% autostrada
                                                    ta sama trasa (219km)
                                                    ta sama stacja paliw (shell)98pb
                                                    nie wiecej niz 200km/h
                                                    srednia 121/137 km/h

                                                    mniej wiecej...to juz bylo pare lat temu.. 8)

                                                    [ Dodano: Pon 11 Mar, 13 19:58 ]
                                                    *
                                                    no ale tej mocniejszej wersji (180KM) w Octaviach nie było, a to jest forum o Octaviach, więc nie liczyłbym na "wielu użytkowników"[/quote]*

                                                    wiem,wiem ale sa silniki 1.8tsi czy 2.0 tsi o porownywalnych mocach a z tym samym sposobem podawania paliwa.. (tyle ze z 1 turbina).
                                                    jako ze FABI RS jest malo, dlatego pytam TU ....

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X