Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spalanie naszych aut - benzyna

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szczyrk - Mszczonów - 7,8L, czas jazdy jakieś 6,5h.
    Powrót w 3 pory roku, wyjazd ze Szczyrku +8 słoneczko, dalej +1 i marznąca ulewa, aż w końcu -2 i opór śnieżyca, a na koniec rozp... koło :P
    O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

    Komentarz


    • Kolejny bak
      średnie spalanie wg komputera 8,3l
      faktycznie wyszło 8,77l
      50% trasa 50% miasto
      Octavia 2 RS-R 350hp

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Mihau
        ...a na koniec rozp... koło :P
        co zrobiłeś, jakaś dziura?

        U mnie ostatnie tankowanie
        komp 8.0l/100km dystrybutor 7,96l/100km jazda 50/50
        Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
        Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Zorr
          Zamieszczone przez Mihau
          ...a na koniec rozp... koło :P
          co zrobiłeś, jakaś dziura?
          Dokładnie, zjeżdżałem przed Mszczonowem na stacje i trafiłem w jakąś dziurę pod śniegiem.
          O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Mihau
            Zamieszczone przez Zorr
            Zamieszczone przez Mihau
            ...a na koniec rozp... koło :P
            co zrobiłeś, jakaś dziura?
            Dokładnie, zjeżdżałem przed Mszczonowem na stacje i trafiłem w jakąś dziurę pod śniegiem.
            coś poza oponą poszło? felga?
            Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
            Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Zorr
              Zamieszczone przez Mihau
              Zamieszczone przez Zorr
              Zamieszczone przez Mihau
              ...a na koniec rozp... koło :P
              co zrobiłeś, jakaś dziura?
              Dokładnie, zjeżdżałem przed Mszczonowem na stacje i trafiłem w jakąś dziurę pod śniegiem.
              coś poza oponą poszło? felga?
              Sama felga poszła. Opona założona na drugą felgę, nic nie bije, wyważyło się elegancko.

              EOT
              O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

              Komentarz


              • Witam, spalenie mojej OII FL 1,6 MPI

                trasa 90-140 km/h 7,1 L/100 ( ostatnia trasa 190 km droga krajowa + 250 km Autostrada)
                miasto powyżej 9l/100
                mieszane średnio 8,2l/100

                myślę, że to całkiem przyzwoite wyniki biorąc pod uwagę nieustanne ostatnio opady śniegu, temperatury poniżej zera, opony zimowe, oraz brak parcia na ecodriving

                minimalne jakie uzyskałem to trasa 120 km prędkość do 110 km/h 5,8l/100

                wyniki wyliczone z tankowania Pb.

                Pozdrawiam,

                Komentarz


                • Przejechane 932 km, weszło do baku po ubiciu 54 litry ( odbiło przy 51 ). Średnie spalanie 5,79. Jazda codziennie do i z pracy 65km łącznie. Jazda raczej spokojna w trasie 90-110 częściej około 100. Codziennie kilka szybszych wyprzedzeń. Miasto spokojnie. To mój nowy rekord, poprzednio przejechałem 903km na baku i weszło 55,01.

                  Komentarz


                  • Zrobione 1272km z czego 75% to trasa - 8,49L
                    O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                    Komentarz


                    • zatankowane 53l
                      przejechane 1010km trasa 90% miasto 10% sr. 5,24 (bak)
                      Czarna Perła O2FL

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez TM1
                        zatankowane 53l
                        po korek???

                        Komentarz


                        • Odkąd mam Octavię (ponad 3000km zrobione) to średnie spalanie wg. komputera to 8,8l. Większość to krótkie trasy do pracy (7km). Styl jazdy raczej dynamiczny.
                          Octavia 2 RS-R 350hp

                          Komentarz


                          • Wczoraj trasa Częstochowa - Warszawa, w sumie 440km.
                            Jazda: do 2:20 średnie spalanie 7l, powrót 2:10 średnie 8.8l. Średnich prędkości nie sprawdzałem. Octavia ma za mały bak, pozostał mi zasię 140km :wink:
                            Pisał Sebastian

                            Komentarz


                            • Michorzewo(Wielkopolska)-Stęszew-Kurnik-Pyzdry-Kalisz-Sieradz spalanie wedle kompa 4,9ltr/100km ,do Stęszewa było nawet 4,6 :shock:

                              Komentarz


                              • 100% Warszawa - 11.05L
                                O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                Komentarz


                                • słoń, Napisz z jaką średnią prędkością to spalanie :?:
                                  O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                  O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                  =================================================

                                  Komentarz


                                  • wyszło 60km/h

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez słoń
                                      wyszło 60km/h
                                      A jak Ci wychodzi na krótkich trasach. Odpalenie z zimnego silnika i spokojna jazda (ok 2000 obr) na dystansie jakiś 15 km? Oczywiście sprawdzane z komputerka?
                                      Pytam, bo przeważnie robię takie trasy. szykuję się do zmiany samochodu. Swoją fabią 1,4 MPI + LPG przy na prawdę spokojnej jeździe (80 km/h, do 2000 obr, bardzo powolne przyśpieszanie itp.) ostatnio wyszła mi średnia liczona z baku 7, 2 litra gazu/100 km. Średnia obliczona z dystansu 420 km. (90% to właśnie krótkie 15 km trasy).
                                      Preferuję jazdę bez szaleństw. Ekonomia przede wszystkim.
                                      I zastanawiam się ile drożej będzie wychodziła taka jazda z silnikiem 1,4 tsi od mojego LPG.

                                      [ Dodano: Pią 03 Maj, 13 17:26 ]
                                      Panowie czy ktoś oprócz słonia ma jeszcze niskie spalanie na benzynce?
                                      Ktoś z Was się zbliżył do spalania określonego w tabelach?
                                      Pozdrawiam
                                      Tomek

                                      Komentarz


                                      • tomekb1, moje auto nie widuje czesto terenu zabudowanego w pelnym tego słowa znaczeniu.Robię też takie trasy jakie Cie interesują,ale jest to z miejscowosci A do B poza terenem zabudowanym.Wtedy spalanie na takowym odcinku waha się od 5,8 latem do 7,2 zimą

                                        Jest/byl taki forumowicz Maciej Sz. i on mial niskie spalania

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez tomekb1
                                          Panowie czy ktoś oprócz słonia ma jeszcze niskie spalanie na benzynce?
                                          raz mi się udało

                                          Forum - Octavia Club Polska
                                          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez słoń
                                            moje auto nie widuje czesto terenu zabudowanego w pelnym tego słowa znaczeniu.Robię też takie trasy jakie Cie interesują,ale jest to z miejscowosci A do B poza terenem zabudowanym.Wtedy spalanie na takowym odcinku waha się od 5,8 latem do 7,2 zimą
                                            Zastanawiam się ile można zejść niżej. Te 5,8 latem to przy jakiej jeździe? Ze stałą w miarę prędkością? Pytam, bo zanim założyłem gaz do mojej fabii udawało mi się jedzić (latem) ze zuzyciami benzyny bliskimi książkowym czyli 5,5-6 l/100 km na mojej trasie (czyli 2 - 3 skrzyżowania i reszta spokojna 12 km trasa). Teraz chcę kupić oktavię i tak sobie myślę sobie o ile miałbym większe zużycie od ksiązkowego 4,6. Teoretycznie powinno byc mniejsze od fabii.

                                            [ Dodano: Nie 05 Maj, 13 17:55 ]
                                            Zamieszczone przez LUKI
                                            Zamieszczone przez tomekb1
                                            Panowie czy ktoś oprócz słonia ma jeszcze niskie spalanie na benzynce?
                                            raz mi się udało

                                            Forum - Octavia Club Polska
                                            Rzeczywiście.
                                            Czyli jednak można.
                                            Pozdrawiam
                                            Tomek

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez tomekb1
                                              Te 5,8 latem to przy jakiej jeździe? Ze stałą w miarę prędkością?
                                              tak,prędkość stała
                                              średnia z tego odcinak oscyluje zazwyczaj w granicach 68 km/h

                                              Komentarz


                                              • od 6.2L pb do 25L pb przy max bucie
                                                od 8l lpg do 28L LPG w 1.8T 210km
                                                www.gregor10.pl ChipTUNING LPG HAMOWNIA -POMIAR MOCY i AFR Diagnostyka, DPF/FAP OFF

                                                Komentarz


                                                • Ja na pełnym baku robie od 450hm do 600km
                                                  Octavia RS 2.0TFSI jazda raczej w korkach, odcinek 12km...

                                                  Komentarz


                                                  • spalanie na dystansie 388 km
                                                    Załączone pliki

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X