Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2 FL Mint- montaz halogenow.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez m.marcin Zobacz wpis
    Pamięta ktoś może gdzie go wyłączyć ?
    montaż ściemniacza bo inaczej będzie wisiał błąd-na aledrogo ok 20zł
    Dawid
    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

    Komentarz


    • Miałem nadzieję że nie trzeba będzie nic więcej montować, no trudno.

      Komentarz


      • spróbuj Bajt 20 bit 6 LC,20,6,Przyciemnianie wnetrza kontrolowane modulem BCM
        ale niektóre sterowniki wymagają obligatoryjnie podłączenia ściemniacza

        a tak na marginesie to brawo!
        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
        poprzednie modele:
        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

        Komentarz


        • Byłem sprawdzić i mam baj 20 bit 6 zaznaczony ( wtedy świeci podświetlenie ), tylko błąd pozostaje nie wiedzieć czemu.
          Uważam że można jeździć bez ściemniacza przecież i tak podświetlenie świeci.

          Komentarz


          • ma ktoś zdjęcia z wątku
            [O2] Montaż halogenów i świateł do jazdy dziennej w Mint FL - Octavia Club Polska

            ogólnie (prawie ) wszystko jasne, ale tak dla pewności bym zerknął na foto


            Moje MPI

            ...Dominik...

            Komentarz


            • Panowie czy na sterowniku 86J da się zakodować aby przy przepalonej żarówce mijania świecił halogen po stronie brakującego światła pozycyjnego?

              Komentarz


              • to tylko dla starszych bordów dla O2 czy Golf5
                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                poprzednie modele:
                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                Komentarz


                • Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
                  to tylko dla starszych bordów dla O2 czy Golf5
                  Możesz rozwinąć?
                  chciałbym uruchomić w swojej 1z3 2012

                  Komentarz


                  • ta funkcjonalaność dla sterowników golf5/O2
                    tym masz O2FL z nowszym sterownikiem, gdzie takiej funkcjonalności nie ma
                    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                    poprzednie modele:
                    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                    Komentarz


                    • Witam,
                      Z tego co piszecie 87H i 87P są uniwersalne a 87AB? Mam na razie korbotronik, ale będzie elektronik... tylko sie z xenonami uporam. Kluczyki 434 na nim zakoduje?
                      o Xenony i doświetlanie zakrętów nie mówię bo na pewno w końcu to seria 87.

                      Komentarz


                      • Czy ktoś wie ile trzeba kabli przeciągnąć przez grodź do halogenów/dziennych/cornerów. Skoro już wymieniam BCM i montuje Xenony to dzienne w sumie by się przydały. A przy jednej przebite przez grodź by to poszło.

                        Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez adamsky Zobacz wpis
                          Czy ktoś wie ile trzeba kabli przeciągnąć przez grodź do halogenów/dziennych/
                          Cztery. Dwa na lewą i dwa na prawą stronę. Do każdej żarówki masę znajdziesz pod reflektorem. Jest punkt po lewej i prawej stronie.
                          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                          Komentarz


                          • Aha kurcze właśnie się zorientowałem że w O2 tour nie było opcji dziennych/cornerów ta dopiero pojawiła się w fl, dobrze wnioskuje?

                            Tzn wiem że da się zakodować halogeny jako dzienne ale to wbrew homologacji. Czyli legalnie dzienne mogę tylko założyć nieori, bo halogeny z fl mają inny ksztalt. Więc niestety chyba będę musiał xenonami w dzień świecić oby tylko to na ich żywotność nie wpłynęło.

                            Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

                            Komentarz


                            • No to jak masz tylko halogeny to dwa kabelki ciągniesz.
                              Ja bym włączył dzienne w halogenach. Policja się tego już tak nie czepia jak kiedyś.
                              Mam u siebie i zero problemów. Przed przeglądem wyłączam i zero stresu.
                              Poza tym w Octavii zdaje się są halogeny z opcją dziennych. Na kloszu mają paski. Gdzieś to wyczytałem tu na forum.
                              Pokaż zdjęcie co tam masz w zderzaku.
                              Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
                              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                              Komentarz


                              • Hejka, a właśnie na razie nic nie mam. Zbieram graty do montażu xenonow no i przy okazji pomyślałem o dziennych bo ktoś mnie postraszył że Xenony szybko wypale jak będę je traktował jako dzienne (ciągle zapalanie/gaszenie).

                                Wiem że się da właśnie jako dzienne włączyć ale O2 przed do miała tylko jedna żarówkę (tylko przeciwmgielne) dopiero co miała 3 (dzienne, przeciwmgielne i cornery). Znalazłem na necie nawet przerobione halogeny z dziennymi zamiast halogenów ale to jest druciarstwo. Najwyraźniej zostaje mi np założenie dziennych z osram (z LG driverem)

                                Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

                                Komentarz


                                • Jesteś w błędzie. Po lifcie są dwie żarówki. Jedna do jazdy w dzień a druga to halogen. Halogen robi doświetlanie zakrętu. Nie ma trzeciej żarówki.
                                  Pokaż zdjęcie zderzaka twojego.
                                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                  Komentarz


                                  • Niestety u mnie polift nie wejdzie mam tour 2.
                                    ]"]That page doesn't exist (404) — ImgBB

                                    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

                                    Komentarz


                                    • Twój sterownik obsłuży i halogeny i dzienne, zderzak niestety nie
                                      Aczkolwiek widziałem lampy do tego zderzaka, co miałem 2 żarówki, oczywiście jakieś przeróbki - nie ori
                                      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                      poprzednie modele:
                                      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                      Komentarz


                                      • Niestety,
                                        Dlatego zastanawiam się nad czymś takim.
                                        Nie potrafię znaleźć niczego nie ori 2w1, znalazłem w jednym sklepie klosze po halogenach z drl i przeciwmgielnymi ale już nie mają w ofercie
                                        Pozostało mi:
                                        ]"]That page doesn't exist (404) — ImgBB
                                        Pytanie tylko, czy serio xenony dostają tak w 4 litery przy częstym włączaniu wyłączaniu, bo może nie warto montować drl do xenonów(tym bardziej że rozwiązanie nie-ori)?

                                        Komentarz


                                        • Z roomstera są podobne, ale raczej nie będą pasowały
                                          Lampa, halogen przeciwmgłowy + dzienne i skrętne światło - DPA - 5J0941702B - SKODA Fabia II, Roomster 2011-2015 - Prawy :: MOTOPLATFORMA.COM

                                          Komentarz


                                          • Nie bierz tego gówna w zaślepkach. Montowałem i słabo świeci, słabo się trzyma.
                                            Kup ori halogeny i koduj jako dzienne.
                                            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                                              Nie bierz tego gówna w zaślepkach. Montowałem i słabo świeci, słabo się trzyma.
                                              Kup ori halogeny i koduj jako dzienne.
                                              Niby wiem że można, ale cudować przed każdym przeglądem bo jak się zapomni to nie przejdzie przeglądu

                                              Komentarz


                                              • Ewentualnie coś takiego rozważam: Link

                                                Komentarz


                                                • ok a załóżmy że włożę halogeny (na razie na nich dziennych nie będę włączał) a co z cornerami muszą być reflektory jakoś specjalnie do tego homologowane czy nie. Dla samych cornerów warto było by je dołożyć. Inna sprawa pisaliście że w mintach kable już są, a czy ktos się orientuje jak jest w o2 tour? no i ps niema ktoś halogenów ori do zbycia bo na alledrogo same tyc, pyc i inne chinczyki.

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez adamsky Zobacz wpis
                                                    pisaliście że w mintach kable już są
                                                    Nie ma do halogenów.
                                                    Zamieszczone przez adamsky Zobacz wpis
                                                    niema ktoś halogenów ori do zbycia
                                                    Link
                                                    Link

                                                    Bierz w zamienniku. Bedą przynajniej nowe i będą ładnie wygladały dwa jednakowe.
                                                    Jedź do Chorzowa i weź do ręki, włóż do zderzaka i potem kup:
                                                    Link

                                                    Zamieszczone przez adamsky Zobacz wpis
                                                    co z cornerami muszą być reflektory jakoś specjalnie do tego homologowane czy nie.
                                                    Nie.
                                                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X