Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

triki sztuczki porady, tips and tricks

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ja mam za 74 zeta z allegro jakieś i niczego nie wypluwa A świeci tak, że lampka od wstecznego jest zbędna - generalnie po włączeniu ksenonów z przodu i lampek tablicy z tyłu na pierwszy rzut oka nie wiadomo, gdzie przód, a gdzie tył.
    "k..., aleś pan tu bestię postawił"

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Enriquez
      Zamawiałem u Zimnego, to jest to samo co powyżej, ETKA mówi, że pasuje też do Superba i do Yeti. Cena za sztukę. Już mam do odbioru, ale nie miałem czasu podjechać. W magazynie w Poznaniu zostało jeszcze 9 sztuk od ręki do wzięcia.
      Zamawiałeś mailowo, telefonicznie, czy osobiście?
      Możesz dać jakiś namiar? Dzieki! :-)

      Pisałem maila do Wimaru, ale nie raczą odpowiedzieć.
      Pozdrawiam
      Moustache

      Komentarz


      • Możesz zamówić telefonicznie. Podajesz numer części i musisz przekonać pana, żeby Ci to ściągnął.
        Generalnie, jak coś już brałeś i jesteś w systemie, to nie ma problemu.
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • Moustache, jak jesteś z Warszawy podjedź na Łopuszańską 53 do Maćka z VagTechu'u
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • @Enriquez
            Dzięki za odpowiedź. :-)


            @LUKI
            To jest bardzo dobry pomysł. :idea:
            Pozdrawiam
            Moustache

            Komentarz


            • Gustaw78 a jest tam gdziekolwiek napisane, ze jest to oryginal do OIII? Idac Twoim tokiem rozumowania jak zamawiam hamulce z Rapida, to do OIII RS tez musza pasowac, bo przeciez Skoda to sprzedaje. To sa lampki do Rapida, Yeti i Superb, a ze do OIII tez pasuja, to inna sprawa. Zapytaj w ASO czy Ci "nieoficjalnie" zakoduja.
              Moja RS Combi

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Moustache
                @LUKI
                To jest bardzo dobry pomysł. :idea:
                powołaj się na mnie - zmieni się priorytet obsługi
                kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                Komentarz


                • Zamieszczone przez maro rs
                  Ja mam za 74 zeta z allegro jakieś i niczego nie wypluwa A świeci tak, że lampka od wstecznego jest zbędna - generalnie po włączeniu ksenonów z przodu i lampek tablicy z tyłu na pierwszy rzut oka nie wiadomo, gdzie przód, a gdzie tył.
                  To niestety sie dzieje przy wszystkich zamiennikach - wolałbym ciut słabsze światło nad numerami a nie takie ostre...
                  Lukii

                  Mój Brokuł

                  Komentarz


                  • Lukii weź oem

                    tego problemu nie będzie
                    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Lukii
                      Zamieszczone przez maro rs
                      Ja mam za 74 zeta z allegro jakieś i niczego nie wypluwa A świeci tak, że lampka od wstecznego jest zbędna - generalnie po włączeniu ksenonów z przodu i lampek tablicy z tyłu na pierwszy rzut oka nie wiadomo, gdzie przód, a gdzie tył.
                      To niestety sie dzieje przy wszystkich zamiennikach - wolałbym ciut słabsze światło nad numerami a nie takie ostre...
                      A mi się to akurat podoba. Jak to ktoś gdzieś napisał - daje jak na wystawie u jubilera Poza tym to światło jest takie ostre, że paradoksalnie trudniej odczytać nr niż przy standardowych ledach.
                      "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                      Komentarz


                      • Witam, dołączę się tutaj, aby nie zakładać nowego tematu.

                        Poszukuję kogoś z WLKP lub okolic Ostrowa Wielkopolskiego z kablem i "ogarem" w kodowaniu.
                        Oczywiście cena za pomoc do uzgodnienia.

                        Istnieje wogole jakaś lista dostępnych "modów" (oprócz tych, o których można poczytać tutaj na forum)?

                        Komentarz


                        • amnesia, wszystkich dostepnych raczej nie, jedynie lista tych, ktore udało sie juz wymyslic/znalezc.
                          Sporo jest na forum u nas, do tego briskoda.net albo stemei.de.

                          CO do Wlkp, zapytaj w watku Spotow w Wlkp, chlopaki pewnie cos podsuna

                          Moja O3 RS

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez LUKI
                            Lukii weź oem

                            tego problemu nie będzie
                            No to chyba tak zrobie - potem tylko na spota podskocze zeby sie bledow pozbyc :twisted:
                            Lukii

                            Mój Brokuł

                            Komentarz


                            • Czy jest możliwość aktywować opcję "VOICE" w Amundsenie/Bolero 1 gen?
                              Udało się komuś?
                              Na radiu i kierownicy jest "guzik" więc być może jest możliwość, żeby to odpalić...
                              OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

                              Komentarz


                              • jak masz czy zakodować to ostatni bajt zmień z 00 na 02 zrób reset przez długie przytrzymanie klawisza "on" i powinno działać

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Gustaw78
                                  Czy jest możliwość aktywować opcję "VOICE" w Amundsenie/Bolero 1 gen?
                                  Udało się komuś?
                                  Na radiu i kierownicy jest "guzik" więc być może jest możliwość, żeby to odpalić...
                                  Też się nad tym zastanawiam, bo denerwuje mnie guzik, który nie ma funkcji.
                                  Biały działkowóz

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez rrobert
                                    jak masz czy zakodować to ostatni bajt zmień z 00 na 02 zrób reset przez długie przytrzymanie klawisza "on" i powinno działać
                                    tak aktywuje się "voice" w radiach

                                    Komentarz


                                    • Czy ktoś już zamontował te lampki LED z Rapida? Przed chwilą właśnie zamówiłem i chcę się upewnić że działają nim dotrą. Wg systemu było dostępne 6 sztuk
                                      Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                                      Komentarz


                                      • ja

                                        Pozdrawiam
                                        Marcin

                                        Komentarz


                                        • Ja tez, wczoraj. Dzialaja Tylko kodowanie trzeba ogarnac.
                                          Moja RS Combi

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez bob_best
                                            Czy ktoś już zamontował te lampki LED z Rapida? Przed chwilą właśnie zamówiłem i chcę się upewnić że działają nim dotrą. Wg systemu było dostępne 6 sztuk
                                            Ja zamawiałem u Bednarka tydzień temu i powiedzieli mi, że czas oczekiwania to 2 tygodnie jakby ich nie było.
                                            SKODA Rapid 1.2 TSI 105 KM

                                            SKODA Fabia I 1.2 12V HTP 64 KM

                                            Komentarz


                                            • Bo do Bednarka po części się nie jeździ, tylko do Zimnego.
                                              Pozdrawiam
                                              Marcin

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Enriquez
                                                Bo do Bednarka po części się nie jeździ, tylko do Zimnego.
                                                Specjalnie do Łodzi nie kalkuluje mi się jechać a do Zimnego w Piotrkowie mam uraz. Dlatego pytałem i zamówiłem lampki w Dobroniu, do którego mam stosunkowo niedaleko (15 minut skrótem wioskami :P).

                                                Widocznie zależy jak się trafi lub na kogo bo schowek pod siedzeniem pasażera do F1 ściągnęli mi w 2 dni.

                                                A tak właściwie to dlaczego się u nich zakupów nie robi? Jak coś ważnego to mów, może jednak warto będzie do Łodzi do Zimnego czasem zajrzeć?
                                                Po przygodach z kupnem Rapida a właściwie z jego ceną, samochodu prędko w Dobroniu nie kupię, no chyba, że zejdą z tonu. Zimny był już dużo bardziej przyjazny cenowo choć ostatecznie ktoś ich i tak przebił

                                                A LEDy do tablicy mają w tej samej cenie co Ty podawałeś
                                                SKODA Rapid 1.2 TSI 105 KM

                                                SKODA Fabia I 1.2 12V HTP 64 KM

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Enriquez
                                                  rozumiem, że lampki pasują p&p tylko trzeba programować?
                                                  Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                                                  Komentarz


                                                  • bob_best, tak, montaz to minuta-dwie, po prostu wyjac lampke, podpiac nowa i wlozyc. PLus przeprogramowac.

                                                    Moja O3 RS

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X