Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Himenek
    Rider
    • 2014
    • 412

    Wybacz ale te 50% zamowien z Polski nie mogly doprowadzic do takich opoznien. Powodem jest ogolny europejski wzrost zainteresowania Skoda a nie polskie kilkaset zamowien wiecej...

    Komentarz

    • kecaj
      RS
      • 2009
      • 1511
      • Superb II (3T4)

      maciek071, 15 tydzień jest jeszcze otwarty.

      [ Dodano: Pon 24 Mar, 14 21:57 ]
      looker, VAT-owe samochody były zaplanowane w prognozie na wyższym poziomie niż sprzedaż. Można nawet powiedzieć, że te auta zwalniają miejsce pozostałym.
      Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

      Komentarz

      • MarcinL
        Classic
        • 2014
        • 1

        Cześć, jestem nowy i chciałbym zostać szczęśliwym właścicielem skody octavii liftback 2.0 tdi. Samochód zamówiłem w dniu 3.03.2014 roku. Sprzedawca zapewnił mnie ( i mam to pisemnie potwierdzone w zamówieniu), że samochód odbiorę najpóźniej w dniu 18.04.2014 roku. Napiszcie proszę, czy mając na uwadze wasze doświadczenia mój termin odbioru jest realny. Pozdrawiam forumowiczów. Marcin

        Komentarz

        • looker
          RS
          • 2008
          • 1886
          • Octavia II (1Z3)
          • BMN 2.0 TDI RS 170 KM

          Zamieszczone przez Himenek
          Wybacz ale te 50% zamowien z Polski nie mogly doprowadzic do takich opoznien. Powodem jest ogolny europejski wzrost zainteresowania Skoda a nie polskie kilkaset zamowien wiecej...
          Skąd masz informację, że to "kilkaset" aut ?
          Tylko jeden dealer, z którym prowadziłem rozmowy o zamówieniu, miał do wydania 200 aut do końca marca...
          Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkie to te z kratką ale mimo to Twoje dane są dość mocno nie doszacowane.
          OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
          SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

          Komentarz

          • mufel
            Ambiente
            • 2014
            • 194

            Zamieszczone przez MarcinL
            Cześć, jestem nowy i chciałbym zostać szczęśliwym właścicielem skody octavii liftback 2.0 tdi. Samochód zamówiłem w dniu 3.03.2014 roku. Sprzedawca zapewnił mnie ( i mam to pisemnie potwierdzone w zamówieniu), że samochód odbiorę najpóźniej w dniu 18.04.2014 roku. Napiszcie proszę, czy mając na uwadze wasze doświadczenia mój termin odbioru jest realny. Pozdrawiam forumowiczów. Marcin
            Jak dla mnie mało realne chyba że ktoś już zamówił to auto i się wykruszył a ty bierzesz czyjąś konfiguracje. Ja zamawiałem auto w połowie lutego a odbiorę jak dobrze pójdzie na początku maja, tą datę którą podałeś jako odbior to moj samochód będzie produkowany a od tego czasu min. 2 tygodnie do przyjazdu do salonu.

            Komentarz

            • maciek071
              Drive
              • 2013
              • 69

              Zamieszczone przez kecaj
              maciek071, 15 tydzień jest jeszcze otwarty.

              [ Dodano: Pon 24 Mar, 14 21:57 ]
              looker, VAT-owe samochody były zaplanowane w prognozie na wyższym poziomie niż sprzedaż. Można nawet powiedzieć, że te auta zwalniają miejsce pozostałym.
              Aha... A jest możliwość że niektóre autka zamrażają a nie cały tydzień? Czy mnie dealer ściemnia :evil: Bo w zeszłym tygodniu miałem info że jakaś literka się pojawiła przy 15 tygodniu i był "prawie pewny" termin produkcji
              Octavia III 1.4 TSI Elegance Biel Kombi + Amazing + Dynamic + kilka innych
              Wyprodukowana 07.04.14
              Odebrana 18.04.14

              Komentarz

              • kecaj
                RS
                • 2009
                • 1511
                • Superb II (3T4)

                maciek071, ta operacja przeprowadzana jest dla dnia na 2 tygodnie przed planowaną produkcją czyli w piętek będzie zamknięty cały tydzień. Więc jeżeli Twoje auto planowane jest na 15 tydzień na poniedziałek lub wtorek to powinno być już potwierdzone.
                Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                Komentarz

                • Bartek77T
                  Drive
                  • 2014
                  • 52

                  Zamieszczone przez MarcinL
                  Cześć, jestem nowy i chciałbym zostać szczęśliwym właścicielem skody octavii liftback 2.0 tdi. Samochód zamówiłem w dniu 3.03.2014 roku. Sprzedawca zapewnił mnie ( i mam to pisemnie potwierdzone w zamówieniu), że samochód odbiorę najpóźniej w dniu 18.04.2014 roku. Napiszcie proszę, czy mając na uwadze wasze doświadczenia mój termin odbioru jest realny. Pozdrawiam forumowiczów. Marcin
                  Raczej nie realny (min 3,5-4 miesiące), ale może będziesz miał szczęście i zmieścisz w 2-3 miesiącach
                  Zamówiona (19.12.2013)
                  Wyprodukowana (25.03.2014)
                  Odebrana (14.04.2014)
                  OCTAVIA III Kombi 1.4 TSI Beż Cappuccino +Ambition+Amazing+Pakiet chrom+Sunset+inne dodatki

                  Komentarz

                  • Himenek
                    Rider
                    • 2014
                    • 412


                    zobacz na te wyniki : 598 400 samochodów przez 8 miesięcy, nawet jak będzie 5000 aut więcej dzięki Vatowi to co to zmienia? ledwo 1%...

                    Komentarz

                    • kb27
                      Classic
                      • 2014
                      • 21

                      Zamieszczone przez Bartek77T
                      Zamieszczone przez MarcinL
                      Cześć, jestem nowy i chciałbym zostać szczęśliwym właścicielem skody octavii liftback 2.0 tdi. Samochód zamówiłem w dniu 3.03.2014 roku. Sprzedawca zapewnił mnie ( i mam to pisemnie potwierdzone w zamówieniu), że samochód odbiorę najpóźniej w dniu 18.04.2014 roku. Napiszcie proszę, czy mając na uwadze wasze doświadczenia mój termin odbioru jest realny. Pozdrawiam forumowiczów. Marcin
                      Raczej nie realny (min 3,5-4 miesiące), ale może będziesz miał szczęście i zmieścisz w 2-3 miesiącach
                      ja zamawiałem auto 28.1, termin odbioru wskazany w zamówieniu to 18.4
                      auto dotarło już w ubiegłym tygodniu i mógłbym odebrać przed weekendem, a więc 28.3 (zatem czas oczekiwania 2 m-c)
                      może i ucieszyłaby mnie ta informacja, gdyby nie nadeszła wraz z info o uszkodzeniu tylnego błotnika podczas transportu (mały wgniot bez uszkodzenia powłoki lakierniczej)
                      Salon zapewnia, że gdyby mnie nie poinformowali nawet bym nie zauważył bo zostało to zrobione bez lakierowania itd. a takie uszkodzenia są częste, mały niesmak to spowodowało
                      O3 2.0 TDI Elegance, Amazing, Dynamic

                      Komentarz

                      • maciek071
                        Drive
                        • 2013
                        • 69

                        Zamieszczone przez kecaj
                        maciek071, ta operacja przeprowadzana jest dla dnia na 2 tygodnie przed planowaną produkcją czyli w piętek będzie zamknięty cały tydzień. Więc jeżeli Twoje auto planowane jest na 15 tydzień na poniedziałek lub wtorek to powinno być już potwierdzone.
                        Dzięki za info Znowu jestem trochę spokojniejszy
                        Octavia III 1.4 TSI Elegance Biel Kombi + Amazing + Dynamic + kilka innych
                        Wyprodukowana 07.04.14
                        Odebrana 18.04.14

                        Komentarz

                        • Wojtas_Poznań
                          RS
                          • 2010
                          • 2822

                          kb27, ale przed 03.04 odbierzesz ?? :idea:
                          bo wiesz ..... spocik czeka obecność i chwalenie się nowym nabytkiem obowiązkowe :diabelski_usmiech
                          SPOT Poznań:
                          .....
                          ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


                          Error 503 Wojtas Unavailable :P

                          Komentarz

                          • kb27
                            Classic
                            • 2014
                            • 21

                            Zamieszczone przez Wojtas_Poznań
                            kb27, ale przed 03.04 odbierzesz ?? :idea:
                            bo wiesz ..... spocik czeka obecność i chwalenie się nowym nabytkiem obowiązkowe :diabelski_usmiech
                            wstępnie planuje odebrać po powrocie do Poznania tj. 4 lub co bardziej prawdopodobne 5.4.....
                            O3 2.0 TDI Elegance, Amazing, Dynamic

                            Komentarz

                            • bns
                              Classic
                              • 2014
                              • 15

                              Dobra - mi się odechciało.

                              Dzwoniłem do dealera, BW nadal nieznany (inne, które również miał zamówione, podobnie jak moja siedzą bez daty produkcji).

                              Zamówienie zmienione na Golfa R. Mieli zarezerwoane miejsce w produkcji na tydzień 19. Przy odrobinie szczęścia będzie przed końcem Maja.

                              Przez ostatnie 2 tygodnie walczyłem ze sobą bo Octavia chodziła mi po głowie już od zeszłego roku... ale ten Golf to zupełnie inna liga... a na duży rodzinny samochód jeszcze przyjdzie pora. (Chociaż nie powiem żebym w Golfie narzekał na brak miejsca - jedynie bagażnik).

                              Tak z innej beczki - niesamowite forum - z pewnością będę tu jeszcze zaglądał. A i autem jak pozwolicie - chetnie się pochwalę.

                              Pozdrawiam!

                              Komentarz

                              • Himenek
                                Rider
                                • 2014
                                • 412

                                http://moto.onet.pl/raporty/najchetn...m-2014-r/yjsrr tu macie ile aut Skody zarejestrowano do tej pory, jak dla mnie dupy nie urywa w porównaniu do całości produkcji Skody

                                Komentarz

                                • Maicroft
                                  Moderator
                                  S_OCP MemberModeratorr
                                  • 2004
                                  • 25757
                                  • Audi

                                  Zamieszczone przez bns
                                  Zamówienie zmienione na Golfa R. Mieli zarezerwoane miejsce w produkcji na tydzień 19. Przy odrobinie szczęścia będzie przed końcem Maja.
                                  Jak nie chcesz szczegolnego koloru oraz wyposazenia, to popytaj czy nie maja zamowionego gdzies na Polske do salonu. Wtedy bedzie od reki
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz

                                  • ryjeks
                                    Rider
                                    • 2010
                                    • 488
                                    • Octavia III combi (5E5)
                                    • CHPA 1.4 TSI 140 KM

                                    Zamieszczone przez bns
                                    Zamówienie zmienione na Golfa R.
                                    Słuszny kierunek
                                    Trakcji nie będziesz szukał 8)

                                    4 łapy i porządny piec pod maską, a przy tym rozsądne spalanie, będzie szał :diabelski_usmiech

                                    Komentarz

                                    • bns
                                      Classic
                                      • 2014
                                      • 15

                                      Zamieszczone przez Himenek
                                      http://moto.onet.pl/raporty/najchetniej-kupowane-auta-w-polsce-w-lutym-2014-r/yjsrr tu macie ile aut Skody zarejestrowano do tej pory, jak dla mnie dupy nie urywa w porównaniu do całości produkcji Skody
                                      Artykuł jak artykul, ale komentarze pod nim mnie zabiły...

                                      Komentarz

                                      • Himenek
                                        Rider
                                        • 2014
                                        • 412

                                        Zamieszczone przez ryjeks
                                        Zamieszczone przez bns
                                        Zamówienie zmienione na Golfa R.
                                        Słuszny kierunek
                                        Trakcji nie będziesz szukał 8)

                                        4 łapy i porządny piec pod maską, a przy tym rozsądne spalanie, będzie szał :diabelski_usmiech
                                        cena też zaczyna się od 160 tys :P jednak auto za duuużo więcej niż Skoda dlatego i oferuje dużo wiecej

                                        Komentarz

                                        • misiek85
                                          Classic
                                          • 2014
                                          • 29

                                          Zamieszczone przez MarcinL
                                          Cześć, jestem nowy i chciałbym zostać szczęśliwym właścicielem skody octavii liftback 2.0 tdi. Samochód zamówiłem w dniu 3.03.2014 roku. Sprzedawca zapewnił mnie ( i mam to pisemnie potwierdzone w zamówieniu), że samochód odbiorę najpóźniej w dniu 18.04.2014 roku. Napiszcie proszę, czy mając na uwadze wasze doświadczenia mój termin odbioru jest realny. Pozdrawiam forumowiczów. Marcin
                                          No termin taki mało realny. Chyba że jakaś podstawowa wersja bez dodatków. Ja swoją O3 2,0 TDI. zamawiałem 5 Lutego i na dzień dzisiejszy podobno na 20 tydzień jest planowany wiec połowa Maja produkcja wiec odbiór koło czerwca pewnie :/

                                          Komentarz

                                          • mufel
                                            Ambiente
                                            • 2014
                                            • 194

                                            Zamieszczone przez bns
                                            Dobra - mi się odechciało.

                                            Dzwoniłem do dealera, BW nadal nieznany (inne, które również miał zamówione, podobnie jak moja siedzą bez daty produkcji).

                                            Zamówienie zmienione na Golfa R. Mieli zarezerwoane miejsce w produkcji na tydzień 19. Przy odrobinie szczęścia będzie przed końcem Maja.

                                            Przez ostatnie 2 tygodnie walczyłem ze sobą bo Octavia chodziła mi po głowie już od zeszłego roku... ale ten Golf to zupełnie inna liga... a na duży rodzinny samochód jeszcze przyjdzie pora. (Chociaż nie powiem żebym w Golfie narzekał na brak miejsca - jedynie bagażnik).

                                            Tak z innej beczki - niesamowite forum - z pewnością będę tu jeszcze zaglądał. A i autem jak pozwolicie - chetnie się pochwalę.

                                            Pozdrawiam!
                                            dzisiaj poczytalem o golfie r. To inna bajka. Napisz koniecznie jakie wrazenia. No i czy spalanie rzeczywiście tak niskie chociaz to mało istotne

                                            Komentarz

                                            • LukaszRS2.0TFSI
                                              Drive
                                              • 2014
                                              • 68

                                              misiek85 , ja tez zamawiałem na początku lutego i już mi potwierdzili że nie ma szans a jak nikt się nie wykruszy to dopiero końcówka roku....i h... babki strzelił wyjazd w wakacje . gdyby nie to że mi się ten samochód podoba to bym zabrał d..e w troki i poszedł za przykładem kolegów do innych salonów
                                              Był : GOLF IV 1.6 * BMW M3 E46 * Audi A4 1.9TDI Quattro...

                                              Komentarz

                                              • ryjeks
                                                Rider
                                                • 2010
                                                • 488
                                                • Octavia III combi (5E5)
                                                • CHPA 1.4 TSI 140 KM

                                                Zamieszczone przez Bartek77T
                                                aczej nie realny (min 3,5-4 miesiące), ale może będziesz miał szczęście i zmieścisz w 2-3 miesiącach
                                                Ten krótki termin wskazuje na to, że dealer zmienił konfigurację tego co miał już zamówione na salon i kolejka była już zajęta.
                                                Jest to realne.

                                                Komentarz

                                                • perfex
                                                  L&K
                                                  • 2005
                                                  • 1117

                                                  Zamieszczone przez LukaszRS2.0TFSI
                                                  misiek85 , ja tez zamawiałem na początku lutego i już mi potwierdzili że nie ma szans a jak nikt się nie wykruszy to dopiero końcówka roku....i h... babki strzelił wyjazd w wakacje . gdyby nie to że mi się ten samochód podoba to bym zabrał d..e w troki i poszedł za przykładem kolegów do innych salonów
                                                  Jakbym był tak zdeterminowany by czekać prawie rok na auto to potem chyba bym wypastował to cudo i w salonie trzymał by się napawać :szeroki_usmiech
                                                  Pozdrawiam
                                                  perfex

                                                  Octavia HTP

                                                  Komentarz

                                                  • ryjeks
                                                    Rider
                                                    • 2010
                                                    • 488
                                                    • Octavia III combi (5E5)
                                                    • CHPA 1.4 TSI 140 KM

                                                    Zamieszczone przez Himenek
                                                    Zamieszczone przez ryjeks
                                                    Zamieszczone przez bns
                                                    Zamówienie zmienione na Golfa R.
                                                    Słuszny kierunek
                                                    Trakcji nie będziesz szukał 8)

                                                    4 łapy i porządny piec pod maską, a przy tym rozsądne spalanie, będzie szał :diabelski_usmiech
                                                    cena też zaczyna się od 160 tys :P jednak auto za duuużo więcej niż Skoda dlatego i oferuje dużo wiecej
                                                    To jest insza inszość.
                                                    Dadzą 10 % rabatu i już będzie przyjemniej :wink:

                                                    Sam bym kupił, ale niestety cena szalona, nie moje progi.

                                                    Zamysł auta jest genialny, choć w tych pieniądzach jest też 135i no i też jest o czym myśleć :wink:

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...