Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Poziom płynu chłodniczego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tak za długo to ta chłodnica nie wytrzymała....

    Komentarz


    • Zamieszczone przez GrzesWroc Zobacz wpis
      Tak za długo to ta chłodnica nie wytrzymała....
      Na razie jest sprawdzany stan płynu oraz plama na dolnej osłonie.
      Mechanicy mówią że częściej któryś przewód gumowy cieknie niż sama chłodnica.
      Jeśli dalej będzie pojawiać się plama na dolnej osłonie to umówiony jestem na próbę ciśnieniowa chłodnicy.

      Komentarz


      • Hej,
        Niestety trafiłem do grona osób u których wykryto cieknącą pompę wody. Auto niestety już po gwarancji , Dziwi mnie fakt ze VAG nie ogłosiło akcji serwisowej.
        Czy ktoś z was możne wie czy VAG poprawiło już pompy czy nadal jest ten sam problem ?
        Ostatnio edytowany przez spj; 5971.
        Łukasz

        Komentarz


        • Ja ostatnio co około 1500 tys km musze dolewać płyn chłodniczy bo w dziwnych okolicznościach znika, wycieków brak bo sprawdzałem , kiedys mechanik mi zrobił test na obecność spalin w układzie chłodzenia który też nic nie wykazał, rozrząd zmieniany przy 160 tys km auto obecnie ma 220. Ktoś jakies ma pomysły?
          Skoda Octavia II FL Elegance 140 KM 325 NM
          Była OII 1.9 TDI BJB - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...szy+samoch%F3d
          Jest OII FL 1.9 TDI BXE - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

          Komentarz


          • a to nie jest tak że cieknie tą śmieszną uszczelką Link i wystarczy to wymienić zamiast całej pompy?

            Komentarz


            • Wymień uszczelkę, zapłać za robotę, a za pół roku znów wymieniaj pompę, bo padła. Wymienia się komplet profilaktycznie i masz spokój na lata.

              Komentarz


              • Masz rację, i wygląda na to że to dość prosta robota i można na spokojnie sobie w garażu wymienić

                Komentarz


                • Witam, czy orientujecie się ile płynu chłodniczego wchodzi do silnika 1.4tsi ?

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X