Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

oj te silniki TDI i TSI :(

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • W sumie pasuje :P

    Komentarz


    • ha. ha. ha. Ubawiłem się nie na żarty
      Micrus alias Zuber

      Komentarz


      • BTW nie mozna robic takich numerow z octavia or superb 4x4 dlatego jednak preferuje yeti.

        [youtube] [/youtube]

        Komentarz


        • A ile razy takie numery robiłeś swoim Yeti? Zawsze możesz spróbować zrobić też inny Uwadze polecam drugą minutę nagrania
          90% SUV najtrudniejsze jazdy terenowe ma wyjeżdżając zimą z parkingu ew. przez tory tramwajowe. Takie tereny to spokojnie załatwimy Octavią czy Superbem 4x4

          Komentarz


          • rezon, gość z filmiku odważny jak na jazdę pseudo terenowym autem :wink:
            superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

            poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

            Komentarz


            • Zamieszczone przez rezon
              A ile razy takie numery robiłeś swoim Yeti? Zawsze możesz spróbować zrobić też inny Uwadze polecam drugą minutę nagrania
              90% SUV najtrudniejsze jazdy terenowe ma wyjeżdżając zimą z parkingu ew. przez tory tramwajowe. Takie tereny to spokojnie załatwimy Octavią czy Superbem 4x4
              no co chcesz ja mam taka droge do pracy codziennie

              p.s.
              A yeti to jeszcze nie mam ale jestem blisko zamowienia,
              swoja octavia II szoruje brzuchem przy byle wertepach wiec jestem uczulony.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez kc2ine
                nie mozna robic takich numerow z octavia or superb 4x4 dlatego jednak preferuje yeti
                Zamieszczone przez rezon
                Takie tereny to spokojnie załatwimy Octavią czy Superbem 4x4
                pomijając kwestie długości (rozstawu osi) i zwisów to takie same napędy, takie same silniki więc czemu nie dałoby się zrobić dokładnie tego samego

                "kompaktowość" Yeti jest tu akurat zaletą i jej brak będzie największa przeszkoda w przypadku Superba

                [ Dodano: Nie 01 Wrz, 13 19:04 ]
                Zamieszczone przez kc2ine
                no co chcesz ja mam taka droge do pracy codziennie
                to polecam amfibie ;-)

                Komentarz


                • Witam wszystkich forumowiczów. Planuje zakup nowej Octavi.
                  Mam pytanie do was a w szczególności do Black_Dev bo on posiada dokładnie takie auto o jakim ja myślę.


                  Napisz mi proszę jak sprawuje się ten silnik w kombi bo planuję zakup właśnie takiej wersji.
                  Czy jest zdecydowana różnica w zawieszeniu do wersji z belką?
                  Na jakiej wielkości kołach śmigasz i jak to się ma do komfortu jazdy?

                  Komentarz


                  • zawsze mozna przeciagnac Yeti w ten sposob

                    [youtube] [/youtube]
                    KLIK -> O3 1.4 TSI EL

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez piramida
                      gość z filmiku odważny jak na jazdę pseudo terenowym autem
                      ja nazwałbym tę odwagę nieco inaczej, tym bardziej, że na końcu zdławiło mu chyba silnik - czyli pewnie zassał wodę. A to w dieslu może oznaczać duże problemy

                      Komentarz


                      • Będę się niedługo rozglądał za OII RS 2.0 benzyna
                        Diesel odpada bo jeżdżę głownie po mieście (Warszawa).
                        Moje pytanie brzmi jakie zmiany wprowadzono w silniku 2.0 TFSI potem TSi w związku z liftingiem.
                        Czy te zmiany wpłynęły na wzrost usterkowości(znalazłem kilka wątków o problemach z łańcuchem rozrządu)? Która wersja jest mniej awaryjna?
                        Oraz którą wersję wybrać tą przed liftingiem rozrząd na pasku(jeśli się nie mylę), czy też wyskubać więcej kasy i skusić się na po liftową. Chciałbym zaznaczyć że alternatywą jest jeszcze Leon II w wersji FR 2.0 200KM lub Cupra 240 KM.
                        Pytanie dotyczy też kolegów z superbclub(pozdrawiam)

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X