Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez lu5asz
    Ja już godziny odliczam do wyjazdu
    Ja też Same time, same place... :wink:
    Mój Milosz: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80496

    Komentarz


    • lu5asz, wszystko zależy jak szybko dotrzesz do granic Cro.

      Odradzam wodę Jamnica tym którzy nie gustują w wodach leczniczych. Jest zdrowa, ma duże stężenie kationow i anionow ale smak kwestia gustu...
      - Superb
      - Panda 1.2

      Komentarz


      • Ruszam koło 20 na Cieszyn Wiedeń itd.
        Leci ktoś jeszcze?
        Kondziu

        OCP

        Komentarz


        • Zamieszczone przez lu5asz
          Leci ktoś jeszcze?
          Jadę tą trasą z Kielc na Pag ale ruszam 15-go koło 4 rano
          Mój Milosz: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80496

          Komentarz


          • Zamieszczone przez carlsberg
            Zamieszczone przez lu5asz
            Leci ktoś jeszcze?
            Jadę tą trasą z Kielc na Pag ale ruszam 15-go koło 4 rano
            Czyli dzien pozniej;/
            NA Pag u jeszcze nie bylem,oby bylo fajnie
            Kondziu

            OCP

            Komentarz


            • Ja też nie. Ale połaziłem na street wiev, poczytałem, pooglądałem zdjęcia, filmiki na youtube i myślę, że będzie dobrze :wink:
              Mój Milosz: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80496

              Komentarz


              • Zamieszczone przez carlsberg
                Ale połaziłem na street wiev, poczytałem, pooglądałem zdjęcia, filmiki na youtube i myślę, że będzie dobrze :wink:
                to po co jedziesz jak już widziałeś :wink:
                Pisał Sebastian

                Komentarz


                • Ach! Żeby to POCZUĆ!! :szeroki_usmiech
                  Mój Milosz: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80496

                  Komentarz


                  • Ach! Żeby to POCZUĆ!! :szeroki_usmiech
                    zapomniałem, że google jeszcze tego nie ma
                    Pisał Sebastian

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez lu5asz
                      Nie straszcie mnie,ja wyjezdzam w sobote wieczorem :diabelski_usmiech

                      A tak na marginesie,moze ktoś był na wyspie Pag i moze napisac co warto zwiedzic,gdzie są fajne plaże itd.
                      Ja jadę na Pag w środę wieczorem z noclegiem w Sarvarze. Mam nadzieję, że zdążę przed weekendową falą z Czech i Austrii.
                      Co do plaży znalazłem na stronce jednego pensjonatu opis okolicznych plaż:
                      Apartmens Ana

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez carlsberg
                        Ja też nie. Ale połaziłem na street wiev, poczytałem, pooglądałem zdjęcia, filmiki na youtube i myślę, że będzie dobrze :wink:
                        gratuluję metodyki

                        ja na Pagu byłem, jest sucho, gorąco i MONOTONNIE (gorąco zwłaszcza w lipcu/sierpniu)
                        jedyne co tam jest fajnego to JAGNIECINA, bo wdupca szałwię więc jest smaczna... :szeroki_usmiech

                        miejsce do zwiedzenia super, ale miejsce do urlopowania takie sobie... jest sporo fajniejszych niżej
                        Diesel Service Śmietana
                        43-210 Kobiór
                        ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

                        uwaga
                        nie robimy pompowtryskiwaczy

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez crom.de
                          Juz nigdy w weekend nie będę zaczynać urlopu!
                          Dlaczego nie? Ja zawsze w weekend zaczynam i teraz do Cro też się tak wybieram
                          Zamieszczone przez crom.de
                          Odradzam wodę Jamnica
                          A to musze zapamietać, :roll: bo żeby powiedzieć, że czegoś nie lubię muszę tego popróbować :wink:

                          Komentarz


                          • Polecam Pag - księżycowy krajobraz To mój pierwszy raz w Chorwacji. I tak narodziła się milość.
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • 1. eaglemirek - MNE (Petrovac) wyjazd 28.06 (14 dni)
                              2. ruwado - w tym roku - Rabac na Istrii (11.07 - 21.07)
                              3. krzynol - Dalmacja? - 2 połowa czerwca
                              4.lu5asz-wyspa Pag -15-29czerwiec
                              5. blind_walker - Albania lub Czarnogóra, I połowa września- wszystko zależy od humoru szefa, kiedy da wolne.
                              6. Walt - Camp Boban Zivogosce Blato, przełom lipca i sierpnia
                              7. Enriquez - Brac, sierpień
                              8. leonn - 29.06 Slunj (Rastoke), 30.06 Plitwickie jeziora, a do 11.07 grzeje się w południowej Dalmacji
                              9. zadariusz1- 04.08-11.08.2014 wyspa Rab, 11.08-19.08.2014 Orebic
                              10. conan - Zivogosce Porat - 30.08 do 13.09
                              11. aro_40 - gdzieś na południe CRO, a może MNG??? - 2 tygodnie w sierpniu
                              12. no_fear - na pewno południe CRO, może jakaś wyspa, a może MNG - 2 tyg wrzesień
                              13. Alonzo_ - najprawdopodobniej jednak południowe Cro jakoś tak początkiem czerwca.
                              14. tadfi - Komarna - przełom lipca/sierpnia
                              15. crom.de - przebukowano z Medulina na Poreè 11-13.06
                              16. Prim - sierpień/wrzesień okolice Splitu (pewnie Omniś/Baśka Voda)
                              17. sazad - sierpień/wrzesień Istria miasto Labin
                              18. SS - 27.07÷9.08 Stanici, prawie Omis (czekam na potwierdzenie rezerwacji)
                              19. Voit - ...Kol. Małżonka powiedziała: "A może do Chorwacji?" Na razie wiem tylko, że na początku sierpnia.
                              20. looker - 20-30.07 - Drvenik
                              21. Fredy.PW - 11-20.08 - Pirovac
                              22. mkz - 15-30.08 Razanac (okolice Zadaru)
                              23. Kris17009 - Medici k/ Baska Voda od 16.06 na tydzień...
                              24. ujacek - "majówka" na Murterze
                              25. Bartass- Camp Dole Zivogosce (docelowo), po drodze Senj, Trogir i inne miasta po drodze w dół magistralą. Z atrakcji to Plitvice, Wodospady Krka, Wodospady Kravitza w Bośni + Mostar, 28 kwietnia- 13 maja. W drodze powrotnej Grossglockner w Austrii.
                              26.JerzyM73 - Baśka Voda - koniec lipca- początek sierpnia
                              27. Kadmar - 14-28.06 - Vodice, jedziemy z rodzicami na dwa autka.[/quote]
                              28. ManiekWWA - 21.06-29.06 Polari - Rovinj
                              29. kazik4x4 - od 10.07?? do 22.08?? - Vrsar (ew.Rovinj) na początek ok. 10dni a potem na południe, po drodze ......, ......., ........, ......., na koniec ok. 7 dni w Dubrovniku lub bliskich okolicach.
                              30. kapi - 02 - 16.08 - Drvenik - blisko portu promowego
                              31. ketivv - gdzie oczy poniosą od północy na południe Cro
                              32. Yarwa - 15.08-31.08.2014 - jeszcze nie wiem gdzie, ale raczej południe CRO
                              33. KulfonP - 29.06-08.07.2014 - Biograd na Moru, Mobile Homes (okolice Zadar, Sukosan)
                              34. hubi82 - 29.05-07.06.2014 r. - camp w okolicy Trogiru
                              35. Tobi77 - 4.08 - 17.08 - Chorwacja lub Włochy
                              36. carlsberg - 15-25.06 - Pag
                              37. xcracer - Starigrad Paklenica - 07.07.2014 - 14.07.2014(lub dłużej)
                              38. Rok z Bagien - Postojna, Skocjańska, Plitvice, Brać, Austria - sierpień
                              39. rucinski - 15.07-30.07 Baśka Voda
                              40. MACIEJ55555 - 05.07 - 12.07.2014 Rovinj Istria (przez Niemcy, Austria, Słowenia jest plan na przejazd w 10-11h)
                              była: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...127400#1127400
                              jest: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...626122#1626122

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez eaglemirek
                                U mnie coraz bardziej klaruje się opcja kilku dniowego przebazowania z MNE do Albanii gdzieś za przełęcz Llogara nad morze Jońskie Może rejon Ksamil :?: Ktoś był i może coś podpowiedzieć :?:
                                Trasa Sarande - Vlore, bajka. Jak na Albanie rejon bardzo turystyczny, wiec napewno cos znajdziesz. Bedziesz Pan zadowolony
                                Marek



                                Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez leonn
                                  Zamieszczone przez crom.de
                                  Juz nigdy w weekend nie będę zaczynać urlopu!
                                  Dlaczego nie? Ja zawsze w weekend zaczynam i teraz do Cro też się tak wybieram
                                  Chodzi o korki weekendowe. Ja mam szlak z całej zachodniej Austrii i Niemiec wiec....
                                  Zamieszczone przez leonn
                                  A to musze zapamietać, :roll: bo żeby powiedzieć, że czegoś nie lubię muszę tego popróbować :wink:
                                  Jak porownalem ilość składników mineralnych to już wiedziałem czemu tak "dziwnie" ;-) smakuje.

                                  I już koniec, bo żona jutro do pracy. Ostatni spacer, obiad potem Triest i do domu
                                  - Superb
                                  - Panda 1.2

                                  Komentarz


                                  • marbab, Dzieki :!: Właśnie przeglądając neta spodobały mi się te widoczki :!: :szeroki_usmiech i stąd taki wybór. A jak u nich z płatnościami kartą ewentualnie ojro :?: W Shkoder nie miałem problemów ale zastanawiam się jak z południem Albanii. Płynąłeś może na grecką Corfu :?:



                                    CB Harry II ASC + Triflex

                                    Pozdrawiam Mirek!!

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez crom.de
                                      Będziemy testować objazd przez Włochy żeby ominąć Karawankę (2x6), Tauernautobahn (2x10) i niezapłacić słoweńcom za winietę (15)
                                      crom.de możesz podpowiedzieć ile kosztuje przejazd przez włochy bo sam rozważam tą drogę?
                                      była: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...127400#1127400
                                      jest: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...626122#1626122

                                      Komentarz


                                      • podobno załamanie pogody do czwartku :/
                                        Kondziu

                                        OCP

                                        Komentarz


                                        • lu5asz, oby się nie sprawdziło jak to często bywa z pogodą...


                                          Moja furka:
                                          -------------------------
                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=60516

                                          Komentarz


                                          • W Novalji (Pag) teraz są burze/deszcz wg. różnych prognoz. Ale na kamerce widzę w kilku miejscach, że ludzie kąpią się i spacerują w słońcu Głowa do góry!
                                            Mój Milosz: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80496

                                            Komentarz


                                            • eaglemirek, polecam ten watek. Jest tam mnostwo zdjec i info z Riwiery Albanskiej, Korfu, etc. Nie plynalem na wyspe bo juz wracalem do PL, a czas nie byl moim sprzymierzenca O dziwo w Sarande i okolicy jest dosc dobry zasieg GSM z Grecji.
                                              Jesli chodzi o platnosc karta to w Sarande jest spoko ale na peryferiach to nawet na stacji nie zaplacisz, generalnie to duzy minus Albanii. Najlepiej jednak jest wymienic Euro w kantorze i placic Lekami. Przy platnosci Euro czesto dymaja Cie na kursie.
                                              Marek



                                              Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                              Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                              Komentarz


                                              • marbab, Dzięki wielkie za info :!:



                                                CB Harry II ASC + Triflex

                                                Pozdrawiam Mirek!!

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez carlsberg
                                                  Ale na kamerce widzę w kilku miejscach, że ludzie kąpią się i spacerują w słońcu
                                                  Jak myśmy jechali też straszyli i w hotelu było wywieszona pogoda, że ma padać. Ani kropelki jednak nie uświadczyliśmy.

                                                  MACIEJ55555, poszło PW.
                                                  - Superb
                                                  - Panda 1.2

                                                  Komentarz


                                                  • No bo w Cro załamanie pogody to zniżka z 35 do 25 o C - sam w 2010 szukałem polara bo szok termiczny był :szeroki_usmiech

                                                    a w 2008 jak w Novalji spadł deszcz - na 10 minut, to i tak wszyscy się kąpali
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X