Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez eaglemirek
    a przy takim zwisie (patrz zdjęcie) jechałem spokojnie V dozwolona z nadwyżką nawet o 40 więc spoko opony 17" J
    Ossz kufa, co wy za sprezyny macie, moje KW na full zaladunku jest sporo wyzej :shock:

    Komentarz


    • Ja jadę w piątek pod wieczór.
      Seria 188KM/270Nm na 95RON

      Komentarz


      • Sebastian_M26, to być może się spotkamy gdzieś na trasie, my jedziemy w piątek na dwa auta, moja OIII i passat kombi B5FL czarny na gdańskich numerach. Będziemy celować tak aby być w godzinach 23:00-23:30 na granicy Czesko-Austriackiej. W okolicy węzła Sośnica będziemy około 20:30.
        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

        Komentarz


        • Ja lecę A1 na Brno, Wiedeń itd. Na granicy Słowenii będę 0.00-1.00
          Seria 188KM/270Nm na 95RON

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Sebastian_M26
            Ja lecę A1 na Brno, Wiedeń itd. Na granicy Słowenii będę 0.00-1.00
            No to odkurzysz mi autostradę. :szeroki_usmiech

            Ja jadę na 9 noclegów i celuje tak aby winieta wystarczyła mi austriacka na cały pobyt. A że jadę do Mandre na Pag więc mam czas.
            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

            Komentarz


            • Jak chcesz zrobić 600km w 3 godziny?
              Seria 188KM/270Nm na 95RON

              Komentarz


              • Sebastian_M26, jakie 600km?? a sorry Czesko-Austriackiej ops: już poprawiłem.
                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Sebastian_M26
                  Jak chcesz zrobić 600km w 3 godziny?
                  AdamB napisał o granicy słowacko-austriackiej, nie słoweńsko-austriackiej
                  Pzdr
                  Pzdr, Fredy
                  Silnik w mojej O3 smaruje olej

                  Komentarz


                  • Fredy.PW, o czym innym myślałem, a o czym innym pisałem i wyszło co wyszło. Jadę Czechy-Austria-Słowenia objazdem - Pag. Granicę czesko-austriacką planuje przekraczać 23:00-23:30.
                    Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Tippo
                      Ossz kufa, co wy za sprezyny macie, moje KW na full zaladunku jest sporo wyzej :shock:
                      A 4x4 nie stoi przypadkiem ciut wyżej :?: Może twój full załadunek jest lżejszy od mojego full :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech



                      CB Harry II ASC + Triflex

                      Pozdrawiam Mirek!!

                      Komentarz


                      • Latacie A2 na Brzeclaw i dalej krajową na Wilfesdorf i Schrick?
                        Seria 188KM/270Nm na 95RON

                        Komentarz


                        • Sebastian_M26, do tej pory jeździłem tylko przez Mikulov.
                          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                          Komentarz


                          • Sebastian_M26, A czemu na Brzecław :?:
                            Ostrawa, Ołomuniec, Brno, Mikulov, Wiedeń, Graz, zjazd 226 na objazd



                            CB Harry II ASC + Triflex

                            Pozdrawiam Mirek!!

                            Komentarz


                            • Dłużej autostradą. Jeszcze się zastanawiam.
                              Seria 188KM/270Nm na 95RON

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez eaglemirek
                                A 4x4 nie stoi przypadkiem ciut wyżej Może twój full załadunek jest lżejszy od mojego full
                                Na ori zawiasie na bezdroza to nawet nie drgnelo z bagazami do cro Ale teraz mam KW obnizone o 60mm do tego co mialem fabr, a i tak po zaladunku jest wyzej niz twoj , laduj jakies lesjo hd :P

                                Komentarz


                                • panowie macie jakieś fajne apartamenty w okolicach primosten ( tak 50 km w jedną lub w drugą może być) 2+2. kolega szuka na druga połowe sierpnia a nie bardzo chce jechać w ciemno. widział cos do rezerwacji ale wychodzi ok 65euro. jakoś mi się drogo wydaje chyba ze w tym roku takie ceny??
                                  BYŁA o1 rs
                                  BYŁA o2 1.6
                                  JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                  Komentarz


                                  • 65 euro za aparament to drogo? Po hasłem apartament nie mam na myśli pokoiku, ale konkretne przynajmniej te 30 - 40m2 z własną kuchnią, porządną łazienką. 70 ojro to ja płaciłem w tym roku za apartament w Czarnogórze. Tańszej od Cro.

                                    Komentarz


                                    • Tippo, Wrzuce potem moje zdjecie pakietu na bezdroza jak sobje siedzi :diabelski_usmiech
                                      Spritmonitor.de

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez blackrs
                                        panowie macie jakieś fajne apartamenty w okolicach primosten ( tak 50 km w jedną lub w drugą może być) 2+2. kolega szuka na druga połowe sierpnia a nie bardzo chce jechać w ciemno. widział cos do rezerwacji ale wychodzi ok 65euro. jakoś mi się drogo wydaje chyba ze w tym roku takie ceny??
                                        jedzie w szczycie sezonu i jeszcze dziwi się cenom? za sypialnię, salon, kuchnia, łazienka, klima i duuuży taras kolega płacił w połowie lipca 55 EUR (rodzinka 2+2), ale to był lipiec i jechał w ciemno
                                        If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                        _______________________________________
                                        a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                        Komentarz


                                        • 65 euro za aparament to drogo? Po hasłem apartament nie mam na myśli pokoiku, ale konkretne przynajmniej te 30 - 40m2 z własną kuchnią, porządną łazienką. 70 ojro to ja płaciłem w tym roku za apartament w Czarnogórze. Tańszej od Cro.
                                          jedzie w szczycie sezonu i jeszcze dziwi się cenom? za sypialnię, salon, kuchnia, łazienka, klima i duuuży taras kolega płacił w połowie lipca 55 EUR (rodzinka 2+2), ale to był lipiec i jechał w ciemno
                                          no ja za 40 m płaciłem rok temu w primosten 43 co prawda za 2 osoby ale mogło tam mieszkać 6 i cena by się nie zmieniła. całkiem spoko warunki były w liini prostej z 70m do morza. w mandre 40
                                          to nie on sie dziwi tylo mnie się wydaje że to sporo.
                                          24 sierpień to nie taki znowu szczyt. przynajmniej tak mi sie wydawało. a może to ja umiałem tak wytargowac dlatego te 65 wydaje mi się spora kwotą.
                                          BYŁA o1 rs
                                          BYŁA o2 1.6
                                          JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                          Komentarz


                                          • Ja płaciłem w lipcu za apartament 340 euro za tydz. :szeroki_usmiech

                                            PIS to kretyni

                                            Komentarz


                                            • Spokojnie można trafić apartament w Cro za 45€ w sezonie. W tym roku biorę za 60€ ale pierwszy raz jadę w rejony Makarska - Dubrownik, czyli tam gdzie się wszyscy pchają. :P Ale postanowienie było odwiedzić parę razy Dubrownik, BiH, to nie będę dymał przez całe wybrzeże.
                                              Moja Octavia

                                              Komentarz


                                              • Pozdrawiam ze słonecznego Biogradu! Temperatura w okolicach 38'C :szeroki_usmiech

                                                blackrs, płacimy 70eur za dwie sypialnie (w sumie na 4 dużych i dwójkę małych) z dwiema łazienkami, kuchnią i tarasem, klima i wi-fi.
                                                Mieszkanko funkiel-nówka 2-letnie, do plaży około 6-8 min. spokojnego marszu. Plaża niby spoko, ale dziś byliśmy w Pakostane i jest o niebo lepiej na plaży.

                                                Komentarz


                                                • Był ktoś w Lopar, tam gdzie jadę? Fajnie tam?
                                                  Seria 188KM/270Nm na 95RON

                                                  Komentarz


                                                  • A ja się wkurwi@@@łem ,zarezerwowaliśmy sobie apartament a dokładniej tu Miramare | Podstrana Croatia fajnie się pisało,elegancko ma wolny no to bierzemy ,pytamy w jakiej wysokości kwoty chce zadatek żeby jej wysłać pani na to że bez zadatku będziemy mieli zapewniony apartament no to piszemy ze w niedziele ok 10 będziemy ,pani że spoko zaprasza achy ochy itp.No i po 1,5tygodnia czyli wczoraj pisze maila że niestety nie aktualne jest u niej i że może pomóc nam poszukać gdzie indziej.... i weż się kurde na wkur@w :/
                                                    Tak więc jak by ktoś kiedyś coś rezerwował u tej pani to uważajcie.
                                                    -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X