Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez SS
    Ja w lutym rezerwowałem i był problem
    a ja na te wakacje w ... sierpniu zeszłego roku :lol: i mam już też rezerwację na 2017 ... :P

    ps. co Wy świrujecie z tymi winietami... zawsze kupowałem na stacjach w Czechach, Austrii czy Włoszech (do Austrii) i nigdy nie było problemu i nigdy też nie przepłacałem. PZM-ot dolicza sobie jeszcze $ do ceny podanych winiet ...
    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

    Komentarz


    • Prim, daj znać jak tam,ja ruszam 10 czerwca i ciekaw jestem jak droga :diabelski_usmiech
      Kondziu

      OCP

      Komentarz


      • Dokładnie. Pierwszy CPN w danym kraju załatwia temat winiet, krótkiego odpoczynku i toalety.
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • Obawiam się, że w żadnym kraju nie znajdziesz już CPN-u. :lol: :twisted:
          Moja Octavia

          Komentarz


          • Wiem że kupię na kazdej stacji paliw w danym kraju ale wole mieć je juz kupione i nie robić wymuszonym postojów.
            Poza tym nie znam niemieckiego i nie wiem jak się dogadac z Helmutem w Austrii :lol: :P
            NajtFukinPatrol North-West

            UNIDEN 510 XL + ML145

            BYŁ ASZ
            PÓŹNIEJ BYŁ BKD
            BYŁA TEŻ CEGA
            A TERAZ JEST SUPERB CBBB
            MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

            Komentarz


            • Zamieszczone przez WIELKIBONGO
              nie znam niemieckiego i nie wiem jak się dogadać z Helmutem w Austrii
              napisz sobie na google translator po polsku i przetłumacz na niemiecki - proste krótkie zdania a potem wydrukuj i pokaż przy kasie :wink:
              PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

              Komentarz


              • PAOLO ESCO, jasne, nie ma jak robić z siebie idiotę :diabelski_usmiech :szeroki_usmiech
                Tym bardziej jezeli jest mozliwość załatwienia tego na miejscu
                NajtFukinPatrol North-West

                UNIDEN 510 XL + ML145

                BYŁ ASZ
                PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                BYŁA TEŻ CEGA
                A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                Komentarz


                • WIELKIBONGO, Wydukasz po niemiecku prośbę o dwie winiety a termin pokażesz na karteczce :szeroki_usmiech

                  W tym temacie była już też informacja o bardzo dobrym, całodobowym (gotówkowo-kartowym) miejscu do zakupu winiet austriackich, czeskich, słoweńskich jest ROADHOUSE ROUTE B7 w Drasenhofen tuż po przekroczeniu granicy w Mikulovie Panoramio is no longer available
                  Mapy Google (to ten pawilon, przy którym stoją zaparkowane auta)
                  O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                  O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                  =================================================

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                    nie ma jak robić z siebie idiotę
                    to nie problem nauczyć się też kilku zdań na pamięć :wink:
                    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                    Komentarz


                    • Bongo jak zapmnie tempomat na S8 to wylaczyc go chce na miejscu, a Wy na sile proponujecie mu dodatkowe postoje :lol:
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez lu5asz
                        ciekaw jestem jak droga :diabelski_usmiech
                        Dzisiaj sobie lukłem na cro i takie tam jeszcze, no i google maps o 13.00 pokazywało korki w Słowenii, 8min koło Mariboru na autostradzie i na granicy Slo-Hr 41min :shock:

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                          Zamieszczone przez bob_best
                          To ja podam Wam ceny bo moja Żona się uparła żeby sprawdzić :
                          - Czechy miesięczna, 2 X Austria tygodniowa na tolltickets.com - ok. 160 zł z wysyłką,
                          - to samo na stacji Shell za Częstochową (ok. 2km przed budą ) - 105zł o ile dobrze pamiętam (ceny z PZU MOT)
                          bob_best, czyli na stacji taniej??
                          nie, przepraszam - pisanie na komórce się mści - nie 105 a 195zł!

                          [ Dodano: Nie 29 Maj, 16 22:45 ]
                          Zamieszczone przez Enriquez
                          Dokładnie. Pierwszy CPN w danym kraju załatwia temat winiet, krótkiego odpoczynku i toalety.
                          wszystko jest pięknie i ładnie dopóki nie jedzie się z małym Dzieckiem - u mnie wtedy zapewne się obudzi i będzie przebieranie, picie/jedzenie, marudzenie i płacze bo nie może usnąć - w takim przypadku lepiej sobie to odpuścić.
                          Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Maicroft
                            Bongo jak zapmnie tempomat na S8 to wylaczyc go chce na miejscu, a Wy na sile proponujecie mu dodatkowe postoje :lol:
                            No i wreszcie coś na temat ops:
                            NajtFukinPatrol North-West

                            UNIDEN 510 XL + ML145

                            BYŁ ASZ
                            PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                            BYŁA TEŻ CEGA
                            A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                            MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez bob_best
                              wszystko jest pięknie i ładnie dopóki nie jedzie się z małym Dzieckiem - u mnie wtedy zapewne się obudzi i będzie przebieranie, picie/jedzenie, marudzenie i płacze bo nie może usnąć - w takim przypadku lepiej sobie to odpuścić.
                              pamiętam, jak juz gdzieś jechałem, to tylko byle nie stanąć i nie trzasnąć drzwiami :diabelski_usmiech bo po zawodach
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • Dziwne te dzieci macie. Jak tak, to OK.
                                Pozdrawiam
                                Marcin

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez ruwado
                                  Zamieszczone przez bob_best
                                  wszystko jest pięknie i ładnie dopóki nie jedzie się z małym Dzieckiem - u mnie wtedy zapewne się obudzi i będzie przebieranie, picie/jedzenie, marudzenie i płacze bo nie może usnąć - w takim przypadku lepiej sobie to odpuścić.
                                  pamiętam, jak juz gdzieś jechałem, to tylko byle nie stanąć i nie trzasnąć drzwiami :diabelski_usmiech bo po zawodach
                                  choć jeden co rozumie

                                  [ Dodano: Pon 30 Maj, 16 07:44 ]
                                  Zamieszczone przez Enriquez
                                  Dziwne te dzieci macie. Jak tak, to OK.
                                  no. niestety nie każde dziecko jest ideałem :shock:
                                  Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                                    Poza tym nie znam niemieckiego i nie wiem jak się dogadac z Helmutem w Austrii :lol: :P
                                    Teżnie wiem jak się dogadać, zwłaszcza gdy nie zna angielskiego. Wtedy najprościej jest pokazać na wyłożoną winietkę lub powiedzieć słowo winieta i ewentualnie wspeirając się palcami określić ilość dni. Z reguły sa na tyle pojętni, że nie ma najmniejszego problemu
                                    If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                    _______________________________________
                                    a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                    Komentarz


                                    • A na Shellu w Jasienicy po ile są te winiety?Bo moze lepiej zamowic z neta

                                      Przedzwonilem i juz wiem:
                                      Austria 10dni 56,50
                                      Czechy 1 miesiac 89,50
                                      Kondziu

                                      OCP

                                      Komentarz


                                      • Panowie do wyjazdu 26 dni mam jeszcze kilka pytań

                                        1. Czy używanie ledów dziennych dołożonych zgodnie z polskimi przepisami prawa jest zgodne również w Czechach Austrii, Słowenii i Chorwacji???
                                        2. Czy wymogi dotyczące przewozu dzieci w fotelikach są takie same jak w PL??
                                        3. Czy w któryś z wymienionych krajów jest zakaz używania CB?? Jeśli tak to mogę je chociaż mieć w aucie zamontowane czy nie??
                                        4. Czy na bramkach w CRO lepiej placić gotówką czy kartą platniczą???
                                        i ostatnie
                                        5. czy w CRO lepiej mieć gotówę w sklepach czy płatności kartą wyjdą lepiej???Jak na stacjach paliw??

                                        Dziękuję
                                        Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                        Spalanie - Motostat.pl

                                        Komentarz


                                        • nie wiem jak się dogadac z Helmutem w Austrii
                                          Mści się nauka języka wielkiego brata :-P po angielsku jednak zawsze pójdzie

                                          maxpaynemm, ledy zainstalowane wg. R87 będą na pewno legalne. W Austrii teoretycznie jest zakaz i Videorecorder i cb. Ani z jednym ani z drugim nigdy nie miałem problemów, a Austrię zjechał em wzdłuż i wszerz zawodowo. Na pewno na bramki mieć przygotowane euro/kuna bo mi kartę odrzuciło kiedyś :S
                                          - Superb
                                          - Panda 1.2

                                          Komentarz


                                          • Zwlaszcza w bramkach automatycznych w CRO gdzie nie ma czlowieka :lol: Dwie karty trzeba miec z roznych bankow i po sprawie.
                                            Spritmonitor.de

                                            Komentarz


                                            • maxpaynemm,
                                              1 mam oryginalne więc się nie wypowiem,
                                              2 jeżdżę ze smykami i nie było problemów,
                                              3 odpowiedział crom.de,
                                              4 ja płacę kartą bo kolejek praktycznie nie ma
                                              5 płacę kartą ale są małe sklepy w których nie zapłacisz. Dlatego gotówka musi być (ja wypłacam na miejscu lub wymieniam euro).
                                              crom.de, zawsze mamy kilka kart jakby się jednej coś przydarzyło :wink:
                                              Pisał Sebastian

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez crom.de
                                                W Austrii teoretycznie jest zakaz i Videorecorder i cb. Ani z jednym ani z drugim nigdy nie miałem problemów
                                                No własnie ale co robić jak w razie czego zatrzyma policja?? chować, zakrywać?? Czy wideorejestrator wogóle zdemontować na Austrii??
                                                Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                                Spalanie - Motostat.pl

                                                Komentarz


                                                • maxpaynemm, ja widziałem tylko raz jak zatrzymują w A. To było przy granicy. Zawężali pas i kierowali przez parking. Kto nie miał winiety od razu na bok. Inni jechali dalej.
                                                  Pisał Sebastian

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez maxpaynemm
                                                    Zamieszczone przez crom.de
                                                    W Austrii teoretycznie jest zakaz i Videorecorder i cb. Ani z jednym ani z drugim nigdy nie miałem problemów
                                                    No własnie ale co robić jak w razie czego zatrzyma policja?? chować, zakrywać?? Czy wideorejestrator wogóle zdemontować na Austrii??
                                                    Ile razy byłem w A tyle razy miałem włączony video rejestrator i antene CB na dachu. Nie miałem żednej kontroli w A więc nikt się nie czepiał A tu niedawno dowiedziałem się że u kasztanów takie cyrki z kamerami to teraz jak pojadę to na wszelki wypadek kamerę chowam do schowka, ale CB pozostaje na swoim miejscu włączone :wink:

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X