Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tobi77, ale chyba dla bardzo bogatych tradycjonalistów :lol:
    porównaj jaki sobie dali narzut :? :shock:
    NajtFukinPatrol North-West

    UNIDEN 510 XL + ML145

    BYŁ ASZ
    PÓŹNIEJ BYŁ BKD
    BYŁA TEŻ CEGA
    A TERAZ JEST SUPERB CBBB
    MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

    Komentarz


    • Zamieszczone przez aro_40
      Zamieszczone przez bob_best

      gdzie sprawdzę nominalne ceny winiet i jakie są dostępne (chodzi mi o ważność)? Ile przed wyjazdem kupować winiety na toll żeby zdążyć bez nerwów je otrzymać?
      Naprawdę nie prościej kupić Ci na granicach? Kupujesz bez nerwów i bez problemów, a przy okazji odpoczynek robisz.
      wolę stawać jak jest potrzeba a nie po winiety - zrobiłem tak w zeszłym roku że kupowałem po drodze (nie miałem szans wcześniej, bo plan pojawił się jak byłem na drugim końcu świata na totalnym zadupiu) i to jest niepotrzebna strata czasu.
      Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

      Komentarz


      • Zamieszczone przez bob_best
        to jest niepotrzebna strata czasu.
        Dla jednych niepotrzebna strata czasu , dla innych okazja przeprostować nogi .
        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

        Komentarz


        • AdamB, prawą prostujesz przez całą drogę a lewa ...
          Też wolę jechać jak najdłużej.
          Pisał Sebastian

          Komentarz


          • No tak, jak ktos 2h bez papierosa nie wyrabia, to potem taka wycieczka ciagnie sie i ciagnie :evil:
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Maicroft
              No tak, jak ktos 2h bez papierosa nie wyrabia, to potem taka wycieczka ciagnie sie i ciagnie :evil:
              Jeśli chodzi o mnie to nie palę, a wycieczka mi się nie dłuży o te parę minut w Czechach i w Austrii. Przypuszczam, że mam czas wcale nie gorszy od Ciebie czy innych osób oszczędzających na postoju po winiety w drodze do Cro. Ja się zatrzymuje dwa razy po winietę i raz na tankowanie i tyle. Jadę wyluzowany
              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

              Komentarz


              • Zamieszczone przez AdamB
                Jadę wyluzowany
                i o to chodzi ! Przecież w końcu jedziemy wypocząć
                PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                Komentarz


                • Ja tez jade zwykle wyluzowany Tankowanie raz po wjezdzie do CRO i potem na miejscu, bo niby duzy zbiornik ale przy ~9l/100 za duzo sie nie zrobi
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Maicroft
                    bo niby duzy zbiornik ale przy ~9l/100 za duzo sie nie zrobi
                    Proporcje podobne mam spalanie ok.4.9l/100km i zbiornik 45l i do twoich rejonów jeszcze mam 100km z domu i kawałek za Zagrzebiem poranna kawa/śniadanie z tankowaniem. :szeroki_usmiech
                    Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez AdamB
                      Zamieszczone przez Maicroft
                      bo niby duzy zbiornik ale przy ~9l/100 za duzo sie nie zrobi
                      Proporcje podobne mam spalanie ok.4.9l/100km i zbiornik 45l i do twoich rejonów jeszcze mam 100km z domu i kawałek za Zagrzebiem poranna kawa/śniadanie z tankowaniem. :szeroki_usmiech
                      masz jakieś miejsce do polecenia konkretnie? Wyliczyłem właśnie że moje TSI powinno dociągnąć z Sosnowca do ok. Zagrzebia, ale widzę, że mogę mieć już lekko opary więc wolę coś sprawdzonego by nie tracić nerwów. Zakładam spalanie 6 litrów (takie było w zeszłym roku we wrześniu w dzień i takie zakładam teraz w nocy) więc ~800km może być już ciepło - chyba będzie trzeba pocykać lekko w SO żeby dolać jak najwięcej
                      Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez bob_best
                        masz jakieś miejsce do polecenia konkretnie?
                        Nie, tankuje gdzie jest mniejsza kolejka i gdzie stacja mi się spodobała. Nie przywiązuje uwagi do tego.
                        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez bob_best
                          Zakładam spalanie 6 litrów (
                          :shock:
                          Pisał Sebastian

                          Komentarz


                          • Jadąc objazdem M-L-P warto zatankować jeszcze w Austrii Oberschwarza 62 8471 Spielfeld (po zjechaniu z autobahny) w 404 Not Found lub kilkaset metrów dalej w Mureck herold.at Te stacje są czynne w określonym czasie ok.5.30-22.00 w nocy automat (w nocy nie tankowałem). Dalej w Ptuju drożej od Austrii całodobowy Petrol Ormo¹ka cesta 26b, 2250 Ptuj BS PTUJ - ORMOŠKA 26 B | Petrol Dalej w Chorwacji można zjechać do Krapiny na całodobową INA Page not found - INA, d.d.

                            O tych stacjach było już w tym wątku. Tankowałem na nich wszystkich ok. Zdecydowanie taniej od cen autostradowych.
                            O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                            O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                            =================================================

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez SS
                              Zamieszczone przez bob_best
                              Zakładam spalanie 6 litrów (
                              :shock:
                              no co :szeroki_usmiech ? Moje TSI przy jeździe zgodnie z maksymalnymi dopuszczalnymi prędkościami (no może jeszcze dodaję do teog +10) spali w granicach 6 - tak było we wrześniu 2015 w dzień a jeszcze po Graz się kręciłem (nocleg). Teraz w nocy może wyjść koło 5,8.
                              Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez endryu
                                w nocy automat (w nocy nie tankowałem)
                                w nocy nieczynny, boleśnie się o tym przekonałem rok temu
                                bob_best, nie będę o spalaniu pisał, ale zazdraszczam
                                Pisał Sebastian

                                Komentarz


                                • SS, nie da sie zjeść ciastka i dalej mieć ciastka.
                                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                  Komentarz


                                  • endryu, co do ceny to wydaje mi się, że tam ceny są stałe benzyny. Różnica kilku Lip na litrze jest (tak przynajmniej pamiętam). Zresztą na stronie którą podałeś INA można je sprawdzić i wszędzie są takie same.

                                    [ Dodano: Sro 18 Maj, 16 14:12 ]
                                    AdamB,
                                    Pisał Sebastian

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez SS
                                      Zamieszczone przez endryu
                                      w nocy automat (w nocy nie tankowałem)
                                      w nocy nieczynny, boleśnie się o tym przekonałem rok temu
                                      bob_best, nie będę o spalaniu pisał, ale zazdraszczam
                                      mam Cię zdenerwować i napisać, że podmiejsko da się zejść do 4,7 :shock: ?
                                      Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                                        Tobi77, ale chyba dla bardzo bogatych tradycjonalistów :lol:
                                        porównaj jaki sobie dali narzut :? :shock:
                                        \
                                        Procentowo ten narzut jest duży, ale wartościowo - bez przesady. Raz tak kupowałem, właśnie po to, żeby mieć spokojną głowę - nakleiłem wszystko co trzeba od razu i śmigałem bez zmartwień.
                                        Raz też jak jechałem bez winiet trafiłem w Czechach na pierwszej stacji na zmianę kas. Wierzcie mi - ładna kolejka się zdążyła utworzyć i pół godziny niepotrzebnie stracone.
                                        Moja Octavia

                                        Komentarz


                                        • Tobi77, dlatego ja chce się zaopatrzyc tutaj na miejscu ale wybieram toiltickets
                                          NajtFukinPatrol North-West

                                          UNIDEN 510 XL + ML145

                                          BYŁ ASZ
                                          PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                                          BYŁA TEŻ CEGA
                                          A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                                          MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez SS
                                            endryu Zresztą na stronie którą podałeś INA można je sprawdzić i wszędzie są takie same
                                            W wakacje już się różnią :idea:
                                            O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                            O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                            =================================================

                                            Komentarz


                                            • Kurde, toczycie spór o to czy fajniejsza jest blondynka czy brunetka... Jeden woli mieć tzw święty spokój i kupuje via PZMOT czy inne cudo, a drugi kupuje na granicy. Moim zdaniem naprawdę nie ma o co kruszyć kopii
                                              Tak, jak nikt nie przekona mnie do jazdy przez Słowację, tak nie dam się namówić do zakupu winiet przez neta z wyprzedzeniem. Wolę kupic na granicy A drugi kupi już dzisiaj, a leci w końcu sierpnia
                                              If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                              _______________________________________
                                              a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                              Komentarz


                                              • Właśnie testuję pierwszy raz tolltickets.

                                                Zamówione winiety i mam maila o wysyłce. Teraz czekam na przesyłkę. Jak wszystko dostarcza zgodnie z zamówieniem, to faktycznie wygodne to jest. 2,20 EUR za wysyłkę to grosze w budżecie na wyjazd. A już wszystko będzie na szybie przed wyjazdem .
                                                pozdrawiam - Darek

                                                Komentarz


                                                • Pewne kraje poszly o krok dalej i winieta na osobowke jest do kupienia online. Moze w cro tak samo jak u nas zostanie to unowoczesnione.
                                                  Spritmonitor.de

                                                  Komentarz


                                                  • ruwado, jak dostaniesz to daj znac
                                                    Ty Słowenii nie kupowałes??
                                                    NajtFukinPatrol North-West

                                                    UNIDEN 510 XL + ML145

                                                    BYŁ ASZ
                                                    PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                                                    BYŁA TEŻ CEGA
                                                    A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                                                    MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X