Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia III Face Lifting

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czekam na nowego Ceed'a zobaczymy jak będzie wyglądał, w każdym bądź razie skody już nie kupię prędzej pójdę po nowego Leona w przyszłym roku, bo operacja plastyczna OIII się nie powiodła - wygląda fatalnie :diabelski_usmiech .
    Octavia 3 - 1.4TSI

    Komentarz


    • ale za dopłatą full LED z przodu
      pozdro!
      LEMUR

      Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

      Komentarz


      • Zepsuli auto do poziomu nie do zaakceptowania...

        Komentarz


        • no ja siedze w pracy, i tak momentami net przegladam, prawde mowiac obiektywnie po prostu przod auta teraz duzo gorzej wyglada. Zwlaszcza jak to bedzie wersja bez swiatel LED i xenonow to przeciez bedzie wygladalo sporo gorzej niz teraz. Tyl moim zdaniem tez slabszy, ale rozni sie w sumie niewiele. Po co oni te swiatla tak udziwnili to nie wiem...

          Ale moze przynajmniej wyeliminuja jakies bledy konstrukcyjne ktore byly dotychczas - np. te rzekome stuki czy wycierajacy sie od pasa slupek srodkowy? Bo czesto wlasnie auta po fl maja te wady usuniete... albo bedzie bogatsze wyposazenie...?
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • Spokojnie, zacznie ich trochę jeździć i się opatrzą i wtedy 03 przed liftem zaczną się ludziom wydawać stare
            Rafał

            Komentarz


            • No nie wiem Dla mnie O2 FL jest nadal brzydsza niż O2, a te lampy to kompletna tragedia...

              Komentarz


              • To samo było jak przeprowadzili lift OII, też narzekaliśmy że paskudne te wielkie lampy - wszystko się opatrzy

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Salvatore
                  No nie wiem Dla mnie O2 FL jest nadal brzydsza niż O2, a te lampy to kompletna tragedia...
                  Pełna zgoda - mój ojciec jeździ OII przed FL, ja kupiłem OIII bo mi się spodobała bardzo a teraz znowu zaczęli kombinować z wyglądem. Mi leasing kończy się we wrześniu 2017 i myślałem wymienić tacie auto na OIII FL, ale niestety teraz już wiem że to nie nastąpi. Dlatego w grę będzie wchodzić Leon albo nowy Ceed.

                  P.S. Te lampy z tyłu jak świecą przypominają mi nowe TIPO :lol:
                  Octavia 3 - 1.4TSI

                  Komentarz


                  • Okazuje sie znowu tradycyjnie, ze Auto Bild juz miesiac temu zamiescil dobre zdjecie - wizualizacje dokladnie tego modelu, ktory teraz "ujawnila" Skoda. A wiec Auto Bild tubą propagandową koncerny VAG :-) Tak samo bylo poprzednio przy Kodiaqu i Superbie, a wczesniej przy Fabii 3.

                    Co do samego auta, to imho w tej kolorystyce dramatu nie ma, choc jest gorzej... ale ciekawe jak beda wygladaly wersje bez swiatel ledowych i xenonow... moim zdaniem brzydko.

                    A active z czarnymi klamkami i lusterkami to juz zupelnie jak jakis potworek po chinskim tunningu.

                    W ogole teraz przod auta to wcale nie zrobil sie a la Mercedes, ale wlasnie jakis taki dalekowschodni... moze takie chinskie gusta, a tam sprzedaja najwiecej Octavek.
                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                    Spalanie - Motostat.pl

                    Komentarz


                    • Ale szajs, ale przynajmniej utwierdza mnie to w przekonaniu, że z Octavią już nigdy się nie zwiążę :evil:
                      Marek

                      Komentarz


                      • Jak dla mnie z zewnątrz zarówno w O2 jak i O3 wersje FL są "niefajne".
                        obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                        wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                        Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                        Komentarz


                        • Uf... Niestety jednak nic się nie zmieniło z tym przodem. Dobrze że zdążyłem kupić przed liftem :szeroki_usmiech
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • Jako posiadacz O3 uważam, że tragedii nie ma. Nawet mi się podoba choć nie zamierzam zmieniać rocznego samochodu... FL ma niby wprowadzać poprawki a z autopsji wiemy jak to z tym jest, ja wolę kupić samochód z końca produkcji gdzie pewne wady są już wyeliminowane aniżeli nową konstrukcję która dopiero gdzieś po 2 latach będzie w miarę pewna. Tak jak Marlej napisał te wszystkie wizualizacje są bogatych wersji (np. Laurin Klement) i jak dla mnie jest ok no może prócz przodu :P, natomiast ciekawe jak będzie się prezentować bazowa wersja... O ile O3 w biednej wersji średnio się prezentuje to ta FL może być pokraczna.

                            Komentarz


                            • Jak ma się ten nowy przód z Mercedesa do tej nowej linii Skody vision czy jak tam to nazywają.

                              Komentarz


                              • czyli co jednak miałem racje jest przedziałka
                                ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                                ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                                Komentarz


                                • Przód jeszcze jak się chce, ale zepsuli lampy z tyłu. I nie chodzi o wygląd ale o sposób w jaki świecą, czyli tak samo jak w nowym Superbie. Jest po prostu tragedia, ani to nie wygląda, ani nie świeci dobrze, praktycznie ledwie widoczne. Ktoś kto widział na żywo myślę wie o co mi chodzi.

                                  A w nowym Passacie LEDY z tyłu robią robotę, no ale to VW...
                                  JEST >>> O2FL by Lockin

                                  BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                                  BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                                  BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                                  BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                                  Komentarz


                                  • lockin, gdzie ta tragedia w Superbie, bo nie widzę... Może taką choinkę jak w Passacie mieli zrobić z kupą diodek od Leca?

                                    a tył Octy po lifcie - fakt - dupy nie urywa. Teraz jakby Rapid...
                                    Pozdrawiam
                                    Marcin

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Enriquez
                                      lockin, gdzie ta tragedia w Superbie, bo nie widzę... Może taką choinkę jak w Passacie mieli zrobić z kupą diodek od Leca?

                                      a tył Octy po lifcie - fakt - dupy nie urywa. Teraz jakby Rapid...
                                      rapid tez bedzie miec lift
                                      ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                                      ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez S3 CHRIS
                                        rapid tez bedzie miec lift
                                        lampy po skosie podzielą :lol:
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • Ciekawe,jak będzie wyglądał RS, bo póki co nie można go jeszcze zamawiać. Na face gremialnie słychać głosy krytyki,poza oczywiście opinią Skody,wedle której stylistycznie to wielki krok w przyszłość no to można się teraz spodziewać zwyżki cenowej używanych O III, zresztą i tak nieźle trzymających cenę.

                                          Komentarz


                                          • Liftingi jeśli chodzi o wygląd prawie zawsze są do d... To taka zmiana na siłę tego co było dobrze zaprojektowane. Np ostre linie aut na obłe albo odwrotnie.
                                            Te dzielone lampy w mojej opinii wyglądają tak sobie ale w połączeniu z jakimiś minimalnymi zmianami w przetłoczeniach klapy dają pewnie jakiś tam badziej dynamiczny wygląd. Generalnie mi się nie podoba. Mogli zorbić nowe lampy ale bez dzielenia.
                                            LEDY w tylnich ? Byłem pewny żu już w OIII były LEDy ...
                                            Generalnie pierwsze ważenie takie że to trochę mniej spieprzony FL od O II FL ale i tak OIII przez FL jest ładniejsza.


                                            O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                                            Komentarz


                                            • voltar, wystarczyło zrobić dzielenie lamp jak w Kodiaqu i by było super A tak?
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • Flotom pewnie to nie będzie przeszkadzało

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez S3 CHRIS
                                                  Zamieszczone przez Enriquez
                                                  lockin, gdzie ta tragedia w Superbie, bo nie widzę... Może taką choinkę jak w Passacie mieli zrobić z kupą diodek od Leca?

                                                  a tył Octy po lifcie - fakt - dupy nie urywa. Teraz jakby Rapid...
                                                  rapid tez bedzie miec lift
                                                  Wiesz już coś więcej na temat liftu Rapida ?

                                                  Pytam jako użytkownik takowego
                                                  SKODA Rapid 1.2 TSI 105 KM

                                                  SKODA Fabia I 1.2 12V HTP 64 KM

                                                  Komentarz


                                                  • ło kurde... cos chyba nie wyszlo :?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X