Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CB mam i ja :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • digitallix, teraz kolega próbuje dorobić taki uchwyt do combi wiec może się podzieli swoimi doświadczeniami, rozwiązaniami masz relingi? to pomysl nad uchwytem do relingów z dodatkowym przewodem do masy


    Mariusz
    Spoty Tarnowskie

    Mam do sprzedania wyłącznik zespolony Octavia II po lifcie 5KO 953 507AS osłone poduszki kierownicy i tunel środkowy

    Komentarz


    • Prezes52,
      A ten SPS Inox: Uchwyt bagażnikowy/krawędziowy Alan SP-S Inox regulowany, stal nierdzewna :: KONEKTOR5000.PL radiokomunikacja / akcesoria motoryzacyjne, się nie nadaje ?
      Na cb-forum go polecają...


      "Mówić nie myśląc, to tak jak strzelać nie celując."
      "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje."

      Komentarz


      • Prezes52, Miałem dziś rzeźbić - ale choroba nie wybiera :evil: Nawet jeżeli nie posadze na tym Anteny to postaram się zrobić do wglądu

        [ Dodano: Sob 02 Lut, 13 21:33 ]
        digitallix, większość z tych uchwytów się nada, ale w octavii jest to dość głupio zamontować. Poczekaj chwile, może w przyszły week zrobię ten uchwyt i wrzucę fotki.
        VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
        Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

        Komentarz


        • alxxx,
          Zamieszczone przez alxxx
          Poczekaj chwile, może w przyszły week zrobię ten uchwyt i wrzucę fotki.
          Dzięki, i tak pewnie w tym tygodniu jeszcze nie zamówię nowego zestawu... poczekam na Twoje foty


          "Mówić nie myśląc, to tak jak strzelać nie celując."
          "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje."

          Komentarz


          • digitallix, też myślałem nad takim ale z doświadczenia wiem że strasznie obijają lakier ( na autach służbowym mam takie 3 szt) dlatego zdecydowałem sie zrobić sam dedykowany do Octavi :szeroki_usmiech


            Mariusz
            Spoty Tarnowskie

            Mam do sprzedania wyłącznik zespolony Octavia II po lifcie 5KO 953 507AS osłone poduszki kierownicy i tunel środkowy

            Komentarz


            • czy to radio ktore koledze zalozyli w konektorze nadaje sie do czegos? Co innego sensownego dokladnie tu mozna wlozyc?

              Komentarz


              • Zamieszczone przez ale_jak_to
                czy to radio ktore koledze zalozyli w konektorze nadaje sie do czegos? Co innego sensownego dokladnie tu mozna wlozyc?
                Radio które jest na tym filmiku to Yosan CB100 - ma dobre filtry, jest małe i ma odpinany panel - to chyba koniec jego zalet Moim zdaniem jego największą wadą jest cena (ponad 400zł) oraz skomplikowana obsługa (nie polecam tym którzy szukają swojego pierwszego radia).

                W popielniczce możesz zamiast CB100 zainstalować President Harrego/Johnego II ASC

                Komentarz


                • harry 2 czy 3? Mowisz ze wystarczy 2 johny? (Trojka pewnie sie nie zmiesci) i to beda dobre radia, lepsze rozumiem od teddiego

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez ale_jak_to
                    Trojka pewnie sie nie zmiesci
                    Dokładnie - przy najmniej inwazyjnym montażu tylko I i II i inne z tą obudową albo o zbliżonych rozmiarach (ale nie większe).

                    Teddy: CB RADIO FORUM - Informacje
                    CB RADIO FORUM - Informacje
                    CB RADIO FORUM - Informacje
                    Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                    FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                    Komentarz


                    • Koledzy mam pytanie,zakupiłem nowe radyjko do auta,bo stare się zepsuło i w związku z tym mam pytanie,antena została stara,to czy w takiej sytuacji muszę stroić swr,po podłączeniu niby dobrze odbiera,ale nie chcę trzeszczeć w eterze

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez digitallix
                        Mam taki w drugim wozie.
                        Jest super wykonany, zamontowałem z 3 lata temu i tak jeździ. Kiedyś myłem samochód odkręciłem go sprawdzałem i ani lakier nie porysowany ani rudy nie wyszedł.
                        Była O1 Laurin & Klement +
                        President Johnny II ASC / Sirio Silver Mag 90
                        _________________________________
                        Najważniejsze to abyśmy byli zdrowi.....
                        reszta to CH......

                        Komentarz


                        • Koledzy mam pytanie,zakupiłem nowe radyjko do auta,bo stare się zepsuło i w związku z tym mam pytanie,antena została stara,to czy w takiej sytuacji muszę stroić swr,po podłączeniu niby dobrze odbiera,ale nie chcę trzeszczeć w eterze
                          Antenę stroisz do miejsca montażu; radia możesz sobie zmieniać do woli.
                          Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                          FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                          Komentarz


                          • digitallix, Przyjrzałem się sprawie - kwestia dorobienia uchwytu i montażu pod odbój klapy jest ciężka do wykonania w kombi O1 ponieważ nie zmieścisz się z kablem, a pozatym obniżysz położenie anteny i stacisz na skuteczności. Prezes52 ma fajnie zrobione ale w lifbacku i to zdaje egzamin. Myślałem także żeby dorobić uchwyt i wkręcić ładnie pod reling ale znowu jest za mała szczelina żeby zmieścić blachę. Zostaje na stałe to tylko ten uchwyt SP-INOX albo założyć na reling i podciągnąć masę z innego punktu do anteny.
                            VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
                            Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

                            Komentarz


                            • zadariusz1, trzeba zestroić


                              Mariusz
                              Spoty Tarnowskie

                              Mam do sprzedania wyłącznik zespolony Octavia II po lifcie 5KO 953 507AS osłone poduszki kierownicy i tunel środkowy

                              Komentarz


                              • casuper,
                                Zamieszczone przez casuper
                                Mam taki w drugim wozie.
                                Jest super wykonany, zamontowałem z 3 lata temu i tak jeździ. Kiedyś myłem samochód odkręciłem go sprawdzałem i ani lakier nie porysowany ani rudy nie wyszedł.
                                Dzięki za informacje, że faktycznie uchwyt się sprawdza.

                                alxxx, dzięki za informacje...

                                Mam nadzieję, że w weekend uda mi się sprawdzić czy jest miejsce na uchwyt na klapie...


                                "Mówić nie myśląc, to tak jak strzelać nie celując."
                                "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje."

                                Komentarz


                                • Czołem

                                  A wie ktoś może, gdzie i za ile można w Poznaniu zestroić antenę? Podłączenie radia i anteny ogarnę sam.

                                  Pozdrawiam

                                  Błażej
                                  Najtrwalszymi zasadami wszechświata są przypadek i błąd (FH)

                                  Komentarz


                                  • blaise1973
                                    - rondo obornickie - serwis CB za stacją Shell
                                    - Link ul. Zakopiańska
                                    - Autoradio Poznań ul. Warszawska
                                    Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                                    FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                                    Komentarz


                                    • Dziękuję bardzo! najbliżej mam na Obornicka i Zakopiańską. Tam uderzę.

                                      Pozdrawiam

                                      Błażej
                                      Najtrwalszymi zasadami wszechświata są przypadek i błąd (FH)

                                      Komentarz


                                      • Ja też będę stroił w Poznaniu, jutro lub pojutrze pod warunkiem, że... uda mi się założyć Triflexa. Niestety dziś się poddałem, bo bałem się, że przełamię podsufitkę. Muszę odszukać większego Torxa - potrzebny do gniazd siatki.
                                        A gdyby ktoś w Poznaniu, kto już zakładał Triflexa jak ginekolog (grzebiąc rączkami w latex'ach i nie patrząc), zechciał wesprzeć mnie doświadczeniem, to chętnie bym skorzystał

                                        Całość już okablowana. No może z wyjątkiem wpięcia w skrzynkę bezpiecznikową. Dzisiaj dorzucę jeszcze przedostatnie fotki do Fotorelacji
                                        Kiedyś OI Liftback
                                        Potem OII Kombi Elegance 1.4 TSI DSG
                                        Potem OII 1.9 TDI
                                        Wkrótce OIII Liftback

                                        Komentarz


                                        • Krokiet, z tą relacją spadłeś mi z nieba, już zbieram graty do montażu triflexa. Mam faktę i wzmacniacz tylko triflexa muszę kupić. A Twoja relacja bardzo mi pomoże.
                                          Jest: Toyota Corolla 1.8 VVT-i, Jeep Grand Cherokee Overland 4x4 3.6L V6
                                          Była: Octavia II FL 1.2 TSI,

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Andrzej.P
                                            blaise1973
                                            - rondo obornickie - serwis CB za stacją Shell
                                            - Link ul. Zakopiańska
                                            - Autoradio Poznań ul. Warszawska
                                            Coś mi się wydaje że na r.obornickim tylko szybki
                                            Była O1 1,9 136/307 z 2002r Czarna perła w kombi http://forum.skoda_club.pl/moja-octa...a67-t2540.html
                                            Jest O2fl beż cappucino elegance http://forum.skoda_club.pl/moja-octa...ela-t9846.html
                                            Wersja na lato - SUZUKI Intruder

                                            Komentarz


                                            • Z tą Obornicką to chyba nie doczytałem. Ale to może dlatego, że dalej, za Niegolewskich, jest sklep z CB, w którym pewnie też można by zestroić antenę. Zasugerowałem się. Pozostaje jednak Zakopiańska.
                                              Najtrwalszymi zasadami wszechświata są przypadek i błąd (FH)

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez niedziela67
                                                Coś mi się wydaje że na r.obornickim tylko szybki
                                                Hmm, byłem na Shellu w piątek i szyld CB wisiał. W samym serwisie nie byłem.
                                                CB RADIO FORUM - Informacje
                                                Car Media Center - Poznań - Jeżyce - CB Radio - Sklep - Miplo
                                                Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                                                FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez grajewiak
                                                  Krokiet, z tą relacją spadłeś mi z nieba, już zbieram graty do montażu triflexa. Mam faktę i wzmacniacz tylko triflexa muszę kupić. A Twoja relacja bardzo mi pomoże.
                                                  W środę jestem pod Warszawą. Jeżeli będę zmuszony zostać, to się odezwę, bo może będziesz chciał coś zobaczyć. Nocować będę albo w Ibisie, albo w Milanówku.

                                                  [ Dodano: Pon 11 Lut, 13 22:30 ]
                                                  =============================
                                                  Czy ktoś ma jakie pomysły na przetestowanie toru radiowego? Multimetru nie mam ze sobą, żeby choćby sprawdzić zwarcie. Radio pokazuje, że ANT1 jest OFF Triflex już na dachu, podsufitka jeszcze opuszczona, a jutro o 10:00 niestety mam już służbowy wyjazd. Trochę się trzeba jednak napracować, żeby jej nie pogiąć i wolałbym się nie męczyć z ponownym jej opuszczaniem.

                                                  Wzmacniacz, który wpiąłem to AP-FM. Miał być P&P.

                                                  [ Dodano: Wto 12 Lut, 13 16:58 ]
                                                  Byłem założyć wtyczkę i zestroić się w Auto Stajni na Lubeckiego 9 w Poznaniu.
                                                  Kiedyś OI Liftback
                                                  Potem OII Kombi Elegance 1.4 TSI DSG
                                                  Potem OII 1.9 TDI
                                                  Wkrótce OIII Liftback

                                                  Komentarz


                                                  • digitallix, przez przypadek znalazłem taki montaż O1 kombi od kolegi Stanislaw.ligo,


                                                    VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
                                                    Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X