Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OPONY zimowe - temat zbiorczy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czyli polecasz tą oponkę? Na opony.pl jest ich dużo tak że polecam tam kupić 191zł sztuka i przesyłka free Ja tam właśnie będę brał
    "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

    "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

    www.zoltar.bielsko.pl

    Komentarz


    • Miałem Sava Eskimo S3 w firmowym Citroenie Xsara bez ABS - i gdyby nie przytomność umysłu (częściowe odpuszczenie hamowania i zdecydowany manewr omijający), to nie miałbym czystego konta wypadkowego... Krótko przedtem założyłem te opony (ale nie nowe) i zachowanie samochodu mnie zaskoczyło w trakcie pierwszej sytuacji awaryjnej w jesiennych warunkach (deszcz). Beznadziejnie sprawują się na mokrym asfalcie. A w mieście częściej jest woda na ulicach niż śnieg (nie dotyczy dziadowskiego Gdańska).

      M.
      666 4U

      Komentarz


      • To co innego warto założyć w tej klasie budżetowej?
        "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

        "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

        www.zoltar.bielsko.pl

        Komentarz


        • Na allegro Goodyeary UG7+ ma koleś po 229 sztuka. Przesyłka czterech opony 35zł. Ew. kilka złotych drożej UG8 po 238 plus 20 zł przesyłka za komplet. Właśnie niedawno kupiłem te drugie. W domu miałem w 20 godzin od kliknięcia "Kup teraz"

          Komentarz


          • Witam widze ze zima tuz tuz i mm pytanko po pierwsze jaki rozmiar opon potrzebuje do felg 17 i jakie polecacie na zime na dlugie trasy mniej wiecej trasa Norwegia - Polska i Polska - Norwegia potem uzytkowanie opon w Norge i nie tylko rzecz jasna
            Jakie sa naprawde godne polecenia?? Dzieki

            Komentarz


            • Zamieszczone przez beaviso
              gdyby nie przytomność umysłu
              przytomność umysłu jest ważniejsza niż najlepsze opony :idea: :szeroki_usmiech
              saport techniczny baj DGW
              była BKD+DSG '05 120kkm
              była BXE '08 190kkm
              no i nie ma :-)

              Komentarz


              • Mały78, 205/50/R17, IMO dobry wybór do 17" jeśli felga ma szerokość 7". Jeśli 7,5" to 225/45/R17.
                A co do marki u mnie po ostatniej zimie zadowolenie z Continentali TS 830P było bardzo duże. Poprzednio miałem Dunlop Winter Sport 3 D i też byłem zadowolony a jeszcze poprzednie Michelin Alpin jakieś tam i nie pamiętam lub nie chcę pamiętać jakie były.
                Ważne jest w jakim budżecie się poruszasz i wtedy zawęża się wybór.
                I tak pomyślałem że jak Norwegia to bierz fińskie (dodajże) Nokiany WGR :wink: Zbierają dobre recenzje.
                Zajrzyj na stronę ADAC i pewnie w Norwegii masz jakieś rzetelne pismo motoryzacyjne co robi testy, tez polecam takie sprawdzenie.

                Komentarz


                • wielkie dzieki za pomoc, wiesz jesli chodzi o bezpieczenstwo moje lub moich bliskich to koszta dla mnie nie wazne. Ale poczytam co teraz ma dobre wyniki w testach. pozdro

                  Komentarz


                  • ktoś poradzi czy lepiej kupić sprawdzone UG 7+ czy te nowe UG 8?
                    President Johnny II + President Florida/ ML-145
                    O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
                    OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

                    Komentarz


                    • 2pac, nie bądź asekurant :wink: Bierz 8. Będziesz dobry kolega i potem opiszesz wrażenia

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez hotrain
                        Bierz 8
                        dzisiaj znalazłem po 116PLN sztuka 205/60/15
                        saport techniczny baj DGW
                        była BKD+DSG '05 120kkm
                        była BXE '08 190kkm
                        no i nie ma :-)

                        Komentarz


                        • szkoda, znajdź/pokaż gdzie znaleźć po dwieście 205/50/17 i nie sprzedam felg siedemnastek :P

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez hotrain
                            szkoda, znajdź/pokaż gdzie znaleźć po dwieście 205/50/17 i nie sprzedam siedemnastek :P
                            spoko, nawet nie chciało mi się tam dzwonić
                            saport techniczny baj DGW
                            była BKD+DSG '05 120kkm
                            była BXE '08 190kkm
                            no i nie ma :-)

                            Komentarz


                            • No to klops :roll:

                              Komentarz


                              • hotrain, mam nadzieje ze z jednej z najlepszych opon nie zrobili jakiejs klapy
                                President Johnny II + President Florida/ ML-145
                                O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
                                OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

                                Komentarz


                                • 2pac, GY - nie przypominam sobie jakichś spektakularnych rynkowych niewypałów więc powinno być dobrze

                                  Komentarz


                                  • coraz więcej wieści dochodzi do mnie że będzie mało opon w zimie..
                                    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                    GVI 1.4TSI
                                    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                    Komentarz


                                    • coraz więcej wieści dochodzi do mnie że będzie mało opon w zimie..
                                      ????
                                      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez leszekmw
                                        coraz więcej wieści dochodzi do mnie że będzie mało opon w zimie..
                                        Za to jabłka mają obrodzić tego roku...

                                        Na Onecie , czy innej Gazecie zwykle przed sezonem pojawia sie materiał o tym jak to niewiele opon będzie na rynku w tym roku. W trakcie sezonu, ten sam materiał (fotki itd) tylko lekko zmieniony zachęca do kupna opon, które zostały niesprzedane... I tak w kółko. :diabelski_usmiech

                                        Komentarz


                                        • pandzik, akurat kolegaleszekmw, robi w tym interesie XX lat, jakbyś poczytał jego wpisy w temacie wiedziałbyś, że wie co mówi :wink:

                                          Komentarz


                                          • tej zimy też się nie przelewało z oponami - akurat moja żona pracuje w firmie co odpowiadają za spedycję całej grupy goodyear to mam info na bieżąco - w tym roku rzeczywiście szału może nie być
                                            service by Auto Tar

                                            Komentarz


                                            • Witam.
                                              Macie może jakieś namiary na sprawdzonego sprzedawce? Chcę kupić opony zimowe do Clio.Najlepiej w tym lub przyszłym tygodniu.
                                              Wiadomo zima za pasem :P

                                              Komentarz


                                              • Panowie co sądzicie o tym modelu zamierzam nabyć właśnie

                                                Uniroyal MS Plus 77 » Sprawdź testy i opinie » Oponeo
                                                https://www.facebook.com/tapicerekpranie

                                                Komentarz


                                                • Marcello01, do Ciebie w tym rozmiarze będzie ok'.
                                                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                                  GVI 1.4TSI
                                                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                                  Komentarz


                                                  • Jaką głębokość bieżnika mają nowe opony MICHELIN ALPIN A4 195/65/15?

                                                    [ Dodano: Pon 15 Sie, 11 22:12 ]
                                                    Pytanie jeszcze o felgi jakich muszę szukać na te opony? Kompletnie się nie znam na co zwrócić uwagę, a chce poszukać na allegro.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X