Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki olej do TDI

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ad: dwa wykresy "neutralne" z 2010 i 2011 pokazują jak powoli zmienia się % udział firm olejowych na polskim rynku - wykres LM miał obrazować, że rynek DE wygląda zgoła inaczej niż ten w PL a wpływ takich firm jak Castrol i Mobil jest znacznie umniejszony. Jak widać wystarczy "uderzyć w stół by nożyce się odezwały". Nie moja wina, że w PL na rynku liczy się Castrol, Mobil i Lotos a reszta to "margines" - w tym LM :P Nie do mnie też pretensje że LM jest liderem olejów do samochodów osobowych na rynku DE. Gdyby była to nieprawda a badania zostały przeprowadzone "tendencyjnie" to zarówno Castrol jak i inne marki już dawno sądził by się z LM ... dziwne, że tak nie jest. Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na naprawdę bardzo niski % udział Mobila na rynku DE :roll: i sam fakt że aż 31% to "inne marki".

    itd... jeśli ktos chce niech doda inne wykresy - pełno ich w necie. Zobaczymy różnice.

    Miłej niedzieli - szkoda czasu na siedzenie na forum, pogoda jest zbt ładna.

    Zamieszczone przez piramida
    olej wymienia sie raz na 10-15kkm i co za różnica wydać 100zł więcej za dobry olej?
    k + 1
    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

    Komentarz


    • polska to inny kraj ...




      W zeszłym roku:



      [ Dodano: Nie 25 Mar, 12 17:15 ]
      Orlen wypada BARDZO MIZERNIE BARDZO !!
      Profesjonalne oleje i filtry, zniżki dla klubowiczów :
      http://www.zmienolej.pl/
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=748534#748534

      Komentarz


      • k............. same kłótnie a ja już zbaraniałem jaki olej mam wybrać. Wiem tylko, że 5W30 do mojego PD 40kkm GQ0. Sorka za skojarzenie ale patrząc z zewnątrz wygląda to tak jakby żarli się przedstawiciele firm. ops:

        Komentarz


        • andrzej1962, i tak jest
          Ja moge powiedziec-Fuchsa nigdy juz nie Link chodzi gorzej niz na castrolu,shellu czy mobilu.Wszystkie 5/30. 504/507 i z pewnego zrodla. Nigdy wiecej zadnych wynalazkow.
          I majac prawie 160 tys zdejme pokrywe zaworow zeby zobaczyc ta "maz" po castrolu,ktora tu onegdaj straszono.

          Komentarz


          • Powiem tak. Znawca ze mnie żaden ale za sugestią zalałem poprzednio 5W40 LM. Nie powiem auto chodziło ciszej i nie mam porównania, że brało olej, bo to mój z tym autem pierwszy sezon. Kilka razy je "przepaliłem" i w sumie zużyłem na 11kkm ok. 0,5-0,6 L. Dzisiaj wnioskuję, że auto-silnik chyba trochę w dupę dostało jak było -35 na dworze i je odpalałem tym bardziej, że tutaj dowiedziałem się (wywnioskowałem), że raczej powinienem zalać 5W30. Jeżdżę głównie na krótkich dystansach dłuższe to tylko w wakacje i to nie przy "pełnym bucie" bo to przecie "dziadkowóz" :lol:

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Tippo
              Teraz do akcji wkroczyl nawet Jurek Dudek :P Zgadzam sie ze za popularnoscia Castrola i mobila stoi glownie PR i wciskanie tych olejow przez ASO.
              Dokładnie, żeby oni pchali tyle kasy w badania i rozwój produktu zamiast w marketing i dystrybucję to ten olej byłby naprawdę dobry. Dla mnie oleje z tej firmy są poniżej przeciętnej i cieszę się, że mam zalanego teraz Motula. Po zmianie oleju pokuszę się o szersze porównanie Castrola z Motulem.
              Zamieszczone przez Pidziek
              Nie mogę ze względu na idące lub mogące iśc za tym konsekwencje prawne .
              Do tego nie wiadomo na ile info potwierdzone tak więc na razie kupuje oponki na fakture w znajomym serwisie wulkanizacyjnym.
              Heh, śmieszny jesteś. Kupując na Allegro u pewnego sprzedawcy niczym nie ryzykujesz. Jedyne co, to możesz trafić na zleżałe opony, ale każdy szanujący się sprzedawca podaje kod daty produkcji. Osobiście dla znajomych zamawiałem niedawno 4 komplety letnich opon na Allegro: 2x Dębica Presto, 1x Matador MP44 i 1x Kleber Hydraxer HP3. Opony są świeże (DOTy z końca 2011 lub początku 2012 roku), paragonik i gwarancja na 5 lat, Klebery mają dożywotnią 8). Nikt ze znajomych nie zgłaszał mi jakichkolwiek uwag, za wyjątkiem że tanio wyszło Wyważanie robił mój dobry kolega i nie miał najmniejszych uwag. Czego chcieć więcej? EOT
              O1-->O3--> ?

              Komentarz


              • Zamieszczone przez PAOLO ESCO
                Przepraszam za moją wypowiedź ale poziom paranoi i głupoty w tym topiku zaczyna przekraczać wszelkie granice zdrowego rozsądku ...
                to by się zgadzało - nikt zorientowany (pomijając średniowiecze i temu podobne - przecież intencyjnie przytoczyłeś to sformułowanie ale to nie to było ci solą w oku) nie przytoczyłby w ciemno statystyki wierząc iż LM jest liderem sprzedaży olejów czy czegokolwiek (może jedynie wciskania płukanek) na jakimkolwiek rynku.

                natomiast od Ciebie oczekuję, iż wyjaśnisz mi słowa skierowane do mnie kilka tygodni temu w tym wątku, które brzmiały

                "lotto mi to daleko...
                pracuję w XXXXX (nie ma zanczenia gdzie) i nie jestem związany w jakikolwiek sposób z "szeroko pojętą branżą olejową".

                w kontekście tabelki którą wstawiłeś w tym wątku (strona 4) kilka tygodni później

                Forum - Octavia Club Polska

                Zamieszczone przez PAOLO ESCO
                średnio rozumna małpa by to pojęła.
                dlatego to własnie skodaoctavia który wnosił wiedzę do rozpatrywanej tu problematyki niezaleznie jak konkretnie to robił to pozwolił sobie na skierowanie pod twoim głównie adresem kilku słów podsumowania twojej działalności (wicie się niczym wąż i tego typu podobne) no i jeszcze kilka innych. Wolę zdecydowanie brutalne czy bezczelne konkrety skodaoctavia aniżeli twoje krętactwa ubrane w ładne otoczki i kolorowanki.

                [ Dodano: Nie 25 Mar, 12 21:13 ]
                Zamieszczone przez andrzej1962
                że tutaj dowiedziałem się (wywnioskowałem), że raczej powinienem zalać 5W30
                bardzo dobrze wywnioskowałeś, a jak szukasz czegoś jeszcze lepszego to 0W-30 z normą 506.01 polecam Twojej uwadze

                [ Dodano: Nie 25 Mar, 12 21:23 ]
                Zamieszczone przez Pidziek
                Gdzie jest napisane czego dotyczą te dane, jakiego rynku, i dokaldnie co obejmują czy segment ...warsztaty,
                masz rację Pidziek,

                zapomniałem do listy pytań dodać (chociaż uprzednio to uczyniłem): która sieć serwisów w niemczech używa LM ? Oprócz pierwszego zalania i ASO to są główne gałęzie sprzedaży nakręcające volumeny. Sprzedaż internetowa to są ułamki procenta.

                Opróćz tego o czym wspominasz i o czym ja wspomniałem, czyli braku informacji: grupa docelowa, gdzie i co było badane i na jaką okoliczność to dochdzi jeszcze pytanie: czy to była zamówiona statystyka czy pełen spontan, jak zamawiasz jakieś zestawienie to masz spory wpływ na jego ostateczny kształt

                [ Dodano: Nie 25 Mar, 12 21:33 ]
                Zamieszczone przez Orbit
                widziałem twoje wypociny na innych forach , miejscami to mi Cie żal chłopie ... gnoją Cie strasznie , dostajesz ( ostrzeżenia ) wszędzie dajesz się poznać jako niekompetentny bajko-pisarz wciskający ciemnotę , a myślałem ze tylko tutaj ! heheeh wiarygodność ... ŻADNA Kolego !!! "" pan ABRA-KADABRA "" który stosuje tzw. Marketing szemrany
                widzisz,
                jeżeli chodzi o Ciebie to do dziś nie doczekałem się przeporosin za to jak waliłeś co chwila kulą w płot kilka tygodni temu przypisując mi różne cechy, stąd zostałeś utożsamiony z satelitą na niskiej orbicie kapitana niewiedzy

                teraz postać, której przynajmniej 50% wpisów które widziałem brzmią:

                "a ja LM 4600 + MoS2"
                "odpalił na mrozie - wielki sukces oleju LM"

                zarzuca mi marketing szemrany
                i to w obliczu stytuacji, kiedy jestem bodaj jedyną osobą która wstrzymuje się przed podawaniem nazw oleju i podaje je sporadycznie w konkretnych sytuacjach... a jak już zrobi to cała "forumowa ekipa" LM lata jak wściekłe szerszenie...ja bym nie wpadł na to, żeby marnować czas na szukanie gdzie kto pisuje.

                Odnośnie forów to interesują mnie tylko te, które dotyczą posiadanych przez moją osobę pojazdów (dokładnie dwa), natomiast jeżeli chodzi o Ciebie to widać jak jest. W zakresie kompetencji to najpierw skup się na swoich w zakresie pełnionej funkcji moderatora na którą to się powoływałeś.
                --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                Sprzedam multikabel VAG 10.6.4/11.2/11.3 Millenium/11.6 Millenium, VAG 12.12. Wszelkie informacje na e-mail. Cena z wysyłką 170PLN. MPPS v12 cena z wysyłką 130PLN
                _______________________________________

                Komentarz


                • 2 tygodnie - tyle starczy by na tym forum umieścić wszystkie w/w pisma i pozew przeciw LM za oszustwa i manipulacje danymi. Działaj. Konkrety. Czekam.
                  Na tym etapie skończyłem z tobą rozmowę.

                  ---> Do mnie, o mnie, w mojej sprawie, posługując się moim nickiem i moimi wypowiedziami proszę nie pisać :!:
                  PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez kabi_007
                    Jedyne co, to możesz trafić na zleżałe opony,
                    Tak samo jak na sól drogową w kiełbasie , temat nie dotyczy daty.
                    Dopytam obiecuje gdzie leży szkopuł i czego dotyczy.

                    Sam się zastanawiam nad....Diplomatami :-)
                    Profesjonalne oleje i filtry, zniżki dla klubowiczów :
                    http://www.zmienolej.pl/
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=748534#748534

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez innova
                      w kontekście tabelki którą wstawiłeś w tym wątku (strona 4) kilka tygodni później

                      Link
                      Yyyy a co jest nie tak z tą tabelką? Już się powoli w tym gubię. To w końcu czyim przedstawicielem jest PAOLO? LM, Statoil, Motula czy Millersa?
                      AGR 112KM, 232Nm
                      Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez parasite
                        Yyyy a co jest nie tak z tą tabelką? Już się powoli w tym gubię. To w końcu czyim przedstawicielem jest PAOLO? LM, Statoil, Motula czy Millersa?
                        Niczyim. Jak pojawiła się potrzeba, to znalazł w sieci tabelkę, zmodyfikował ją nieco i dorzucił obrazek. Jeżeli nie ma się złej woli, to można to w 3 minuty ustalić.
                        Octavia 2 FL Combi 1.9 BXE

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez parasite
                          To w końcu czyim przedstawicielem jest PAOLO? LM, Statoil, Motula czy Millersa?
                          Paraside ... :lol: :haha: :lol: 18 lat służby w --- > Link nie jestem związany z żadną firmą.
                          Zamieszczone przez zak14
                          znalazł w sieci tabelkę, zmodyfikował ją nieco i dorzucił obrazek
                          k zwłaszcza obrazek :wink:
                          Zamieszczone przez zak14
                          Jeżeli nie ma się złej woli, to można to w 3 minuty ustalić.
                          no własnie...tym bardziej, że kilka postów niżej napisałem, ze tabelka nie jest mego autorstwa :P
                          PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez PAOLO ESCO
                            18 lat służby w --- > Link nie jestem związany z żadna firmą.
                            Nie ma co się śmiać. Chciałem żeby INNOVA odpowiedział. :diabelski_usmiech Najpierw było, że LM, później Statoil, teraz znów LM, a w tabelce Motul i Millers :P
                            Swoją drogą dzięki za przypomnienie tej tabelki. Teraz wiem, że XFD będzie bardzo dobry do mojego silnika

                            BTW INNOVA twierdzi, że nie poleca żadnego oleju i pisze ogólnikowo, to jednak dość często w jego wypowiedziach przemycana jest nazwa Fuchsa :P
                            AGR 112KM, 232Nm
                            Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                            Komentarz


                            • panowie tyle lat jak się pracuje w różnych firmach i korporacjach każdy wie że tabelkę z danymi można zawsze tak poustawiać żeby pasował do ideologi. :lol: także nie ma jak własne odczucia i doświadczenia.
                              [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez parasite
                                BTW INNOVA twierdzi, że nie poleca żadnego oleju i pisze ogólnikowo, to jednak dość często w jego wypowiedziach przemycana jest nazwa Fuchsa :P
                                Tylko i wyłącznie ... reszta mazideł zwłaszcza LM to gniot który z pewnością zniszczy silnik , .

                                Staram sie być obiektywny , jeżdżę na LM i nie mogę narzekać na ten olej ... wiadomo , są lepsze ... pewnie Amsoil , Millers (z ciekawości jeden z tych dwóch zaleje na lato ) , ale czytając to forum nie spotkałem sie by ktoś kto używał Fuchs'a napisał iż był w 100 % zadowolony a wręcz przeciwnie . przeważnie ""przynajmniej tak mi się wydaje "" ludzie twierdza iz to raczej średni produkt ....w przeciwieństwie do np. AMSOIL

                                przypuszczam iż na Fuchsu panowie maja największe marże .. wiec wciskają , tylko ze to działa na krotka metę .! .... w moim przypadku było tak z GM-DEXOS2 , w serwisie naganiali na ten olej .... a musiałem go zlewać po 2000 km bo tak silnik napie...alał , skutek taki ze już nigdy nie zaleje oleju ze znaczkiem GM ! być może użyje go do przepłukania silnika jak to robi mój znajomy
                                1,7 Oplel Astra GTC 125Km ...
                                Obecnie śmigam na Liqui Moly a w lato AMSOIL

                                Komentarz


                                • prosze o opinie odnosnie tegol Repsol Elite 505.01 TDI SAE 5W-40 oleju. ogolnie na forum malo informacji mozna znalezc. moze koledzy podpowiedza czy warto.

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Tomato
                                    prosze o opinie odnosnie tegol Repsol
                                    W sumie to u nas egzotyka totalna, a szkoda bo oleje moto tak jak i agip robia na prawde dobre.

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Orbit
                                      przypuszczam iż na Fuchsu panowie maja największe marże .. wiec wciskają ,
                                      Jakby to robić z Niemiec wg. tzw. wolnej amerykanki to pewnie tak ale oficjalnie mylisz sie baaardzo oj bardzo.
                                      Podpowiem marza fiskusa niekiedy jest większa niz "handlarza

                                      Nie można generalizować każdy ma olej doskonały jak i taki preciętny .

                                      Opinie klientów użytkowników tez są różne i bardzo rozbieżne ale czy na podstawie jednej czy dwóch osób trzeba skreślać dany produkt ....NIE.
                                      Profesjonalne oleje i filtry, zniżki dla klubowiczów :
                                      http://www.zmienolej.pl/
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=748534#748534

                                      Komentarz


                                      • Pidziek, ja powtorze opinie o Fuchsie-nie znam sie na olejach,odbieram sluchowo jak pracuje silnik. Na Fuchsie jest porazka. Naprawde o niebo lepiej Mobil,Shell czy wysmiewany nie wiem czemu Castrol. Co wiecej,na Fuchsie pojawila sie maz na korku wlewu oleju.
                                        Mial byc niemiecki,a wyszlo,ze rozlewany w PL
                                        Jakos mi to smierdzi.
                                        Innych "wynalazkow" nie bede probowal.

                                        Komentarz


                                        • Sprawdza sie stara mądrość- "co człowiek to opinia ".
                                          OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

                                          DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

                                          Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Orbit
                                            Tylko i wyłącznie ... reszta mazideł zwłaszcza LM to gniot który z pewnością zniszczy silnik , .
                                            nie gniot tylko bubel, takiego słowa użyłem jako właściwe dla TT 4100.

                                            Zamieszczone przez Orbit
                                            przypuszczam iż na Fuchsu panowie maja największe marże .. wiec wciskają ,
                                            ja akurat nie jestem od wciskania ale za to czasem wyłapuje wciskanie kitu i braku logiki a że Ty akurat jesteś liderem w waleniu kulą w płot.... A teraz konkrety: widziałeś żeby FUCHS był zainteresowany takim g.....ym kanałem sprzedaży jak fora czy nawet sieć detaliczna :?: :idea: Ta firma ani się nie reklamuje, ani nie ma ambicji sprzedawać kilku litrów oleju więcej płacąc duże marże całej masie naganiaczy podczas gdy główne kanały sprzedaży są wypracowane i stałe a konsumują znaczące ilości przy dużo mniejszej ilości problemów i kosztów.

                                            więc jak już sobie to wszystko poukładasz w całość to przejdziemy do innych nieścisłści

                                            [ Dodano: Wto 27 Mar, 12 18:17 ]
                                            Zamieszczone przez parasite
                                            BTW INNOVA twierdzi, że nie poleca żadnego oleju i pisze ogólnikowo, to jednak dość często w jego wypowiedziach przemycana jest nazwa Fuchsa
                                            Innova wypowiada się przede wszystkim o tych olejach które przetestował. W moich wypowiedziach przewijają się głównie nazwy FUCHS (obecnie zastosowany olej), Castrol i LM... i jak już Ci wspomniałem wcześniej, wybielić to Ty się już Parasite nie wybielisz

                                            [ Dodano: Wto 27 Mar, 12 18:19 ]
                                            Zamieszczone przez PAOLO ESCO
                                            2 tygodnie - tyle starczy by na tym forum umieścić wszystkie w/w pisma i pozew przeciw LM za oszustwa i manipulacje danymi. Działaj. Konkrety. Czekam.
                                            Na tym etapie skończyłem z tobą rozmowę.
                                            skończ jeszcze pisać i przytaczać fakty nieprawdziwe

                                            [ Dodano: Wto 27 Mar, 12 18:21 ]
                                            Zamieszczone przez parasite
                                            Yyyy a co jest nie tak z tą tabelką? Już się powoli w tym gubię. To w końcu czyim przedstawicielem jest PAOLO? LM, Statoil, Motula czy Millersa?
                                            tedy Ci odpowiadam skoro tak chciałeś: ja otrzymuję różne zlecenia (w tym podejmuję zobowiązania) z różnych źródeł, zrozumiałeś :?:

                                            [ Dodano: Wto 27 Mar, 12 18:26 ]
                                            Zamieszczone przez zak14
                                            zmodyfikował ją nieco i dorzucił obrazek
                                            mógł dorzucić Procter and Gamble równie dobrze a w formie w której to uczynił to dość szybko padły słuszne zresztą słowa: "fajna reklamówka Motoroils"
                                            --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            Sprzedam multikabel VAG 10.6.4/11.2/11.3 Millenium/11.6 Millenium, VAG 12.12. Wszelkie informacje na e-mail. Cena z wysyłką 170PLN. MPPS v12 cena z wysyłką 130PLN
                                            _______________________________________

                                            Komentarz


                                            • Panowie prosze o rade jaki będzie najlepszy olej do Octavi 1,9 tdi 110km (2001 rok) ma już przejechane lekko ponad 200 tysięcy , obecnie jest zalana Mobilem One 5w40, myślałem nad Motulem X-Cess 8100 5w40. ops:

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Lashlo
                                                Pidziek, ja powtorze opinie o Fuchsie-nie znam sie na olejach,odbieram sluchowo jak pracuje silnik. Na Fuchsie jest porazka.
                                                Lashlo, pal licho jaki producent (napisałem jakiś czas temu, iż jeżeli Fuchs nie będzie wnosił czegoś interesującego do eksploatacji to wracam do Castrola i nie zawracam sobie głowy poszukiwaniem czegokolwiek) ale opinia na podstawie dźwięku może być podszyta błędnym przekonaniem o tym, iż lepszy olej dla silnika oznacza cichszą pracę. W przypadku przegięcia będzie odwrotnie o czym wspomniał Pidziek w kontekście zwiększania HTHS. Przyjmując jako kryterium bezpieczną pracę i niskie zużycie paliwa zmierzasz w kierunku głośniejszej pracy (tj na jałowym owszem ciszej ale jak wciśniesz gaz to pojawiają się dźwięki których nie usłyszysz jak zalepisz silnik olejem W40 czy kiepskim W30 - pomruk) o czym wspomniałem już kilka stron wcześniej. Takie jest moje przekonanie i częściowo znalazłem potwierdzenie tego stanu rzeczy w jednym artykule ale ten ujmował to kontekście zwiększenia luzów. Ciekawostką jest to, iż zwiększenie luzu (oczywiście w pewnym ograniczonym zakresie) w tym artykule przedstawione jest jako zaleta w kierunku zmniejszenia oporów w silniku.
                                                --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                Sprzedam multikabel VAG 10.6.4/11.2/11.3 Millenium/11.6 Millenium, VAG 12.12. Wszelkie informacje na e-mail. Cena z wysyłką 170PLN. MPPS v12 cena z wysyłką 130PLN
                                                _______________________________________

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez ~bartuss
                                                  Panowie prosze o rade jaki będzie najlepszy olej do Octavi 1,9 tdi 110km (2001 rok) ma już przejechane lekko ponad 200 tysięcy , obecnie jest zalana Mobilem One 5w40, myślałem nad Motulem X-Cess 8100 5w40. ops:
                                                  bardzo dobrze, kup tego Motula najlepiej u któregoś z naszych forumowych sprzedawców, będzie dobra cena i pewność, że oryginał
                                                  Silnik R18A2.
                                                  http://www.dadrl.org.uk
                                                  http://www.lightmare.org

                                                  Komentarz


                                                  • Drobna niespodzianka dla Was Panowie.

                                                    Olej to Motul X-Clean C3 5W40 VW 505.01 i jego półmetek przejechane ok 8000 km od połowy Października 2011, odcinki raczej miejskie ok 15 km na raz, do tego parę tras Bydgoszcz - Pleszew, Bydgoszcz - Szczecin, Bydgoszcz - Warszawa, do tego użytkowany w największe mrozy ok. -20C.

                                                    Niestety nie potrafię, bo chyba nie można nałożyć 3 wykresów na siebie. Czekam na komentarze i burzliwą dyskusję. Zamiast sport trackerem na Androidzie, zapisałem trasę Endomondo, ale tego nie wrzucam bo mało danych, następnym razem odpalę Sport Trackera.

                                                    Temperatura na zewnątrz 9C, auto po 6h postoju. Po 4-5 km na blacie było 75C, na VCDS 45, po 7-8km na blacie 90C na VCDS 75C, łączny dystans ok. 14km, jechałem ok. 19, parę razy światła, co widać jak km/h spada do 0km/h, ruch raczej średni o tej porze.

                                                    Jak lepiej sprawdzić to używając innych kanałów, niż z linku poniżej to dajcie znać, za jakiś czas zrobię cz. 2.

                                                    Log (0 - 006,029,005)

                                                    [ Dodano: Pią 30 Mar, 12 10:47 ]
                                                    Pany czy wy żyjeta ?
                                                    Załączone pliki

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X