Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] [O2FL] montaż MFA (komputer pokładowy) w Classic/Mint

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez ducker
    Zamieszczone przez RAFAŁKAMILSKI
    Jestem szczęśliwym posiadaczem tempomatu i nie musiałem prowadzić nigdzie żadnego kabelka i kontrolka na szafie również jest i co najważniejsze świeci.

    pozdro wszystkich i dzięki za uwagi.

    RAFAŁ
    No to gratulacje. Szkoda, że dopiero teraz zajrzałem do tego wątku dla kolegi z OCP byłby wtedy jakiś rabat na moduł Mam nadzieję, że dotarł cały i zdrowy.
    Spoko loko, ważne że działa,

    jeszcze raz dzięki,

    jak będziesz miał moduł Bordnetz highline (np. 3C0-937-049-AJ) to daj znać wówczas może trochę potargujemy.

    dzięki RAFAŁ

    [ Dodano: Czw 12 Wrz, 13 09:34 ]
    Zamieszczone przez krzynol
    Zamieszczone przez RAFAŁKAMILSKI
    świeci mi się kontrolka na żółto kierownica
    trzeba się kapkę przejechać, gratulacje moda
    to prawda, a ten czas jest jakoś głupio ustalany, bo kiedyś jak robiłem adaptacje to wystarczyło kierę mocna w lewo potem w prawo przejechać się 300 m i się wszystko ustawiło, a teraz jeździłem chyba z godzinę z różnymi prędkościami od 0-30km i nic, wróciłem do domu napisałem na OCP o pomoc, znalazłem cos jeszcze co spróbowałem zastosować, więc się znowu przejechałem, i nic, wróciłem do domu wkur...ny i parkując w garażu nagle wszystko zgasło i zaczęło działać. Co za tym idzie spokój i czas panowie a będzie dobrze.

    pozdro RAFAŁ

    Komentarz


    • AJ mam, ale czeka na montaż w moim szkodniku. A do czego potrzebujesz ? co chcesz uruchomić ?
      ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

      JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
      JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

      OCP Poznań -> Mapa Spotów

      Komentarz


      • Witam

        Przeczytałem prawie cały ten temat i już sam się gubię. Dlatego proszę o pomoc.
        Posiadam octavia 1.9tdi z 2004r i chciałbym doposażyć ją w licznik z mfa i tempomat i w związku z tym proszę o pomoc.
        Obecnie posiadam najprostszy licznik.
        Posiadam moduł pod kierownicą o oznaczeniu 1K0 953 549 DE. - na jaki moduł mam zamienić żeby obsłużył mi tempomat i licznik z pełnym fisem. Moduł z końcówką BN będzie odpowiedni?

        Mam do kupienie w dobrej cenie licznik o oznaczeniu 1Z0920842D z octavii z 2006r czy taki licznik podejdzie? I jeszcze jedno pytanie odnośnie manetek jakie potrzeba? Takie z numerem 1K0 953 513 A? czy cos takiego będzie odpowiednie?

        Pozdrawiam

        Komentarz


        • licznik:
          jakbyś miał do dostania licznik 1Z0920841 D/E to byłoby bezboleśnie
          można wyciągnąć z nich pin i zakodować sobie immobiliser
          z licznika z końcówką 842D albo E nie wyciągniesz pinu i trzeba to robić w ASO
          lub u spacewalkera, chyba, że kupisz licznik z pinem

          manetka:
          wszystkie z tempomatem od octavii 2, tourana, golfa V podchodzą
          1K0 953 513 A - jak najbardziej podchodzi

          sterownik kierownicy:
          w aucie z 2004 masz sterownik DE? na pewno? bo to jest jeden z najnowszych
          i nie ma go nawet na liście ross-techa
          możesz spróbować BN, być może zatrybi, albo będzie problem z czujnikiem skrętu
          nie założysz to się nie dowiesz
          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
          poprzednie modele:
          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

          Komentarz


          • właśnie z licznikiem 1Z0920841 D/E jest problem. Ciężko coś poszukać w rozsądnej cenie a 700zł to trochę dużo. Licznik 1Z0920842D mam do kupienia z 200zł z demontażu z rocznika 2006. Czyli jak kupie taki z końcówka 842D to da się go założyć tylko trzeba z niego ściągnąć pin tak?

            Co do sterownika to w aucie jest 1K0 953 549 DE. Jak zrobię zdjęcie sterownika to wrzucę. Wydaje mi się że był on już w mojej octavii wymieniany ponieważ miałem problem z czujnikiem kąta skrętu. Czyli sterownik DE nie będzie pasował? trzeba go wymienić na jakiś inny?

            Komentarz


            • coś nie tak

              z licznika 842 da się wyciągnąć pin i zakodować immo z liczników 843 pin do niczego nie nie nada

              841 i 842 wyciągnięcie pinu i kodowanie -

              843 pin wyciągniesz ale nie zakodujesz licznika

              Komentarz


              • to może się mu uda z licznikami

                natomiast sterownik kiery DE - trudno powiedzieć czy będzie pasował
                nie ma go na listach, żeby stwierdzić jego wersję
                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                poprzednie modele:
                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                Komentarz


                • to jaki sterownik waszym zdaniem będzie pasował?

                  Komentarz


                  • zrób skan elektroniki auta i będzie wiadomo co jest w aucie - jaki pierścień slizgowy czyli jak taśma w kierownicy

                    z typu sterownika mozna zobaczyć czy to basic , midle czy high - wedle etki w skodzie nie było wersji 1K0 953 549 DE

                    Komentarz


                    • pawlo91, jak masz BN dostępny to zapodaj go do auta i zobaczymy co wyjdzie
                      potem będziemy mądrzejsi :szeroki_usmiech
                      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                      poprzednie modele:
                      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                      Komentarz


                      • Czy taki zegar maxi dot podejdzie do mojego szkodnika?
                        MFA+1Z0920803D
                        Kondziu

                        OCP

                        Komentarz


                        • to nie jest MaxiDot, tylko zwykły MFA. Potrzebujesz z końcówką 843 a nie 803.
                          Pozdrawiam
                          Marcin

                          Komentarz


                          • OK.Dzięki
                            Kondziu

                            OCP

                            Komentarz


                            • na dniach będę mial odpowiedź kiedy będzie miał handlarz dla mnie multi i sterownik z CH na końcu ale jak szaleć to szaleć :diabelski_usmiech , więc czy coś takiego zabangla w moim szkodniku ?
                              Link
                              Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                              => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                              => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                              => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                              "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Wally
                                .... więc czy coś takiego zabangla w moim szkodniku ?
                                Link
                                Ano tak, jest juz kilka przed Lift z licznikiem Po lift.

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez spacewalker
                                  Ano tak, jest juz kilka przed Lift z licznikiem Po lift.
                                  no to trzeba będzie się przymierzyć :szeroki_usmiech
                                  Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                                  => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                                  => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                                  => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                                  "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                                  Komentarz


                                  • Jakie są wymagania odnośnie wsadzenia licznika poliftowego w OII przed FL?

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez demmsi
                                      Jakie są wymagania odnośnie wsadzenia licznika poliftowego w OII przed FL?
                                      Wymagane są Bilety Nardodowego Banku Polskiego

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez ducker
                                        AJ mam, ale czeka na montaż w moim szkodniku. A do czego potrzebujesz ? co chcesz uruchomić ?
                                        regulacja podświetlenia kabiny
                                        halogeny
                                        xenony
                                        szyby elektryczne tył
                                        i wiele innych modów, których nie mogę ruszyć bo Bordnetz mnie blokuje.

                                        RAFAŁ

                                        Komentarz


                                        • RAFAŁKAMILSKI, nie wchodź w 3C0 tylko w 3C8, masz tu jeden z wyższych:
                                          Link
                                          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                          poprzednie modele:
                                          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez krzynol
                                            RAFAŁKAMILSKI, nie wchodź w 3C0 tylko w 3C8, masz tu jeden z wyższych:
                                            Link
                                            dzięki Krzynol z info, zaraz zobaczę, a czym one się różnią? oprócz tego że jest najnowszy? Czy ten z aukcji którą mi podałeś 3C8937049A nie jest w wersji Medium, a ja wole już kupić Highend?

                                            RAFAŁ

                                            Komentarz


                                            • ten jest w wersji Highendowej
                                              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                              poprzednie modele:
                                              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez krzynol
                                                ten jest w wersji Highendowej
                                                Krzynol, gdzie nie czytam i sprawdzam to wszędzie jest napisane że ten z końcówką A jest 30Byte, ale Medium, np. tutaj
                                                30-bitowy bordnetz 3C8..Jakie ma możliwości/Opcje - Elektryka, oświetlenie - Passat Forum

                                                wiec już głupi jestem, a jeżeli mam kupować/zmieniać ten który u mnie działa to chcę zmienić na najwyższy dostępny i oczywiście pasujący do mojego auta.

                                                RAFAŁ

                                                Komentarz


                                                • RAFAŁKAMILSKI, nie wiem co forum paska pisze
                                                  według kodowań ross-techa A to jest highend
                                                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                                  poprzednie modele:
                                                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                                  Komentarz


                                                  • O2FL Mint montaż i aktywa komputera i tempomatu W-wa

                                                    Witam,

                                                    czy ktoś może mi wykonać usługę polegającą na wymianie manetek i montażu modułu w O2FL Mint w Warszawie/okolicy.
                                                    Zgodnie z tym tematem: mam manetki i moduł - co jeszcze - dogadamy.
                                                    była/jest O2FL 1.9 TDI BXE COMBI odMINTOWIANA
                                                    jest O3 1.6 TDI COMBI Ambition Amazing

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X