Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Multifunkcje mam i ja :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • A czy ktoś już może testował wymianę modułu BN na inny niż BG,BP,BK ? I z powodzeniem uruchomił kierownice multifunkcyjną przed FL ? Niestety powyższych modułów brak nawet na giełdzie w Poznaniu :/
    ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

    JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
    JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

    OCP Poznań -> Mapa Spotów

    Komentarz


    • BK to najnowszy jaki jest, pozostałe tez o ile sa highline działaja, Bg montowałem w Golfie 5,

      CH jednak bije to o głowe, bo mozna nowszą kierę wszdzic

      Komentarz


      • Mi bardziej chodziło o to czy moduł BN z SW 0101, mogę zastąpić AG z SW 0070. Niby oba moduły należą do grupy II, posiadają czujnik skrętu, tylko różnią się wersją SW, no i wersją. A z tego co wyczytałem to sporo osób testowało kombinacje modułów.

        spacewalker docelowo chcę pozostać przy kierownicy przed FL, ponieważ już takową posiadam.
        ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

        JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
        JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

        OCP Poznań -> Mapa Spotów

        Komentarz


        • Zamieszczone przez ducker
          moduł BN z SW 0101, mogę zastąpić AG z SW 0070
          możesz
          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
          poprzednie modele:
          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

          Komentarz


          • Zamieszczone przez ducker
            Mi bardziej chodziło o to czy moduł BN z SW 0101, mogę zastąpić AG z SW 0070. .
            Masz maxidot ?
            Wersja SW softu ma się bardziej do licznika, nie bez powodu VW zamieniał je na nastepne itp.
            Zamontuj i daj znac, bo może się okazać ze nie bedziesz miałwejscia do menu, tzn bedzie, ale przez przytrzymanie guzika co bardzo uprzykrza kozystanie.
            Ale i na to jest rada.

            Komentarz


            • Mam tylko komputer, brak MaxiDota. Wszystkie graty będę miał na początku przyszłego tygodnia, a więc na pewno podzielę się rezultatami.
              ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

              JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
              JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

              OCP Poznań -> Mapa Spotów

              Komentarz


              • Witam,
                posiadam octavia 2 z columbusem, telefonem, tempomatem i maxidotem. Chciałbym dołożyć kierownicę z MF.
                Proszę o poprawienie ale potrzebuje do tego:
                1. kierownicy
                np http://allegro.pl/kierownica-skoda-o...941693562.html
                2. moduł przełączników 1K0 953 549 AG (mam 1K0 953 549 AF)
                np http://allegro.pl/modul-przelaczniko...954129351.html
                3. wiązki przewodów 1K0 971 584 K
                nphttp://allegro.pl/passat-b6-3c0-kabe...941026991.html
                Dalej to już sprawa kodowania i modłów aby wszystko ruszyło :lol:
                Pozdrawiam
                Pepet

                Komentarz


                • Chciałbym ponowić pytanie i sprecyzować je dokładnie. Kupuję kierownicę zamontowaną w aucie -->02.10.2011 roku, ja posiadam auto 02.10.2011---> i pytanie który kabelek 3T0 971 584 czy 3T0 971 584 A, czy ta różnica wynika z połączenia z kierownicą czy z modułem czy różni się tylko jakąś wersją oprogramowania??? i jeszcze jedno pytanie wiem, że najlepiej kupić moduł z literką 5K0 953 569B, jednak ciężko dostępny i jeśli już to drogi, a czy ktoś ma u siebie lub ma jakąś wiedzę na temat modułu z literą T???teoretycznie powinien obsługiwać kierownicę również bo jest w wersji Highline...a praktycznie???

                  Komentarz


                  • O2 Tour kierownica MF 5L0419091B z Yeti

                    Czy taka kierownica 5L0 419 091B będzie pasować do O2 Tour?
                    Wg Etka ta kierownica jest tylko do Yeti? W przyszłości bym wymienił moduł i zaadaptował multifunkcje.


                    Mam teraz taki Steering wheel (J527) Part No SW: 5K0 953 521 BJ HW: 5K0 953 569 C
                    Octavia2 Tour

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez mek86
                      Chciałbym ponowić pytanie i sprecyzować je dokładnie. Kupuję kierownicę zamontowaną w aucie -->02.10.2011 roku, ja posiadam auto 02.10.2011---> i pytanie który kabelek 3T0 971 584 czy 3T0 971 584 A, czy ta różnica wynika z połączenia z kierownicą czy z modułem czy różni się tylko jakąś wersją oprogramowania??? i jeszcze jedno pytanie wiem, że najlepiej kupić moduł z literką 5K0 953 569B, jednak ciężko dostępny i jeśli już to drogi, a czy ktoś ma u siebie lub ma jakąś wiedzę na temat modułu z literą T???teoretycznie powinien obsługiwać kierownicę również bo jest w wersji Highline...a praktycznie???

                      Czy nikt nie ma żadnego doświadczenia w tej kwestii???

                      Komentarz


                      • ten kabel z literką A jest do kierownicy z łopatkami
                        moduł możesz kupić D, ale nie będzie tempomatu
                        Pozdrawiam
                        Marcin

                        Komentarz


                        • Dzięki Enriquez, bo już myślałem, że będę zmuszony do metody prób i błędów. Z tym modułem to jeszcze może chwilę się wstrzymam i kupię z H lub B...

                          Komentarz


                          • Czy ktoś rozbebeszał może przyciski w kierze po FL? Ja konkretnie chcę wybadać, czy przycisk zmiany źródła dźwięku da się "przekwalifikować" na odbieranie telefonu i zanim coś połamię, chciałbym się zorientować, czy te plastixowe wstawki z przyciskami dają się jakoś bezboleśnie wyjąć? Bo tak na pierwszy rzut oka wyglądają, ale nie chciałbym się na własnej skórze (tej na kierownicy :wink: ) przekonać, że jednak nie...
                            :
                            : Beżowa Turbokrowa MORE Power :twisted:
                            :
                            : Było 177KM/264Nm powered by Skoda Auto
                            : Jest 218KM/309Nm powered by Rogalotti
                            :

                            Komentarz


                            • dają się spokojnie wyjąć, są na wcisk
                              Pozdrawiam
                              Marcin

                              Komentarz


                              • i da się spokojnie je rozebrać
                                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                poprzednie modele:
                                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                Komentarz


                                • tylko obawiam się że zmienić przeznaczenia to już nie bardzo. Tam jest po prostu zaprogramowany scalak i rozbieranie tego nic Ci nie da. Możesz po prostu wymienić to na taki modulik ze słuchawką i wtedy będzie działał - da się, robiłem osobiście.
                                  Pozdrawiam
                                  Marcin

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Enriquez
                                    tylko obawiam się że zmienić przeznaczenia to już nie bardzo. Tam jest po prostu zaprogramowany scalak i rozbieranie tego nic Ci nie da. Możesz po prostu wymienić to na taki modulik ze słuchawką i wtedy będzie działał - da się, robiłem osobiście.
                                    Aha, czyli jednak to nie są same przyciski+kabelki, jak ktoś gdzieś pisał . To kiszka delikatna. Modulik bym wymienił, tylko skąd to wziąć, nie kupując od razu całej drugiej kierownicy?
                                    :
                                    : Beżowa Turbokrowa MORE Power :twisted:
                                    :
                                    : Było 177KM/264Nm powered by Skoda Auto
                                    : Jest 218KM/309Nm powered by Rogalotti
                                    :

                                    Komentarz


                                    • Super_Be, kolega gieu wymieniał te przyciski na kierownicy. Tu masz krótki opis
                                      Forum - Octavia Club Polska

                                      Numer tego panelu to 3T0 959 538 E.

                                      Komentarz


                                      • Dzięki, wychodzi na to, że to banał, tylko zdobyć ten panelik może być mniejszy banał. Może spytam superbmana, bo w ASO to się nawet boję pytać :?
                                        :
                                        : Beżowa Turbokrowa MORE Power :twisted:
                                        :
                                        : Było 177KM/264Nm powered by Skoda Auto
                                        : Jest 218KM/309Nm powered by Rogalotti
                                        :

                                        Komentarz


                                        • misiek miał po 170 PLN o ile pamiętam i twierdził, że to zajeb... drogo...
                                          Pozdrawiam
                                          Marcin

                                          Komentarz


                                          • zaj*%^& drogo, to mi dziś odpowiedziało jakieś ASO, co na Allegro "dorabia". Stwierdzili, że to akurat muszą z Niemiec zamawiać i kosztuje... 550zł :lol: :lol: :lol:

                                            Już nawet myślałem, czy by jakiejś innej, w lepszym czy gorszym stanie kiery nie kupić, podmienić sobie panel i pchnąć choćby kilkadziesiąt zł taniej. Bo ogólnie te ze "słuchaweczką" są jednak droższe. Ale jak widzę np. taką za 300zł w stanie mocno nierewelacyjnym, to potem musiałbym ostro zejść z ceny, żeby cokolwiek odzyskać. Nic to, chyba przeczekam temat i może się okazja jaka trafi. Tymczasem będę łapę do radia wyciągał, trudno :?
                                            :
                                            : Beżowa Turbokrowa MORE Power :twisted:
                                            :
                                            : Było 177KM/264Nm powered by Skoda Auto
                                            : Jest 218KM/309Nm powered by Rogalotti
                                            :

                                            Komentarz


                                            • w okolicy 510zł po rabatach bym miał :szeroki_usmiech
                                              lepiej kierę kupić
                                              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                              poprzednie modele:
                                              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                              Komentarz


                                              • Lepiej, lepiej... Tylko musiałaby się sensowna trafić, żeby potem była szansa odsprzedać i nie wyjść 100 zeta do tyłu. A może ogłoszenie walnąć - "[Z] panel ze strzałkami na panel ze słuchawką, z dopłatą"... :roll:
                                                :
                                                : Beżowa Turbokrowa MORE Power :twisted:
                                                :
                                                : Było 177KM/264Nm powered by Skoda Auto
                                                : Jest 218KM/309Nm powered by Rogalotti
                                                :

                                                Komentarz


                                                • Enriquez, czy po "domowej" wymianie kierownicy, modułu trzeba coś zrobić aby nie popsuć czujnika kąta skrętu??bo kierę wymienię sam, natomiast na programowanie podjadę do gościa którego polecacie w Łodzi...

                                                  Komentarz


                                                  • Przyjedź jutro na spota to się wszystko ogarnie w 15 minut.
                                                    Pozdrawiam
                                                    Marcin

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X