Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Ksenony O2 FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • to dziwne, bo u mnie dopóki nie odpalę silnika to żadne testy się nie wykonują - coś jest nie tak z zasilaniem/podłączeniem/kodowaniem - wklej na początek jakiś autoscan
    Pozdrawiam
    Marcin

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Enriquez
      to dziwne, bo u mnie dopóki nie odpalę silnika to żadne testy się nie wykonują - coś jest nie tak z zasilaniem/podłączeniem/kodowaniem - wklej na początek jakiś autoscan
      Dobra Pany temat ogarnąłem w adaptacjach Xenon Range. W kanale 14 zmieniłem z 0 na 1.
      Skrętne działają

      Komentarz


      • Zamieszczone przez krzynol
        na patyczku z watką - może .....
        Rozumiem że nie ma możliwości wyjęcia soczewki zenona od tyłu? Podobnie jak i soczewki H7? Jak jest brudna to trzeba rozgrzewać lampę?

        Komentarz


        • Podobno da sie, ale wymaga to wprawy niczym chirurg neorolog :twisted:
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • Zamieszczone przez elmer80
            Rozumiem że nie ma możliwości wyjęcia soczewki zenona od tyłu? Podobnie jak i soczewki H7? Jak jest brudna to trzeba rozgrzewać lampę?

            Miałem problem brudnych soczewek w reflektorze z żarówka halogenową. Do wyboru miałem albo rozgrzewać lampę albo powiększyć tylny otwór. Wybrałem drugi wariant - wystarczyło odpiłować niewielki kawałek plastiku w odpowiednim miejscu i można było wyjąć cały projektor
            Jedyną wadą tego rozwiązania są opiłki plastiku, które mogą się dostać do środka - wygląda to potem mega nieestetycznie. Trzeba powoli piłować z włączonym dobrym odkurzaczem. Po czyszczeniu, odpiłowany kawałek przyklejasz na swoje miejsce i jazda po ciemku znów sprawia przyjemność

            Komentarz


            • kadmar, chyba lepszym rozwiazaniem jest wziac skalpel/dobry noz do tapet i po jednej lini jezdzic nim az sie wytnie otwor wgedy jest cienszaszpara a przy okazji nie ma opilkow. Ale sam bym sie na to chyba nie zdecydowal, lepij juz do speca oddac co ladnie rozkleii i sklei lampe.
              Spalanie - Motostat.pl
              Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
              Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
              Sprzedam na OLX!!

              Komentarz


              • Zamieszczone przez siemi1
                chyba lepszym rozwiazaniem jest wziac skalpel/dobry noz do tapet i po jednej lini jezdzic nim az sie wytnie otwor wgedy jest cienszaszpara a przy okazji nie ma opilkow
                Może tak, może nie - ten plastik jest gruby i dosyć twardy.
                Uważam, że mój sposób jest szybszy, jedynie trzeba uważać na opiłki plastiku ale odkurzacz z dobrym ssaniem i "piłowanie" w jednym kierunku (na zewnątrz) załatwia sprawę. Ponadto nie ma problemu ze sklejaniem reflektora i jego uszczelnianiem.
                Co do oddawania reflektora do speca.... sprawa indywidualna. Jeden rozrząd zrobi sam, inny odda do ASO. Z reflektorem podobnie :roll: nie mówimy tutaj o regeneracji odbłyśnika ale tylko o "wyglancowaniu" zakurzonej soczewki. Moja po 280kkm wyglądała jak mleczna szyba z drzwi do łazienki :P

                Komentarz


                • Wrzuć jakies fotki jak to wyglada po takiej operacji dla potomnych.
                  Spalanie - Motostat.pl
                  Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                  Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                  Sprzedam na OLX!!

                  Komentarz


                  • jak już musisz ciąć plastik no najprościej wziąć lutownicę i to przepalić grotem a na koniec usunąć syf
                    Pozdrawiam
                    Marcin

                    Komentarz


                    • Tak to wyglądało w mojej A4 B6

                      Komentarz


                      • Też mam takie mleczko na soczewkach niestety... ale boje się trochę za to brać, żeby czegoś nie schrzanić, czy po takim czyszczeniu czy rozbiórce lampy trzeba jakoś soczewkę odpowiednio ustawić i adaptacje jakies robić?
                        Spalanie - Motostat.pl
                        Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                        Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                        Sprzedam na OLX!!

                        Komentarz


                        • Myślę że nic nie trzeba później ustawiać. Soczewka z odblysnikiem jak i obudową jest na sztywno przykręcona. Dodatkowo warto prysnąć przesłonę w czarny mat od strony soczewki daje to fajny efekt czarnej soczewki :-)

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez siemi1
                            czy po takim czyszczeniu czy rozbiórce lampy trzeba jakoś soczewkę odpowiednio ustawić i adaptacje jakies robić?
                            Nie trzeba nic ustawiać - soczewka z odbłyśnikiem jest znitowana na stałe, natomiast do konstrukcji lampy jest mocowana 3ma lub 4ma wkrętami (nie pamiętam).

                            Komentarz


                            • Na 3 śrubkach. Na 4 też jest miejsce ale oszczędności tam skoda zrobiła :lol:

                              Komentarz


                              • Szybkie pytanie czy w OII fl przy lampach ksenonowych występowały wersje bez spryskiwaczy??

                                Komentarz


                                • nie
                                  kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                  SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                  Komentarz


                                  • LUKI, dzięki za odpowiedz bo ogląda się ogłoszenia a tam dużo z ksenonami bez sprysków :/

                                    Komentarz


                                    • raczej są to HIDy.
                                      Pozdrawiam
                                      Marcin

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Enriquez
                                        raczej są to HIDy.
                                        Nie raczej a na pewno, hidy to chińskie guano :evil: .

                                        Komentarz


                                        • Jeśli by ktoś chciał doposazyć swoją Octę w Ksenony zrobione profesjonalnie polecam krzynola z naszego OCP. Własnie jestem po zabiegu.
                                          Profi robota jak fabryczna Do domu z Gdańska wracałem nocą do Olsztyna z czyms takim
                                          Teraz xenony by krzynol

                                          Komentarz


                                          • Jeśli by ktoś chciał doposazyć swoją Octę w Ksenony zrobione profesjonalnie polecam krzynola z naszego OCP
                                            ŚWIĘTE SŁOWA, moja Czarnula też miała taki zabieg u Krzyśka.

                                            Komentarz


                                            • Panowie podepnę się pod temat.
                                              Jest sens zmieniać ze zwykłych lamp w O2 FL na ksenony skrętne?
                                              Jaki koszt części aby się w to pobawić? Trzeba jakieś przewody dodatkowe ciągnąć?

                                              Komentarz


                                              • Boże ...
                                                Przeczytałeś przynajmniej kilka postów z tego tematu, czy po prostu żartujesz?
                                                Pozdrawiam
                                                Marcin

                                                Komentarz


                                                • trasek, ... przeczytaj cały wątek (jest tego nie za dużo) i będziesz miał odpowiedź na swoje pytania
                                                  "Dołączył: Wczoraj 18:05", no to troszkę miałeś czasu na przeczytanie choćby tego wątku :wink:

                                                  Koszt całej operacji od zera (spryski, poziomowanie, sterownik, lampy, paliniki, kostki, piny) jest zależny od ceny zakupu poszczególnych elementów plus koszt robocizny jeśli zleciłbyś w/w robotę specjaliście. Średnio cała inwestycja powinna oscylować w okolicach 3 tysięcy.

                                                  Komentarz


                                                  • Jak zlecasz całość to nie masz zabawy

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X