Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Montaż auto poziomowania - tutorial

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pewnie tą sama tylko że teraz jak mi pisał wykonana jest z 'lepszego materiału'
    maxpaynemm masz może rozpiske pinów do lampy?
    Mój szatan

    Paweł

    Komentarz


    • Pytasz o nr pinów do lamp czy ich rozkład we wtyczkach??
      Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • Rozkład w wtyczkach
        Mój szatan

        Paweł

        Komentarz


        • kompletnie różnią się wiązki O2 i O2FL dla informacji
          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
          poprzednie modele:
          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

          Komentarz


          • Panowie, ta wiązkę z golfa można brać jak rozumiem, pasować powinna bez przeróbek?
            Przy okazji, dlaczego nie widać zdjęć z pierwszego postu? Są gdzieś jeszcze dostępne?
            www.DURASOFT.pl

            -Hamownia podwoziowa
            -Modyfikacje programowe (Chip-Tuning)
            -Diagnostyka
            -Filtry FAP/DPF

            Komentarz


            • Panowie, czy tak zamontowany/ustawiony czujnik z tyłu jest Ok??
              ]"]Error 404 - Zapodaj.net
              Cały czas wyskakuje nam błąd ze czujnik jest poza zakresem...

              Komentarz


              • wygięcie przegubu ma iść w stronę koła, popraw przegięcie bo masz źle
                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                poprzednie modele:
                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                Komentarz


                • tak właśnie mi się wydawało że powinno być w drugą stronę... szukałem potwierdzenia

                  Komentarz


                  • Przełożone.
                    Nic tam nie będzie wadzilo? Jakoś mam wrażenie że tam ciasno... z drugiej strony zastanawiam się, dlaczego i w jaki sposób to ramię znalazło się z drugiej strony??...
                    ]"]Error 404 - Zapodaj.net

                    Komentarz


                    • Więc sam sobie odpowiem. Wiązka z golfa pasuje, jedynie piny do wtyczek są za małe, nie jestem też pewien w 100% czy długości są dobre bo moduł zamontowałem w pobliżu CECM gdyż było wygdniej więc mi sporo długości wszystkich przewodów zostało.
                      Generalnie poziomowanie działa super, co ciekawe jest to aktywne poziomowanie podczas jazdy czego w wielu autach nie zauważyłem. Dziury, hamowanie, przyspieszanie światła nonstop wracają na drogę.
                      Mam pytanie jedynie o sam moment odpalania, czy podczas testu, gdy światła jadą na sam dół a potem wracają do poziomu czy słychać na samym dole takie jakby "skubanie"? Tzn tak jak by silniczki dojechały do ogranicznika i chciały przez 1s jeszcze jechać dalej?
                      www.DURASOFT.pl

                      -Hamownia podwoziowa
                      -Modyfikacje programowe (Chip-Tuning)
                      -Diagnostyka
                      -Filtry FAP/DPF

                      Komentarz


                      • Cześć po zmianie szaty forum nie mogę odnaleźć manuala do FL - wyrzuca mi bład. Ma ktoś świeży link?

                        Komentarz


                        • maszynistapaweł jeśli nie znalazłeś
                          Przeróbki poszerzające funkcjonalność auta. Np. dodanie Xenonów, zmiana foteli, dodatkowe funkcje, wymiana modułu centralnej elektryki. Radio/nawigacja z nowszego modelu itd.

                          Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                          Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                          Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                          Komentarz


                          • Dzięki

                            Komentarz


                            • Witam potrzebuję pomocy bo mam nieścisłości w schematach więc nabazgrałem na szybko , pacjent octavia II 2005r
                              chodzi o podłączenie pod gateway , czy rysunek jest prawidłowy bo na innym schemacie mam że sterownik ksenon pin 17 z gateway11 oraz 18 z 1
                              Załączone pliki
                              Daniel

                              Komentarz


                              • To co , pomoże ktoś ?
                                Daniel

                                Komentarz


                                • dokładnie tak jest z podłączeniem CAN
                                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                  poprzednie modele:
                                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                  Komentarz


                                  • lilo na domowym komputerze mam schematy wrzucone przez blind_walker -a i nimi się posiłkowałem.
                                    Posiadam wszystkie zdjęcia autorstwa blind_walker -a, zgłaszałem administracji oraz samemu autorowi, ale chyba nikogo to nie interesuje by wrzucić i poprawić linkowanie.
                                    Zweryfikuj schemat wg tego na stronie:
                                    Ostatnio edytowany przez gradek; 9065.

                                    Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                    Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                    Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                    Komentarz


                                    • hejka
                                      ja się właśnie zastanawiam nad modem przeróbki na xenony.
                                      i mam pytanie takie czy jak zmienie lampy ze zwykłej soczewki na xenon jest potrzeba grzebania w wiązce/wtyczce do reflektora?
                                      o ile mam już spryskiwacze z fabryki to jeszcze muszę wsadzić czujki poziomowania a widzę grzebania jest trochę.

                                      Komentarz


                                      • Tak, do jednej lampy 3 kable, do drugiej 4 kable. Soczewka h7 a zwykła lampa h7 niczym sie nie różnią. Musisz zmieniac wszystko. Na YT masz poradnik Krzynola co i jak zrobić. Jest troche roboty ale gra warta świeczki

                                        Komentarz


                                        • Witam,
                                          Dzięki za super tutorial. Mam pytanie o same reflektory xenonowe (wiem nie ten temat). W szczególności chodzi mi o to czy mogę po prostu podłączyć reflektory żeby sprawdzić czy są sprawne. Mam namierzone reflektory, ale nie wiem kiedy przystąpię do montażu a wypadało by je podłączyć by zobaczyć czy i jak świecą. Z tego co oglądałem to we wtyczce do reflektora zmienia się tylko sterowanie poziomowaniem więc samo świecenie chyba powinno zadziałać po podmianie?
                                          Na razie szukam kto by się podjął tego zadania na Śląsku (no i samej wiązki też szukam ) - stąd wiedząc że to może potrwać chciałbym jakoś na krótko sprawdzić czy reflektory są sprawne bo to najdroższy element instalacji.

                                          Komentarz


                                          • Mistrzu jesteś WIELKI!
                                            Szukałem konkretnie wykonanej dokumentacji zdjęciowej jak dobrać się do tuneli na przewody, żeby poprzeciągać wiązki przez całe auto -> ten tutorial załatwia wszystko !!!

                                            Komentarz


                                            • Tutorial super, ja zaryzykowałem kupiłem gotową wiązkę do Golf 5 zobaczymy czy spasuje raczej powinna.

                                              Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

                                              Komentarz


                                              • Pytanie jakiej średnicy peszle potrzebuje tak by włożyć w nie wiązkę co idzie pod podwoziem. Wiązka którą dostałem (z golfa 5) jest tylko owinięta taśmą parcianą więc musi być w peszlu. 24mm średnicy to pewnie za duża więc jaka?

                                                Komentarz


                                                • Jaki jest rozmiar śrub do czujników?
                                                  Nie znalazłem tej informacji ani w tutoriale na youtube ani tutaj

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez adamsky Zobacz wpis
                                                    Pytanie jakiej średnicy peszle potrzebuje tak by włożyć w nie wiązkę co idzie pod podwoziem. Wiązka którą dostałem (z golfa 5) jest tylko owinięta taśmą parcianą więc musi być w peszlu. 24mm średnicy to pewnie za duża więc jaka?
                                                    Żadne przewody nie idą pod podwoziem. Jedyne przewody, które mogą być narażone na działanie czynników zewnętrznych to te od czujników poziomowania.

                                                    Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                                    Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                                    Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X