Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • odbiór next week

    OIII 1.4 TSI Manual Ambition + Amazing + Dynamic + SunSet + masa pierdół

    Dropbox - File Deleted - Simplify your life

    Komentarz


    • wojcian, Ja dzisiaj byłem w salonie i otrzymałem ofertę przy RS rabat 7,5k ale będę wywierał presję na 10k :diabelski_usmiech Może się uda. Z czasem oczekiwania 3-4 miesiące.
      Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
      Nowa Czarnulka O3 RS
      Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

      Komentarz


      • To trochę mało , ja bym wysłał zapytania jeszcze do innych dilerów, co do terminu to znając życie będzie 5/6 miesięcy

        Komentarz


        • wojcian, Tak też zrobię, do kilku dzwoniłem to wszyscy prawie tak samo mówią. No oby nie było to więcej chociaż mała na to nadzieja. No zobaczymy jak to wyjdzie.
          Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
          Nowa Czarnulka O3 RS
          Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

          Komentarz


          • U mnie bylo 11.000, takze targuj sie.
            Moja RS Combi

            Komentarz


            • Hubee, Powiem prosto z mostu jak dadzą 10 chociaż to kupuję jak nie to nara i będę szukał gdzieś indziej :diabelski_usmiech
              Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
              Nowa Czarnulka O3 RS
              Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

              Komentarz


              • spokojnie dyszke ugrasz, można powalczyć o więcej 8) spróbuj tutaj, mówiąc wprost że oczekujesz konkretnej oferty na konkretną konfigurację... nie powinieneś się zawieść

                [email protected] , InterAuto Kraków - Autoryzowane Salony i Serwisy Škoda

                Komentarz


                • antek, Jutro jeszcze podjadę do salonu u mnie i zobaczę ile max da radę wyciągnąć, jak nie będą chcieli ulec to zapytam tam gdzie podałeś linka. Konfiguracja oczywiście zrobiona Dzięki za linka.
                  Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
                  Nowa Czarnulka O3 RS
                  Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

                  Komentarz


                  • popytaj
                    Rafał Gatczenia
                    [email protected].

                    Zimny Łódź
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • ruwado, Pisałem już do danielcio - Kraków - dał mi ofertę która mnie zadowoliła :diabelski_usmiech i na 99% się zdecyduję u niego zamówić autko tak samo czas oczekiwania: cytuję "auto do 2 miesięcy by było" to mnie już w pełni zadowoliło :diabelski_usmiech Ale jeszcze w poniedziałek muszę sprawdzić jedno autko bo jest w 99% w takiej konfiguracji jak mnie interesuje, więc po rozmowie telefonicznej zdecyduję.
                      Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
                      Nowa Czarnulka O3 RS
                      Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

                      Komentarz


                      • o3 1.4tsi 6m, blue race, elegance, amazing, pare dodatków

                        zamówienie: 13.03
                        produkcja: niby w19
                        u dealera: 13.05
                        odbiór: 18.05

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez hans2
                          o3 1.4tsi 6m, blue race, elegance, amazing, pare dodatków

                          zamówienie: 13.03
                          produkcja: niby w19
                          u dealera: 13.05
                          odbiór: 18.05
                          fuksiarz! ja na podobną konfigurację czekałem 4,5 miesiąca :lol:

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez antek
                            fuksiarz! ja na podobną konfigurację czekałem 4,5 miesiąca :lol:
                            pewnie zagescili ruchy zeby jak najszybciej przejsc z caloscia produkcji na MY16

                            Komentarz


                            • Moja O3 1,4tsi czerń magic perła elegance + amazing + chrom + oświetlenie skarpetek zamówiona 16.03.2015 z zastrzeżeniem odbioru nie wcześniej jak pierwszy tydzień lipca. Potwierdzenie od dilera - produkcja 24 tydzień, silnik 150PS, a co więcej ?, to będzie można porównać do nowego cennika który według niego ma się ukazać w przyszłym tygodniu.
                              O3 STYLE+AMAZING

                              Komentarz


                              • Zamówienie 27.03
                                Produkcja 19.05
                                Odbiór - mam nadzieję, że do 3.06
                                Biały działkowóz

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Kapitan Snuja
                                  Zamówienie 27.03
                                  Produkcja 19.05
                                  Odbiór - mam nadzieję, że do 3.06
                                  czyli jedna z ostatnich MY2015.

                                  Az\ż jestem ciekawy co się dokładnie zmieni w MY2016 z tego co się orientuję to nie będzie już wyposażenia elegance a za niego będzie style, może ktoś to potwierdzić?
                                  jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
                                  była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
                                  była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

                                  Komentarz


                                  • Zamówiienie na początku maja MY16 i jest napisane w papierach Elegance.

                                    [ Dodano: Sro 20 Maj, 15 21:17 ]
                                    Zamieszczone przez hans2
                                    o3 1.4tsi 6m, blue race, elegance, amazing, pare dodatków

                                    zamówienie: 13.03
                                    produkcja: niby w19
                                    u dealera: 13.05
                                    odbiór: 18.05
                                    Jakie nadwozie ? W Bydgoszczy(u ) takiej nie widziałem jeszcze i myślałem, że będę pierwszy :evil: . Zamówiłem bardzo podobną wersję w kombi :twisted:

                                    Zamówiona 5.05.2015
                                    Produkcja 8-12.06.2015
                                    Odbiór do 26.06
                                    Oczywiście te informacje nie są wiążące, więc się na 100% nie nastawiam :roll:

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez polrob
                                      Az\ż jestem ciekawy co się dokładnie zmieni w MY2016 z tego co się orientuję to nie będzie już wyposażenia elegance a za niego będzie style, może ktoś to potwierdzić?
                                      Tak, od MJ 2016 zamiast Elegance jest Style
                                      Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                      Komentarz


                                      • Tak ma być style, zamówiłem początkiem maja i już mam mieć wersje style, z informacji ma być w standardzie trójramienna kierownica, radio z większym kolorowym wyświetlaczem - radio ma być podobno bez CD, reszta chyba bez zmian
                                        Octavia Combi Style 1.8 TSI DSG - beż cappucino + amazing + sunset + pakiet chrom + srebrne relingi

                                        Komentarz


                                        • to chyba dlatego że samo elegance bez emejzing było za mało elegance ...
                                          O3 -> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86469

                                          Komentarz


                                          • wg. mnie amaizng powinien być z automatu w wersji elegance/style
                                            Octavia Combi Style 1.8 TSI DSG - beż cappucino + amazing + sunset + pakiet chrom + srebrne relingi

                                            Komentarz


                                            • Zamówienie – 15 kwietnie
                                              Wyprodukowane – 20 maja
                                              W kraju (magazyn centralny) – 22 maja
                                              U dealera – 29 maja, odbiór także 29 maja
                                              Octavia Combi 2.0 TDI 150 KM z DSG, wersja ELEGANCE + AMAZING + AMUNDSEN
                                              OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez p.marczak
                                                Zamówienie – 15 kwietnie
                                                Wyprodukowane – 20 maja
                                                W kraju (magazyn centralny) – 22 maja
                                                U dealera – 29 maja, odbiór także 29 maja
                                                Octavia Combi 2.0 TDI 150 KM z DSG, wersja ELEGANCE + AMAZING + AMUNDSEN

                                                Też zamawiałem 15-IV tylko 1,8 tsi dsg Elegance + amundsen i produkcja wg salonu w przyszłym tygodniu (mam nadzieje odebrać 19 - urodziny :szeroki_usmiech )

                                                Komentarz


                                                • Zamówienie 27 marca
                                                  Produkcja 19-21 maja
                                                  Odbiór 3 czerwiec
                                                  Biały działkowóz

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez antypater
                                                    (mam nadzieje odebrać 19 - urodziny :szeroki_usmiech )
                                                    Po kilku głębszych myślałem, że 19 latek kupuje auto z salonu

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X