Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gusiak11
    L&K
    • 2013
    • 1362
    • Ford

    Zamieszczone przez krissos
    Tak się zastanawiam, ale w ciemno jechać to nie za bardzo
    Kolego byłem w ciemno we wrześniu 2011 naprawde znalezienie kwatery za 25euro/pokój dwu osobowy napradę nie stanowi problemu, mieszkałem 200m do morza. Znajomi w 2012 siedząc przy piwku we wtorek w czwartek się spakowali i w piatek na wariata mieszkali już w Chorwacji. Z kilkoma osobami rozmawiałem i jeżeli nie jest to sezon wakacyjny czyli lipiec-sierpień naprawdę nie jest problem z noclegiem.

    Pozdrawiam
    http://carsdetailing.blogspot.com/

    Komentarz

    • no_fear
      Rider
      • 2010
      • 501
      • Octavia II combi (1Z5)
      • CFHC 2.0 TDI CR 140 KM

      Zamieszczone przez gusiak11
      ...jeżeli nie jest to sezon wakacyjny czyli lipiec-sierpień naprawdę nie jest problem z noclegiem...
      nawet wtedy nie ma problemu, tylko, że jest drożej / znacznie dalej od wody :wink:
      www.SPAmobile.pl

      Komentarz

      • Flacha
        Rider
        • 2011
        • 315
        • Superb II combi (3V5)

        Zamieszczone przez krissos
        Planuje ktoś w tym roku wyjazd? Tak się zastanawiam, ale w ciemno jechać to nie za bardzo. Jak by ktoś jechał to może bym się podczepił :P
        Ja planuje wstępnie do Pakostane jakoś pod koniec sierpnia. A co z tego wyjdzie to zobaczymy
        Renault Megane Grandtour 1.4TCe Dynamique

        Komentarz

        • Tippo
          L&K
          • 2009
          • 1349
          • Octavia III (5E3)
          • CJSB 1.8 TSI 180 KM

          Ja planuje wstępnie do Pakostane jakoś pod koniec sierpnia. A co z tego wyjdzie to zobaczymy
          31.08 wyjezdzam w okolice Trogiru i Splitu.

          Komentarz

          • ruwado
            RS
            • 2009
            • 14883
            • Octavia IV (NX3)

            Widzę, że czas uruchomić kalendarz wyjazdowy
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz

            • aro_40
              RS
              • 2007
              • 1529
              • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

              Zamieszczone przez ruwado
              Widzę, że czas uruchomić kalendarz wyjazdowy
              bez przesady - kalendarz wyjazdowy to się uruchamia w połowie lipca, aby wyjechać w I połowie sierpnia :szeroki_usmiech
              If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
              _______________________________________
              a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

              Komentarz

              • ruwado
                RS
                • 2009
                • 14883
                • Octavia IV (NX3)

                Zamieszczone przez aro_40
                bez przesady - kalendarz wyjazdowy to się uruchamia w połowie lipca, aby wyjechać w I połowie sierpnia :szeroki_usmiech
                no nie - w połowie lipca to ja juz będe w drodze powrotnej - niestety
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz

                • Alonzo_
                  RS
                  • 2009
                  • 2460
                  • Hyundai

                  Witajcie.
                  Zwracam się z prośbą do Was koledzy/koleżanki.
                  Potrzebuję jakieś sprawdzone lokum w CRO. Planujemy ze znajomymi wyjazd w sierpniu. Jak wyżej pisałem interesują nas na pierwszy raz rejony Splitu ale jak macie inne fajne pomysły sprawdzone - też pójdą do rozważenia. Z "lokalem" który mieliśmy zamawiać w ok Trogiru pojawił się kłopot stąd szukam innego.
                  Interesują mnie 2 apartamenty (pokój plus oddzielna kuchnia z dostawką do spania) - lub jakiś większy lokal kilkupokojowy gdzie 2 rodziny 2+2 mogłyby komfortowo sobie powypoczywać - np na wspólnej kuchni/łazience.
                  Blisko ładnej plaży w ciekawym miejscu - coby po pierwszym wypadzie być zachwyconym jak wielu z Was. Okolica raczej spokojna nas interesuje - żeby np obok dyskoteka nie "tłukła" po nocach :wink:
                  Jak możecie pomóc to czekam na wszelkie sprawdzone adresy na PW.
                  Z góry dzięki
                  Pozdrawiam

                  Komentarz

                  • blackrs
                    RS
                    • 2008
                    • 4826
                    • Superb II combi (3T5)
                    • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                    ja polecam Vodice. mieszkałem tam na ulicy Blata 19. wejdz na google street view i zobacz. właścicielka ma czarnego superba widac na fotce nie pamietam jak sie lokal nazywał i gdzieś posiałem nr tel ale może uda ci się zlokalizować. z tyłu kawałek parkingu.

                    [ Dodano: Wto 02 Kwi, 13 20:46 ]
                    o znalazłem

                    można wziąć z klima lub bez. za klime 5 euro dopłaty był. ja akurat miałem parter zaceniony i klima nie była potrzebna.
                    BYŁA o1 rs
                    BYŁA o2 1.6
                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                    Komentarz

                    • Jamilko
                      Drive
                      • 2012
                      • 90

                      Zamieszczone przez Flacha
                      Ktoś pod koniec sierpnia , poczatek wrzesnia wybiera sie do Chorwacji? Ja na chwile obecna chyba do Pakostane ale nie na 100%
                      Ja jadę w tym terminie - ostatni tydzień sierpnia, pierwszy tydzień września. Miejscowość Pisak niedaleko Splitu. Apartament już zarezerwowany. Trzeba tylko dojechać
                      O czarnulę dba Robekcool http://www.k-mot.pl/page7.php
                      Graty i płyny ustrojowe zapewnia Kondzio http://www.oilspa.pl/

                      Komentarz

                      • smer
                        RS
                        • 2008
                        • 2021
                        • Octavia II (1Z3)
                        • BKD 2.0 TDI 140 KM

                        Zamieszczone przez blackrs
                        ja polecam Vodice. mieszkałem tam na ulicy Blata 19. wejdz na google street view i zobacz. właścicielka ma czarnego superba widac na fotce

                        He,he... Jeden czarny superb, co go widać na zdjęciach...

                        Wal Chłopie na Hvar, do Sv. Nedjeli. zpełnie przypadkiem pod "moją" kwaterką było tak:






                        Życie nie jest ani tak złe, ani tak dobre, jak to sobie wyobrażamy.

                        Piszę poprawnie po polsku.

                        Komentarz

                        • Alonzo_
                          RS
                          • 2009
                          • 2460
                          • Hyundai

                          No nieźle. Że Wam sie chce na spoty aż co Cro latać....czy tak przypadkiem? :wink:

                          Komentarz

                          • smer
                            RS
                            • 2008
                            • 2021
                            • Octavia II (1Z3)
                            • BKD 2.0 TDI 140 KM

                            Tzn. miałem napisać, że to oczywiście celowo
                            Życie nie jest ani tak złe, ani tak dobre, jak to sobie wyobrażamy.

                            Piszę poprawnie po polsku.

                            Komentarz

                            • Flacha
                              Rider
                              • 2011
                              • 315
                              • Superb II combi (3V5)

                              Zamieszczone przez Jamilko
                              Zamieszczone przez Flacha
                              Ktoś pod koniec sierpnia , poczatek wrzesnia wybiera sie do Chorwacji? Ja na chwile obecna chyba do Pakostane ale nie na 100%
                              Ja jadę w tym terminie - ostatni tydzień sierpnia, pierwszy tydzień września. Miejscowość Pisak niedaleko Splitu. Apartament już zarezerwowany. Trzeba tylko dojechać
                              Apartament w jakiej cenie? gdzie szukałes?
                              Renault Megane Grandtour 1.4TCe Dynamique

                              Komentarz

                              • Jamilko
                                Drive
                                • 2012
                                • 90

                                60 euro za dzień. W pełni umeblowane, z kuchnią i wyposażeniem. Klimatyzacja i dwa tarasy.
                                Daleko nie szukałem - okazało się, że daleka rodzina jeździ tam już od 10 lat. Wysłałem mail'a i zarezerwowałem. Chciałem przełom lipca i sierpnia, ale nie było już wolnych miejsc.
                                O czarnulę dba Robekcool http://www.k-mot.pl/page7.php
                                Graty i płyny ustrojowe zapewnia Kondzio http://www.oilspa.pl/

                                Komentarz

                                • zadariusz1
                                  Rider
                                  • 2011
                                  • 543
                                  • Octavia III (5E3)
                                  • CLHA 1.6 TDI CR 105 KM

                                  Ja jadę 2 sierpnia do Zaton Resort Holiday w Zadarze na camping 4 gwiazdkowy z żoną i dwójką bombli i uwaga cena za 2 tygodnie pobytu za parcel pod przyczepę wynosi na naszą rodzinę 1032 euro do tego doliczyć wyżywienie i paliwo dla mnie w postaci choćby piweczka to robi dość zawrotną kwotę, jak za nocleg w przyczepie. No fakt w cenie mamy 3 baseny,piaszczystą plażę (rzadkość na Chorwacji),place zabaw dla dzieciaków i animatorki dla pociech. Z racji posiadania dwójki dzieciaków i aby nie słyszeć co 5 minut "daleko jeszcze", startuję z domu około 16,aby jechać na noc i za bardzo nie zmęczyć pociech,ale i tak już liczę dni do wyjazdu

                                  Komentarz

                                  • marbab
                                    RS
                                    • 2009
                                    • 4713
                                    • Fiat
                                    • BMM 2.0 TDI 140 KM

                                    zadariusz1, Ty przed CRO dawaj lepiej na Spota, bo jakos Cie nie znamy
                                    Marek



                                    Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                    Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                    Komentarz

                                    • piramida
                                      RS
                                      • 2009
                                      • 12222
                                      • Superb III (3V3)

                                      Bylem w cro z 3 letnim synem, teraz córka na przelomie sierpnia/września bedzie mieć okolo 16 miesięcy a syn skonczy 5lat i tak się zastanawiam czy jest sens pakowac sie w tak odległą podróż z tak małym dzieckiem?
                                      Moja baba troche sie obawia jechać z tak małym dzieckiem do cro.

                                      Co wy na to?
                                      superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                      poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                      Komentarz

                                      • ruwado
                                        RS
                                        • 2009
                                        • 14883
                                        • Octavia IV (NX3)

                                        piramida, ja z atkim szkrabem nie jeździłem, ale znam takich co spokojnie sie wybierali do Cro. Znasz dziecko, wiesz na ile jest wytrzymałe w samochodzie. Poza tym (wg. mnie) masz komfort - jedziesz a południa Polski, więc zostaja Ci tylko dobre drogi
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz

                                        • piramida
                                          RS
                                          • 2009
                                          • 12222
                                          • Superb III (3V3)

                                          Zamieszczone przez ruwado
                                          piramida, ja z atkim szkrabem nie jeździłem, ale znam takich co spokojnie sie wybierali do Cro. Znasz dziecko, wiesz na ile jest wytrzymałe w samochodzie. Poza tym (wg. mnie) masz komfort - jedziesz a południa Polski, więc zostaja Ci tylko dobre drogi
                                          ... dobre drogi i kilka godzin jazdy :lol:
                                          superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                          poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                          Komentarz

                                          • aro_40
                                            RS
                                            • 2007
                                            • 1529
                                            • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

                                            Zamieszczone przez zadariusz1
                                            No fakt w cenie mamy 3 baseny,piaszczystą plażę (rzadkość na Chorwacji),place zabaw dla dzieciaków i animatorki dla pociech.
                                            piaszczystą plażę to zobaczysz, jak zabierzesz ze sobą kilka ciężarówek piachu - na miejscu znajdziesz drobny żwirek - ale babeczki czy zamku z tego nie ulepisz
                                            If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                            _______________________________________
                                            a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                            Komentarz

                                            • lu5asz
                                              RS
                                              • 2011
                                              • 2006
                                              • Octavia II combi (1Z5)
                                              • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

                                              piramida , w tamtym roku bylem z 12 miesiecznym dzieckiem i bylo super,teraz jade z pol rocznym i mam zmiar rownie dobrze spedzic wakacje.Wyjezdzam jedynie na noc,zeby dziecko jak najdluzej spalo.
                                              Kondziu

                                              OCP

                                              Komentarz

                                              • piramida
                                                RS
                                                • 2009
                                                • 12222
                                                • Superb III (3V3)

                                                Zamieszczone przez lu5asz
                                                piramida , w tamtym roku bylem z 12 miesiecznym dzieckiem i bylo super,teraz jade z pol rocznym i mam zmiar rownie dobrze spedzic wakacje.Wyjezdzam jedynie na noc,zeby dziecko jak najdluzej spalo.
                                                Ale przy dwójce małych dzieci to już nie jest sielanka, jedziecie sami czy z inną rodziną co by ewentualnie odciążyć taką matkę od dzieci chociaż na chwilę?
                                                superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                                poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                                Komentarz

                                                • AdamB
                                                  RS
                                                  S_OCP Member
                                                  • 2007
                                                  • 8028
                                                  • Octavia IV (NX3)
                                                  • DKZA 2.0 TSI 190 KM

                                                  Zamieszczone przez zadariusz1
                                                  No fakt w cenie mamy 3 baseny,piaszczystą plażę (rzadkość na Chorwacji
                                                  Napiszę tak. Miałem taką piaszczystą plażę w Duce luka koło Omisu i wolałem chodzić na żwirową 50metrów dalej. Nie wiem czy byłeś w Chorwacji na piaszczystej plaży, ale to nie jest taki piach jak u nas nad Bałtykiem.
                                                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                                  Komentarz

                                                  • ruwado
                                                    RS
                                                    • 2009
                                                    • 14883
                                                    • Octavia IV (NX3)

                                                    Zamieszczone przez AdamB
                                                    Nie wiem czy byłeś w Chorwacji na piaszczystej plaży, ale to nie jest taki piach jak u nas nad Bałtykiem.
                                                    zgadzam się w 100 %. Na żwirku woda jest krystaliczna, a na piachu mętna.
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...