Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez blackrs
    a jeżdzil ktos z was może do czarno gory? ja się wybeiram w tym roku wlasnie chorwacja-czarno w wiekszości noclegi w czarno niby ładnie tak samo, mniej zawalone turystami i duzo taniej niż w chorwacji. ma ktoś ewentualnie jakieś namiary, coś poleca?
    Przyłączam się do pytania. Może również się skuszę jako alternatywę dla Chorwacji.
    Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

    Komentarz


    • fajnie bo blisko dubrownik wiec mozna nocowac w czarno a latać cro. chociaz ja planuje i tu i tu pomieszkać
      BYŁA o1 rs
      BYŁA o2 1.6
      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

      Komentarz


      • Zamieszczone przez krzynol
        same lenie :szeroki_usmiech
        piwko w łapkę, plecaczek z browarami na plecy i idziemy przez lasek
        samo zdrowie, a dziewczyny z dzieciakami mogą podskoczyć autem
        Dobrze prawisz

        Seat Leon ST FR by mirek_p11

        Fotki
        Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
        Fotki

        Komentarz


        • blackrs, obiezyswiat.org - podróżuj palcem po mapie
          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

          Komentarz


          • AdamB dziękówka
            BYŁA o1 rs
            BYŁA o2 1.6
            JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

            Komentarz


            • Czarnogora posiada chyba najladniejsze zakatki bylej Jugoslawii.
              Marek



              Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
              Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

              Komentarz


              • A ktoś wybierał się już do Bułgarii?

                Komentarz


                • Zamieszczone przez AdamB
                  Zamieszczone przez blackrs
                  a jeżdzil ktos z was może do czarno gory? ja się wybeiram w tym roku wlasnie chorwacja-czarno w wiekszości noclegi w czarno niby ładnie tak samo, mniej zawalone turystami i duzo taniej niż w chorwacji. ma ktoś ewentualnie jakieś namiary, coś poleca?
                  Przyłączam się do pytania. Może również się skuszę jako alternatywę dla Chorwacji.
                  będąc w zeszłym roku w okolicy Dubrovnika wyskoczyliśmy do Czarnogóry i naprawdę nie wiem czym ludzie się zachwycają :? niesamowicie brudno
                  Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                  http://www.disi-tune.pl
                  Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                  Był WRX
                  Była Octa

                  Komentarz


                  • _ANIOŁ_, bylem trzykrotnie, w ostatnich latach. Krajoznawczo bardzo ciekawa, jednak mimo Unii nie wiele sie tam zmienia w porownaniu z np. Rumunia. Zagospodarowane miejsca to glownie wybrzeze, Zlote Piaski i Nesebar.

                    MisiekWAW, jesli tam jest brudno to Chorwacja wcale temu nie ustepuje. Generalnie kraje bardzo podobne, jednak Czarnogora ciekawsza i bardziej rozbudowana krajoznawczo. Plaze te same :lol:
                    Marek



                    Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                    Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                    Komentarz


                    • Właśnie wróciłem z zimowego wyjazdu na narty. Zima już odfajkowana.

                      Teraz plan do Cro na lato. To już będzie 5 raz w Cro.

                      Padło na Orebic. Macie jakieś fajne propozycje na wycieczki na miejscu. Może jakieś sugestie na dojazd? Ja + żona + prawie 8 latek. Sam będę kierował.
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz


                      • W Czarnogórze polecam Petrovac. - reszta w mojej fotorelacji z 2009r
                        Na pewno więcej śmieci na plaży jak w Chorwacji, ale można przeżyć.
                        MARCIN
                        Mój szkodnik

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez ruwado
                          Właśnie wróciłem z zimowego wyjazdu na narty. Zima już odfajkowana.

                          Teraz plan do Cro na lato. To już będzie 5 raz w Cro.

                          Padło na Orebic. Macie jakieś fajne propozycje na wycieczki na miejscu. Może jakieś sugestie na dojazd? Ja + żona + prawie 8 latek. Sam będę kierował.
                          Jeśli chodzi o atrakcje jak już wskoczysz na Peljesac

                          1. koniecznie Korcula!, z Orebica pływają stateczki do Korculi codziennie łącznie z dużą Jadrolinią.
                          2. Loviste, piękne widoki po drodze+ w Kuciste ogromny kamp i setki ludków na Kite i wind surfingu
                          3. Absolutnie obowiązkowa plaża divna, jadąc z Trpanj do Orebicu dojedziesz tam na pewno!, jest bodajże skręt w prawo i po około 8 km masz nieziemską plażę.
                          4. możesz skoczyć do Żuljany, po drodze liczne możliwości popróbowania tamtejszego winka z peljesacu

                          jeśli chodzi o dojazd,
                          trzymaj się autostrad+ może objazd słoweńskiej bahny.

                          prom wiadomo - ploce trpanj.
                          Nie spinaj pośladów by być 10 min przed wypłynięciem promu, nie warto się spieszyć, kolejka ustawia się duużo wcześniej i prawdopodobieńtwo że wskoczysz za 1 rzutem na prom jest niewielkie.
                          Lepiej powolutku, pamiętaj - to urlop a Ty jedziesz z malcem!

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez marbab
                            MisiekWAW, jesli tam jest brudno to Chorwacja wcale temu nie ustepuje. Generalnie kraje bardzo podobne, jednak Czarnogora ciekawsza i bardziej rozbudowana krajoznawczo. Plaze te same :lol:
                            Wedle Twojej teorii 7 razy w Chorwacji miałem szczęście a w Czarnogórze pecha. Pozwól, że zostanę przy swoim zdaniu.
                            Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                            http://www.disi-tune.pl
                            Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                            Był WRX
                            Była Octa

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez ruwado
                              To już będzie 5 raz w Cro.

                              Padło na Orebic.
                              Kiedy pomykasz ??

                              pzdr

                              Komentarz


                              • elemenateur, dzięki za turystyczne info
                                Zamieszczone przez elemenateur
                                trzymaj się autostrad+ może objazd słoweńskiej bahny.
                                na 100 % tak (jak i w zeszłym roku).
                                Zamieszczone przez elemenateur
                                Lepiej powolutku, pamiętaj - to urlop a Ty jedziesz z malcem!
                                no jasne - wszystko zależy od tego jaki masz dzień. Kiedyś musiałem spać po drodze, bo nie dawałem rady. W zeszłym roku 17 godzin do i ze Sv. Filip i Jakov jednym rzutem - bez zmęczenia. Jak się zaczyna majaczyć, trzeba odpocząć. Lepiej dojechać później, ale dojechać i wrócić.

                                Rok z Bagien, 14.07.

                                A jak wygląda droga od końca A1 na Peljesac, w razie jak bym nie wstrzelił się na prom z Ploce?. Jest jakaś dobra stronka z rozkładem "jazdy" promu?
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • elemenateur, dzięki za turystyczne info elemenateur napisał/a:
                                  trzymaj się autostrad+ może objazd słoweńskiej bahny.

                                  na 100 % tak (jak i w zeszłym roku). elemenateur napisał/a:
                                  Lepiej powolutku, pamiętaj - to urlop a Ty jedziesz z malcem!

                                  no jasne - wszystko zależy od tego jaki masz dzień. Kiedyś musiałem spać po drodze, bo nie dawałem rady. W zeszłym roku 17 godzin do i ze Sv. Filip i Jakov jednym rzutem - bez zmęczenia. Jak się zaczyna majaczyć, trzeba odpocząć. Lepiej dojechać później, ale dojechać i wrócić.

                                  Rok z Bagien, 14.07.

                                  A jak wygląda droga od końca A1 na Peljesac, w razie jak bym nie wstrzelił się na prom z Ploce?. Jest jakaś dobra stronka z rozkładem "jazdy" promu?
                                  osobiście radziłbym Ci zjechać wcześniej na baśka voda i brela, w breli masz przepyszne lody i dla dziecka i dla Was będzie idealnie!


                                  póżniej normalnie magistralą lecisz do ploce, przy samym jadranie.



                                  co do rozkładu jadroliny na pewno znajdziesz wszystko na www!
                                  życzę udanego wypoczynku już teraz

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez elemenateur
                                    osobiście radziłbym Ci zjechać wcześniej na baśka voda i brela
                                    a przez Prolog jaka droga? Wiem, że przez góry (to nie problem - lubię tak). Jechałem tak kiedyś z Ravcy do Medugorje, ale chodzi mi bardziej o stan nawierzchni dalszego odcinka. Słyszałem, że podobno jest kawał nowej drogi.
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez ruwado
                                      A jak wygląda droga od końca A1 na Peljesac, w razie jak bym nie wstrzelił się na prom z Ploce?. Jest jakaś dobra stronka z rozkładem "jazdy" promu?
                                      Masz dwie drogi, obie równie kręte. Ja leciałem doliną Neretwy i choć niewiele mogłem podziwiać (jako kierowca) to i tak mi się podobało
                                      Chcesz wiedzieć więcej to polecam Cro.pl - Chorwacja online :: niezależny serwis turystyczny o Chorwacji. Informacje turystyczne, porady dla wyjeżdżających, język, kuchnia, forum dyskusyjne, aktualna pogoda, artykuły, opisy miejscowości turystycznych. - kopalnia wiedzy na temat CRO i masa aktualnych info.
                                      co do promów to Jadrolinija - Linija života / Sreća nije odredište, nego putovanje. | Jadrolinija
                                      If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                      _______________________________________
                                      a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                      Komentarz


                                      • No i nowe mapki zakupione.
                                        Na razie w planach Dubrovnik, Mostar, wodospady Kravica, objazd całego Plejesaca, objazd całej Korculi.

                                        Nie wiem czy na Mljet czasu starczy.
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • Panowie a jedzie ktoś w wrześniu, początek miesiąca ? Chętnie bym się podczepił do jakiegoś obytego kierowcy, my chcemy wybrać się w okolice makarskiej. Na kilka aut to zawsze razniej nie :wink: .
                                          Ma ktoś jakieś ciekawe miejsca dla 2 osób w okolicy makarskiej ? polecacie w ogóle jechać w wrześniu czy lepiej wybrać sierpień ?
                                          Pomoc i rady dla amatora pierwszego wyjazdu mile widziane
                                          Moja skodzinka o2
                                          Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez conan
                                            Ma ktoś jakieś ciekawe miejsca dla 2 osób w okolicy makarskiej ?
                                            Proponuję mniejsze miejscowości w okolicach Makarskiej i Baśki. Są bardzo urokliwe, mniej zatłoczone, tańsze. Zawsze można dojść, dojechać do Makarskiej lub Baśki np. Promajna.

                                            Ja byłem w zeszłym roku w Bratusiu (Krvavica), jak chcesz namiar na fajną miejscówkę, to daj znać.

                                            pzdr

                                            Komentarz


                                            • conan, tak jak pisze Rok z Bagien,

                                              Makarska to kombinat = tłum. Lepiej jakaś mała mieścinka. Ja jeżdżę w lipcu/sierpniu (niestety trzyma mnie szkoła dziecka i żony - pracuje w szkole). na pewno we wrześniu będziesz miał dużo luźniej i w Cro i na drodze.

                                              Zamieszczone przez conan
                                              Pomoc i rady dla amatora pierwszego wyjazdu mile widziane
                                              zajrzyj na Cro.pl - Chorwacja online :: niezależny serwis turystyczny o Chorwacji. Informacje turystyczne, porady dla wyjeżdżających, język, kuchnia, forum dyskusyjne, aktualna pogoda, artykuły, opisy miejscowości turystycznych. - tam znajdziesz wszystko.
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • Tymczasem pod Sibenikiem :diabelski_usmiech

                                                ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs
                                                SPOT Poznań ->

                                                Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                                                Komentarz


                                                • i w Splicie :zlosnik:

                                                  Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                                  http://www.disi-tune.pl
                                                  Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                                  Był WRX
                                                  Była Octa

                                                  Komentarz


                                                  • Kurde pisałem do ludzi o wolne terminy na wrzesień ( polecane adresy) i wszędzie już rezerwacje :evil:
                                                    Moja skodzinka o2
                                                    Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X