Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • eaglemirek, Sa tacy, sa... wystarczy popatrzec na lotniskach na wyjazdy do Egiptu i nie tylko :roll:
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • Maicroft, Nawet znam takich co byli w Egipcie i piramid nie widzieli bo przez cały pobyt nie ruszali się poza obręb kompleksu hotelowego ad: :diabelski_usmiech



      CB Harry II ASC + Triflex

      Pozdrawiam Mirek!!

      Komentarz


      • Samo posiadania Mastercarda, czy Visy jeszcze o niczym nie decyduje. Jeszcze trzeba mieć odpowiedni limit i zdolność do późniejszej spłaty tego co się tam pojawi po urlopie :szeroki_usmiech

        Przyznam Maicroft, że rozważałem przelot z Gdańska do Splitu, ale loty są tylko w Niedzielę i cena lekko nieciekawa. Eurolot zaśpiewał prawie 3000zł za dwie osoby + dziecko, a do tego trzeba pożyczyć na miejscu auto. Dawno temu założyłem, że do 2000km jadę autem - dalej lecę. Grecja, Turcja - samolot.

        Komentarz


        • Zostało 7 godzin do wyjazdu - Skoda spakowana, niedługo w kimkę i start do Cro 8)

          Życzcie mi dobrej pogody, szczęśliwej podróży i niezawodności Skodziny :szeroki_usmiech

          Pozdro
          Moja Skodzina

          Skoda Octavia II -
          Opel Astra III -

          Komentarz


          • Życzymy, życzymy
            O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
            O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
            =================================================

            Komentarz


            • Zamieszczone przez eaglemirek
              Maicroft, Nawet znam takich co byli w Egipcie i piramid nie widzieli bo przez cały pobyt nie ruszali się poza obręb kompleksu hotelowego ad: :diabelski_usmiech
              ja znam takich, co 2 tygodnie spędzili w hotelu i ostatniego dnia się dowiedzieli, że za parkanem jest deptak, a za nim plaża i morze a oni całe 2 tygodnie w basenie... i w EGIPCIE byli !!!!
              If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
              _______________________________________
              a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

              Komentarz


              • Kurde czytam sobie swoja polisę AC, Assistance od Allianz, ale nie znajduje żadnej informacji, czy musze mieć wlasne zapasowe, gdybym zlapal gumę i dzwonil po pomoc.
                Ktoś wie jak to jest w praktyce?
                VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                Komentarz


                • A jaka masz wersje? Bo sa trzy...

                  Komentarz


                  • Optimum.
                    VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                    VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                    Komentarz


                    • Jakby ktoś chciał winietę na austrie to mam 10 - dniowa, niestety od 1 września, a więc od dziś. Złą zamówiłem na początku przed wyjazdem i nie wykorzystałem, a wracałem wczoraj (31,08) i musiałem kupić nową. Jak ktoś wyjeżdża w tym tygodniu i np. z Wrocławia to mogę oddać za mniej niż połowę ceny, za 15zł powiedzmy. Winieta nie używana, nie odklejana itp.

                      Komentarz


                      • No to sie spóźniłeś, bo kilka godzin temu kupilem juz na przejściu granicznym. Szkoda, ze sie minęliśmy.

                        Mam pytanie propo trasy dojazdu z Wroca, bo nie wiem czy mnie czasem GPS glupio nie prowadzi.
                        1. Czy rzeczywiście z przejscia granicznego w Boboszowie do autostrady w Czechach jest kilkadziesiąt kilometrów przez wsie i małe miejscowości?
                        2. Czy autostrada na Brno, to rzeczywiście taka wyboista droga?
                        3. Czy od przejscia granicznego, jadąc z Brna na Wiedeń, rzeczywiście trzeba jechac kilkadziesiąt km przez wsie i male miasteczka?

                        Te odcinki przez te pipidowy strasznie mnie zmęczyły. RNS mnie tak prowadzi. Windows Phone to juz w ogóle na Pragę ciągle kierował :/
                        VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                        VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                        Komentarz


                        • Trasa do przykładowo Zadaru
                          Dynamic Link Not Found
                          Jest kilka km do autostrady od Boboszowa.
                          Czy wyboista? Coś w stylu starej A4 na Zgorzelec.
                          Do Wiednia również kawałek drogi krajowej.

                          Komentarz


                          • idas,
                            1. ja nie jeżdżę przez Boboszów, wolę jechać naszą A4 do A1 i później A1 na Chałupki i masz praktycznie cały czas autostradą. Fakt trzeba zapłacić za A4. Lub jadę A4 do Krapkowic i później lecę krajówką na Racibórz - mniej więcej tyle samo czasu co trasą przez A1, ale taniej bo spalanie mniejsze niż na autostradzie (chyba że autostarda jeździsz 110km/h - ja jadę szybciej).
                            2. tak jak napisał ci mzimno, jest to podobna droga do naszej starej A4 z płyt betonowych, przy czym w moim odczuciu mniej na niej trzepie niż było to na naszej. Ja jadę tą drogą 130-140km/h i jakoś daję radę (gorzej jeśli masz w aucie śpiące dziecko to może mu przeszkadzać, ale jechałem juz tak i przy 110 na tej trasie się nei budziło).
                            3. Chyba to jest najoptymalniejsza trasa - ale w Austrii między wiochami jest max 100km/h i moim zdaniem na dużej części tej trasy można tak pojechać i nie ma jakiś problemów większych, przynajmniej ja nie natrafiłem.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Yarwa
                              jest to podobna droga do naszej starej A4 z płyt betonowych, przy czym w moim odczuciu mniej na niej trzepie niż było to na naszej.
                              W moim odczuciu bardziej trzepie w drodze powrotnej, no chyba że już bardziej wyczulona po pokonaniu około 1kkm z Cro



                              CB Harry II ASC + Triflex

                              Pozdrawiam Mirek!!

                              Komentarz


                              • eaglemirek, masz racje, ale trzeba jechac lewym pasem to mniej trzepie

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Yarwa
                                  eaglemirek, masz racje, ale trzeba jechac lewym pasem to mniej trzepie
                                  :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x
                                  Tyle mojego komentarza...

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Yarwa
                                    eaglemirek, masz racje, ale trzeba jechac lewym pasem to mniej trzepie
                                    W ubiegłym roku wku...ny dużymi korkami Zagrzeb - Słowenia i straconymi h, leciałem w nocy po tej betonce 160 w większości właśnie lewym (bo w większości wyprzedzałem lub było pusto ). Efekt był taki że 2 razy nawigacja wypadła z uchwytów :evil:
                                    Zamieszczone przez dato
                                    :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x
                                    Tyle mojego komentarza...
                                    Nic dodać nic ująć



                                    CB Harry II ASC + Triflex

                                    Pozdrawiam Mirek!!

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez eaglemirek
                                      leciałem w nocy po tej betonce 160
                                      było jeszcze :szeroki_usmiech docisnąć, wtedy drgania by sie wyrównały
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez ruwado
                                        było jeszcze :szeroki_usmiech docisnąć, wtedy drgania by sie wyrównały
                                        Ta :!: wtedy pewnie nie szukałbym nawigacji tylko moich 17" po rowach :diabelski_usmiech



                                        CB Harry II ASC + Triflex

                                        Pozdrawiam Mirek!!

                                        Komentarz


                                        • U mnie w tym roku przy ponad 160km/h na lewym pasie prawie nic nie było czuć.....
                                          Pozdrawiam
                                          Tomek

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez idas
                                            2. Czy autostrada na Brno, to rzeczywiście taka wyboista droga?
                                            3. Czy od przejscia granicznego, jadąc z Brna na Wiedeń, rzeczywiście trzeba jechac kilkadziesiąt km przez wsie i male miasteczka?
                                            2. Bez przesady, aż tak źle z tą drogą nie jest. Na Zgorzelec rzucało niczym Żydem po pustym sklepie, a tam oprócz równomiernego stukania nie było większych efektów.
                                            3. Kilkadziesiąt? Może ze 20 km, a jak ci tak źle to leć przez Brno - Breclav (tam są tez płyty, ale autostrada) - Wiedeń. Znacznie mniej miejscowości po drodze, tyle że trzeba przejechac przez Breclav.
                                            If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                            _______________________________________
                                            a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                            Komentarz


                                            • Idas jezeli nie masz zapasu, tylko zestaw naprawczy i przy jego pomocy nie da sie naprawic pojazdu to w zaleznosci od mozliwosci technicznych holownika, ktory bedzie do Ciebie wyslany albo zalozy ci kolo zastepcze i sam pojedziesz do serwisu na naprawe, albo zaladuje na lawete i zawiezie do serwisu. Znajac naszych laweciarzy, najpewniejsza jest opcja druga. Sotki, ze dopiero teraz odpisuje ale mialem do przejechania 1900 km :lol:

                                              Pozdrowienia z Bratusa :szeroki_usmiech

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Majowy
                                                Sotki, ze dopiero teraz odpisuje ale mialem do przejechania 1900 km
                                                Spoko :wink: No i jak? Zajebiście pewnie jest 8) Eeech.. ta Chorwacja

                                                Komentarz


                                                • 29 w cieniu :lol: i ciepla woda. Piwko juz zimne w lodowce, a dziecko spi. Teraz troche wieje, ale przynajmniej jest czym oddychac. Hvala

                                                  Komentarz


                                                  • Majowy, u mnie też zimne piwko na stole, dziecko śpi, troche wieje i jest czym oddychać tylko ...Chorwacja już była w tym roku :?
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X