Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OPONY zimowe - temat zbiorczy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mam takie pytanko. Według książki powinny być opony chyba 175/80R14. Natomiast ja mam używki z innego auta 185/70R14. Czy mogę być te drugi czy muszę jednak kupować nowe?

    Komentarz


    • Te drugie będą dobre :wink:
      Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

      "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

      Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

      Komentarz


      • Zamieszczone przez demmsi
        Lubię ten zapach świeżej gumy
        Poszukaj pracy w hurtowni opon albo fabryce prezerwatyw :wink:

        Użytkował ktoś conti winter ts850 -wrazenia, warta 240pln

        edit taa churtownia jak chu.. :lol:

        Komentarz


        • Zamieszczone przez bishop

          Użytkował ktoś conti winter ts850 -wrazenia, warta 240pln?
          Ja takie posiadam i użytkuję. Szczerze polecam

          Komentarz


          • Zamieszczone przez bishop
            Użytkował ktoś conti winter ts850 -wrazenia, warta 240pln?
            Również polecam. Kiedyś w innym aucie miałem Dębice chyba Frigo i wydawało mi się, że to rewelacyjna opona. Teraz już wiem, że nie. O ile na śniegu podobnie się zachowują to na mokrym i suchym asfalcie (a takiego w zimie nie brakuje) różnica jest straszna na + dla TS850.
            Pisał Sebastian

            Komentarz


            • Koledzy kiedy i gdzie testowaliście TS850 skoro to tegoroczny debiut.

              Komentarz


              • Ale macie fajne ceny na te zimówki
                A u mnie to po pińcet albo siedemset za sztukę

                Komentarz


                • a z tego co polecacie, jazda 90% po miesiecie, w zime robię z 4 tys km, jeżdzę spokojnie,

                  Bridgestone LM32 240zl, Continental TS 850 265zł, ,Hankook W442 235zł
                  Kleber Krisalp HP 2 240zł, Uniroyal MS Plus 66 240zł,
                  Yokohama Link 250zł

                  Komentarz


                  • Polecam Conti. Najlepsza, a różnica w cenie pomijalna.

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez kazek103
                      Koledzy kiedy i gdzie testowaliście TS850 skoro to tegoroczny debiut.
                      Serio? sam się pogubiłem. Jak wrócę to sprawdzę w garażu. Z tego co pamiętam to kupowałem na koniec 2010r.
                      Pisał Sebastian

                      Komentarz


                      • Chyba jednak Conti są najlepsze
                        Pozdrawiam
                        Tomek

                        Komentarz


                        • SS, Nie mogłeś jeździć na TS850 bo ona wyszła dopiero w tym roku i nie ma żadnych opinii o niej bo nie było jeszcze śniegu, jeździłeś na TS830


                          dato, Zawsze można kupić pandę na zimę i nią jeździć, wtedy opona kosztuje ok 150 zł :diabelski_usmiech
                          MECHANIKA # WULKANIZACJA # MYJNIA # SPRZEDAŻ NOWYCH OPON # PROSTOWANIE FELG #

                          Zapraszamy : http://ww.facebook.com/navigator.auto


                          # # # # # # # # # # #

                          Moja O2
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=51159

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Yassin
                            Mam takie pytanko. Według książki powinny być opony chyba 175/80R14. Natomiast ja mam używki z innego auta 185/70R14. Czy mogę być te drugi czy muszę jednak kupować nowe?
                            Najpierw trzeba zobaczyc czy felga 14" wejdzie, chyba ze masz z przodu tarcze 256mm to wtedy bez problemu
                            Spritmonitor.de

                            Komentarz


                            • [quote="Doba"]SS, Nie mogłeś jeździć na TS850 bo ona wyszła dopiero w tym roku i nie ma żadnych opinii o niej bo nie było jeszcze śniegu, jeździłeś na TS830 ]

                              Całkiem możliwe. Zapomniałem sprawdzić co w garażu leży, a faktury ani gwarancji nie mogę, jak to zwykle bywa w pośpiechu znaleźć
                              Zwracam honor. Jeżdżę na TS830 16". Polecam
                              Pisał Sebastian

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Doba
                                SS, Nie mogłeś jeździć na TS850 bo ona wyszła dopiero w tym roku i nie ma żadnych opinii o niej bo nie było jeszcze śniegu, jeździłeś na TS830
                                Przy zamiawianu /TS850/ Pani, zapytała , czy odbiorę jak będą z datą 2011, nie wiem czy to jej świadome zapytanie czy wyuczona formułka ?

                                Dzięki za opinie o conti TS, pewnie 850 nie będą gorsze niż poprzednik, a 99% kierowców nie odróżniła by ,czy jedzie na 830 czy 850 8)

                                Komentarz


                                • ja w poprzednim aucie(GOLF IV) jeździłem na Dunlop winter 3D - bardzo mi się podobała ta oponka.

                                  teraz będzie nokian wr pierwszy raz zobaczymy
                                  OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

                                  Auto Detailing: Dream Car Studio
                                  (znajdź również na fb)

                                  Komentarz


                                  • u mnie juz dwa sezony na TS830 i jestem bardzo zadowolony. polecam

                                    Komentarz


                                    • Jak to mówią: "one kozie death" - od piątku stal obuta w TS850 czeka sobie na stojaku na założenie do Skody. Kapcie z 2012.
                                      Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                                      FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                                      Komentarz


                                      • Od siebie mogę dodać że przejeździłem całą zeszłą zimę na UG7 195/65 R15.
                                        Co do opony rewelacja, cicho jak na zimówke, na mokrym petarda a to chyba najwanżniejsze ostatnimi czasy. Spalanie mniejsze niż na R16.
                                        Jedyny minus mam 2.0tdi z chipem na 160km, po przejechaniu 25tys (ciężki but często) przednie opony moim zdaniem do wymiany (do klocka niewiele). Tył zjechany w połowie.

                                        Komentarz


                                        • Ja właśnie sprawiłem sobie komplecik jeszcze ciepłych (DOT z 2012 roku) GY UG7+ i wyglądam kuriera. Mam nadzieję, że mnie nie zawiodą. Czytając opinie w necie wiele osób zwracało uwagę na ich łatwą ścieralność. Wcześniej ganiałem na matadorach MP58 i po 6 latach 6 mm bieżnika jeszcze zostało, ale co z tego jak stwardniał jak w letniej oponie. Wolę już żeby opona się szybciej ścierała, ale była pewna w prowadzeniu.
                                          O1-->O3--> ?

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez dato
                                            Polecam Conti. Najlepsza, a różnica w cenie pomijalna.
                                            dzięki Dato Atomek,
                                            kupiłem dzisiaj Conti, gumiarze przy zakładaniu gratulowali wyboru

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez bresiu
                                              Od siebie mogę dodać że przejeździłem całą zeszłą zimę na UG7 195/65 R15.
                                              Co do opony rewelacja, cicho jak na zimówke, na mokrym petarda a to chyba najwanżniejsze ostatnimi czasy. Spalanie mniejsze niż na R16.
                                              Jedyny minus mam 2.0tdi z chipem na 160km, po przejechaniu 25tys (ciężki but często) przednie opony moim zdaniem do wymiany (do klocka niewiele). Tył zjechany w połowie.
                                              Kolego a słyszałeś o zalecanej corocznej zamianie opon (kół) miejscami montażu? To zapobiega różnicom w zużyciu bieżnika. :wink:
                                              Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                                              "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                                              Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                                              Komentarz


                                              • zepter00, a może on te 25tyś km zrobił właśnie w 1 zimę? :wink:

                                                >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                                                Komentarz


                                                • kabi_007, dopiero po 6 latach...dobra opona

                                                  Komentarz


                                                  • kabanos dziękuje za obronę.
                                                    Oczywiście, że te 25tys to jedna zima była. Niestety nie wszyscy mogą jeździć tylko w koło komina.
                                                    Moim zdaniem jak jeździ się dużo i za swoje (czytaj nie firmówka albo leasingiem), to tempo zużywania ma ogromne znaczenie, identycznie szybko starłem letnie uniroyal rainsport, czego nie mogę powiedzieć o barumach i michelinach. Co nie zmienia faktu że większość kierowców powinna zmieniać opony bo są stare, a nie zajechane.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X