Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki olej do TDI

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Nexus6
    Po Amsoilu i Statoilu wybór Liqui Moly to "krok wstecz".
    dlatego pójde w Statoila dla odmiany, bo na Amsoilu juz troche pojeździłem. bede miał porównanie
    OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

    Auto Detailing: Dream Car Studio
    (znajdź również na fb)

    Komentarz


    • Ja używam w O1 AXR silnik Millers XF LongLife 5w40 i muszę powiedziec że sprawdza sie rewelacyjnie, prawie 15kKm.
      Teraz równiez zaleje Millersa z tym, że tego nowszego z nano technologią olej

      Komentarz


      • toomasz, Ciekawe jak z tą jego pełnosynetycznością :
        DIFF, dystrybutor Millers Oils w Polsce
        Co na to experci z naszego forum :?:
        Mam także na myśli zimowe poranne odpalanie
        pozdrawiam Pakoś - teraz 147KM/328Nm

        Komentarz


        • PAOLO ESCO, w związku z nowym nabytkiem co możesz polecić do 1,9 TDi AXR ? Cena nie gra roli.

          Komentarz


          • yunior81, Lazerway nie kombinuj ;-) :lol:

            Komentarz


            • Widzę, że mało osób sie wypowiada na temat produktów Millers'a, byc może wynika to z małej popularności tego oleju wśród forumowiczów. Wychodzę z założenia że jak kupuje olej za prawie 200zł, to nie jest to jakiś badziew,

              Komentarz


              • Lashlo, a Liqui Moly ? W BSE uzywalem i wszystko Super.

                Komentarz


                • Zamieszczone przez toomasz
                  Wychodzę z założenia że jak kupuje olej za prawie 200zł, to nie jest to jakiś badziew,
                  Wiara czyni cuda

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez toomasz
                    Wychodzę z założenia że jak kupuje olej za prawie 200zł, to nie jest to jakiś badziew,
                    to proponuję np Castrola w ASO za +- 80 zł za litr - wg w/w teorii "będziesz Pan zadowolonyyyyy" :diabelski_usmiech
                    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez toomasz
                      Widzę, że mało osób sie wypowiada na temat produktów Millers'a, byc może wynika to z małej popularności tego oleju wśród forumowiczów. Wychodzę z założenia że jak kupuje olej za prawie 200zł, to nie jest to jakiś badziew,
                      millers robi topowe oleje wiec zalewaj śmiało
                      superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                      poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                      Komentarz


                      • PAOLO ESCO, ;-) ja ze 100kkm zrobiłem na C EDGE i auto żyje ;-)
                        Teraz Mobil 1 ESP i silnik nie wybuchł ;-)
                        yunior81, nie znam tego wynalazku, po prostu nie znam tej firmy :-)

                        [ Dodano: Nie 18 Maj, 14 20:36 ]
                        leonn, cuda czyni wóda a nie wiara ;-)

                        Komentarz


                        • to proponuję np Castrola w ASO za +- 80 zł za litr - wg w/w teorii "będziesz Pan zadowolonyyyyy" :diabelski_usmiech
                          Nie miałem tu na myśli oleju z ASO :wink:

                          Komentarz


                          • Na Millersie druga wymiana i :yay:
                            Była O1 TDI , jest G7 Variant TSI

                            http://www.motostat.pl/user_images/71265/icon3.png

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez piramida
                              millers robi topowe oleje wiec zalewaj śmiało
                              z tą topowością millersa to bym tak nie przesadzał :evil:
                              With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                              Komentarz


                              • z tą topowością millersa to bym tak nie przesadzał :evil:
                                Dlaczego?
                                Napewno jest lepszy od castrola czy mobila

                                Komentarz


                                • toomasz, a na jakiej podstawie Kolego uważasz, że Castrol i Mobil to syf a Millers to super olej?

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez toomasz
                                    z tą topowością millersa to bym tak nie przesadzał :evil:
                                    Dlaczego?
                                    Napewno jest lepszy od castrola czy mobila
                                    to że jest "być może" lepszy od wymienionych nie czyni go topowym olejem :twisted:
                                    With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                    Komentarz


                                    • Nexus6, jak ja "lubię" takie opinie, jak Kolegitoomasz
                                      Poczekam na konstruktywne wyjaśnienia ;-)

                                      Komentarz


                                      • Castrol jest przereklamowany, dobra marka nie potrzebuje ciągłej reklamy.
                                        Ponadto jest rozlewany w polsce to budzi wątpliwości co do jakości.
                                        W mojej firmie dwa auta Audi A4 b7 2.0Tdi i Octavia 2 1.9TDI BXE serwisowane na castrolu co 30kKm , w B7 wytarł sie wałek , w Octavce Najpierw turbina a zaraz po niej panewki..

                                        Nie mam zaufania do tego co jest w Polsce przetwarzane, nawet jeśli tylko rozlweane.
                                        Natomiast Millers nie ma reklamy, w Polsce na pewno nie jest rozlewany.

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez toomasz
                                          Natomiast Millers nie ma reklamy
                                          wręcz przeciwnie, po forach motoryzacyjnych jest wręcz przereklamowany, podobnie jak kiedyś castrol w tradycyjnych mediach
                                          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                          Komentarz


                                          • toomasz, Kolego-201kkm, wymiana co 15kkm, Castrol,Shell, teraz Mobil1, raz Fuchs (wielka pomyłka) i silnik jak nowy, turbo też.
                                            A jak wymieniałeś co 30kkm to już sobie odpowiedziałeś. Ja LL wymieniam co 15kkm.

                                            Komentarz


                                            • toomasz, Kolego-201kkm, wymiana co 15kkm, Castrol,Shell, teraz Mobil1, raz Fuchs (wielka pomyłka) i silnik jak nowy, turbo też.
                                              A jak wymieniałeś co 30kkm to już sobie odpowiedziałeś. Ja LL wymieniam co 15kkm.
                                              Zwykłego użytkownika który się nie zna nie powinno to interesować wogole tzn interwały zmiany oleju, jeśli Castrol chwali się obsługa LL i co 30kKm to robiąc tak nic nie powinno się z silnikiem dziać a jednak jest odwrotnie. Sam jestem przeciwnikiem systemu LL i wymieniam co 15kKm. Ktos kiedys powiedział ze Castrol traci właściwości smarne po 10kkm.

                                              wręcz przeciwnie, po forach motoryzacyjnych jest wręcz przereklamowany, podobnie jak kiedyś castrol w tradycyjnych mediach
                                              Fora motoryzacyjne to nie telewizja czy radio.

                                              Komentarz


                                              • toomasz, sam sobie zaprzeczasz... Piszesz, że zwykłego użytkownika nie powinny interesować interwały oleju, a sam wymieniasz co 15kkm.
                                                A skąd wiesz, że te auta na Millersie by się spisały lepiej niż Castrol z interwałem co 30kkm?
                                                Masz działkę od reklamy Millersa, czy co?

                                                Komentarz


                                                • toomasz, sam sobie zaprzeczasz... Piszesz, że zwykłego użytkownika nie powinny interesować interwały oleju, a sam wymieniasz co 15kkm.
                                                  A skąd wiesz, że te auta na Millersie by się spisały lepiej z interwałem co 30kkm?
                                                  Masz działkę od reklamy Millersa, czy co?
                                                  Zwykłego użytkownika -miałem na myśli przeciętnego Kowalskiego czy własciciela firmy który serwisuje regularnie auto wg książki...


                                                  Nie mam nic od Millersa , jest olej klasy premium tak jak Liqui czy Motul itp - Zwykły Kowalski o takich olejach nawet nie wiem, ba nawet ASO- wielkie zdziwienie było kiedy przyjechałem na przegląd z banka 5L Millersa- doradca nawet nie wiedział co to...

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez toomasz
                                                    Ktos kiedys powiedział ze Castrol traci właściwości smarne po 10kkm
                                                    a świstak siedzi i zawija w sreberka..... :lol:
                                                    właśnie minęło 100tyś(w sumie 170tyś) jak przejechałem na dziadostwie Mobil1 5w50 :lol:

                                                    i nic się nie zatarło.
                                                    olej zmieniany w/g oil service, Kowalskiego, książki i normy QG2 .
                                                    teraz będzie Ravenol VMO z PAO , kolejne dziadostwo za mniej niż 200pln/5l, za to nigdzie nie reklamowane, produkowane i rozlewane u Niemca :lol:
                                                    *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X