Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] automatyczne otwieranie klapy bagażnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez abstinent
    Jac_ek, też tak myślę, i ta cena przesyłki :shock:
    no coś ty, w superbie automatycznie otwierana klapa z roletą to 1800 zł no fakt nie mamy rolety i zamykania ale cena tez jak by trochę mniejsza za ten mod :szeroki_usmiech
    - O2FL Combi 1.4TSI DSG , [SPRZEDAM]--> ramka do SWING/BOLERO - WOOD

    Komentarz


    • Jac_ek, to co robimy zamówienie grupowe dla kombi czy czekamy jeszcze na coś?
      1.8T AGU L&K

      2.0TDI BKD ELEGANCE

      TOYOTA LAND CRUISER J95

      Komentarz


      • jestem za abysmy zrobili grupowe zamowienie zebysmy mogli sie cieszyc nowymi modami
        Była O2 1.9 TDI BXE AMBIENTE
        Jest O3 1,4 TSI CHPA Elegance WHITE CANDY/ http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0
        Jest RAPID SPACEBACK RED CORRIDA 1.6 TDI
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...447483#1447483

        Komentarz


        • Jac_ek, a gdzie te sprężyny kupowałeś :?:
          1.8T AGU L&K

          2.0TDI BKD ELEGANCE

          TOYOTA LAND CRUISER J95

          Komentarz


          • a co z naszymy octaviami HB ?
            chyba nas tak nie zostawicie?
            moja czarna SKODA OCTAVIA II 1.9 TDI
            sprzedaje na allegro - zapraszam ops:

            Komentarz


            • moze poczekajmy na lilo, ma on dostac sprezynki do lifta i wtedy całośc do zamówienia.
              No chyba , ze Wam sie bardzo śpieszy do combi.

              Komentarz


              • Witam.
                Potrzebny jeden lift na próbę z Warszawy lub okolic Legionowa, 2 sprężynki jeszcze mam. Czekam do piątku i sprężyny idą do Wikinga.

                Myślicie, że w O1 też to podejdzie, bo jakoś nie widzę zainteresowania, lub nie zauważyłem.
                Pozdrawiam
                Mariusz

                Komentarz


                • Zamieszczone przez maku-2004
                  Myślicie, że w O1 też to podejdzie, bo jakoś nie widzę zainteresowania, lub nie zauważyłem.
                  Na 3 stronie pytałem się czy jakieś sprężyny podejdą do O1 ale bez odzewu (wiem że temat o O2).

                  Jeśli wiedzielibyście jakie sprężynki do O1 Combi to byłbym wdzięczny i zainteresowany...
                  Gdyby ktoś potrzebował podpiąć Vas'a w Łodzi to mogę pomóc tel. 600683962 lub PW (+serwis)
                  !!!MoTóR NiE UmIeRa NiGdY , MoTóR JeSt WiEcZnY !!!
                  Panie władzo, wiem ze przekroczyłem prędkość, ale porostu... lubię za==e==alać!!!

                  UNIDEN USER

                  Komentarz


                  • Ktoś chętny z kombi O1 i test, może klapa liftbecka O1 jest lżejsza od O2 i tam pójdzie ten mod.
                    Tak jak pisałem mam sprężynki do piątku i kończę testy, ktoś inny będzie kontynuował.
                    Pozdrawiam
                    Mariusz

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Maru 123
                      Jac_ek, to co robimy zamówienie grupowe dla kombi czy czekamy jeszcze na coś?
                      Najlepiej żeby przetestować jeszcze z liftbackiem - wtedy będzie większe zainteresowanie (lepsza cena)
                      Zamieszczone przez Maru 123
                      Jac_ek, a gdzie te sprężyny kupowałeś :?:
                      jak na testach maku-2004 mi założył sprężynki i zobaczyłem że działa to właściwie nie było siły która by mi te sprężynki zdjęła - więc kulturalnie zapłaciłem :szeroki_usmiech
                      - O2FL Combi 1.4TSI DSG , [SPRZEDAM]--> ramka do SWING/BOLERO - WOOD

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez maku-2004
                        Ktoś chętny z kombi O1 i test, może klapa liftbecka O1 jest lżejsza od O2 i tam pójdzie ten mod.
                        Tak jak pisałem mam sprężynki do piątku i kończę testy, ktoś inny będzie kontynuował.
                        Witam wszystkich
                        maku-2004 możesz mi podpowiedzieć do ilu mm można scisnąć te sprężynki które posiadasz?
                        Próbuję ten mod zastosować w Fabii 1 HTB.. Ale u mnie po zamknieciu klapy na sprężynkę zostaję raptem ok. 8mm. Na FabiaClub w F2 HTB ok 11mm i sprawdzily się zielone.. SZ8010 20 x 025..
                        Zbieram dane

                        Pozdrawiam 8)
                        Skoda Fabia Combi Classic VAN+ FL 1,6 TDI CR - CAYB - 90KM '10 (kwiecień 2015-150 000 przebiegu)
                        &
                        Skoda Fabia SOUL 1,2 12V '06 - miłe wspomnienia
                        &
                        Skoda Favorit 135L '91 - zabytek - garażowany
                        &
                        Skoda Octavia Laurin & Klement 1,9TDI '99 - zaprzyjaźniona

                        Komentarz


                        • mivipe, te sprężynki które zastosowaliśmy w kombi miały 51mm i teoretycznie maksymalnie się ściskają 19mm. W kombi na te sprężynki było około 28mm (jak dobrze pamiętam), a tak jak widać u Jac_ka na zdjęciu sprężyna nie jest całkowicie sprasowana.

                          Z tego co zauważyłem najkrótsze sprężynki mają długość 25mm, ja bym próbował skracać, gdyby coś to posiadam niebieskie 20x32 2szt i 20x38 2szt.

                          KTOŚ MUSI TESTOWAĆ
                          Pozdrawiam
                          Mariusz

                          Komentarz


                          • Obie te niebieskie są zarezerwowane czy jest możliwość ich odkupienia?
                            Chętnie bym pokombinował z 20x32 ale zapewne będzie trzeba je konkretnie skrócić.. A wtedy mogą być za słabe... :roll:
                            Jak nie spróbuję to się nie przekonam 8)
                            Mogę podjechać do Legionowa - a jak jeszcze byłyby jakiekolwiek szanse na uzyskanie fachowych porad dotyczących zdjęcia siłowników :wink:
                            Skoda Fabia Combi Classic VAN+ FL 1,6 TDI CR - CAYB - 90KM '10 (kwiecień 2015-150 000 przebiegu)
                            &
                            Skoda Fabia SOUL 1,2 12V '06 - miłe wspomnienia
                            &
                            Skoda Favorit 135L '91 - zabytek - garażowany
                            &
                            Skoda Octavia Laurin & Klement 1,9TDI '99 - zaprzyjaźniona

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez mivipe
                              a jak jeszcze byłyby jakiekolwiek szanse na uzyskanie fachowych porad dotyczących zdjęcia siłowników
                              Przeszukaj wątek wszystko jest pokazane i opisane
                              Daniel

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez lilo
                                Przeszukaj wątek wszystko jest pokazane i opisane
                                Wiem lilo, przeczytałem ten wątek dobry X razy 8) Napisałem tak :wink: z przymrużeniem oka
                                Dziś spotakłem się z maku-2004 i odebrałem sprężynki Teraz tylko trochę wolnego czasu i garaż 8)
                                Skoda Fabia Combi Classic VAN+ FL 1,6 TDI CR - CAYB - 90KM '10 (kwiecień 2015-150 000 przebiegu)
                                &
                                Skoda Fabia SOUL 1,2 12V '06 - miłe wspomnienia
                                &
                                Skoda Favorit 135L '91 - zabytek - garażowany
                                &
                                Skoda Octavia Laurin & Klement 1,9TDI '99 - zaprzyjaźniona

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez mivipe
                                  Teraz tylko trochę wolnego czasu i garaż
                                  Da się zrobić i bez garażu :P
                                  Daniel

                                  Komentarz


                                  • ale mi niezbędne raczej będzie imadło :| Muszę je skrócić by upchać do F1 8)
                                    Skoda Fabia Combi Classic VAN+ FL 1,6 TDI CR - CAYB - 90KM '10 (kwiecień 2015-150 000 przebiegu)
                                    &
                                    Skoda Fabia SOUL 1,2 12V '06 - miłe wspomnienia
                                    &
                                    Skoda Favorit 135L '91 - zabytek - garażowany
                                    &
                                    Skoda Octavia Laurin & Klement 1,9TDI '99 - zaprzyjaźniona

                                    Komentarz


                                    • lilo, gdzie Twoje sprezyny?
                                      moja czarna SKODA OCTAVIA II 1.9 TDI
                                      sprzedaje na allegro - zapraszam ops:

                                      Komentarz


                                      • maku-2004 jeśli potrzebujesz auto na testy to będe w Wawie od środy do piątku i we środę popołudniu oraz we czwartek mogę gdzieś się z Tobą spotkać i potestować. Jak będziesz chciał to na priva wysyłam numer mojego prywatnego telefonu.
                                        Skoda Octavia II 1,9 TDi BXE 105KM LiftBack Elegance 2006 MOD by CYWA

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez marc!n
                                          lilo, gdzie Twoje sprezyny?
                                          Jutro do nich zadzwonię bo pisałem e-maila i zero odzewu :evil:
                                          Daniel

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez lilo
                                            Zamieszczone przez marc!n
                                            lilo, gdzie Twoje sprezyny?
                                            Jutro do nich zadzwonię bo pisałem e-maila i zero odzewu :evil:
                                            juz pewnie nie mozesz sie doczekac.... :diabelski_usmiech
                                            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez piotrek_os
                                              juz pewnie nie mozesz sie doczekac....
                                              Pytanie :P taka już moja natura :terefere
                                              Daniel

                                              Komentarz


                                              • to co robimy jakies grupen zamowienie? i chał macz za komplet.. czy ktos konkretnie sie tym moze zajac?

                                                Komentarz


                                                • andriu21tg, poczekaj aż będzie wiadomo co z liftbackiem, wtedy pewnie ruszy jakaś lista :P

                                                  Komentarz


                                                  • michał Git :szeroki_usmiech

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X