Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VCDS 10.6

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dlaczego patalachy???jak to mowia klient nasz pan.wymienili na nowy i to lepszy a stary odesla do fabryki i juz
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

    Komentarz


    • Nie znalazłem takiego sztynksa w całym wątku wiec mam pytanie. Da się zakodować sygnał dźwiękowy przy działaniu ASR/ESP? Jak dla mnie fajny/pomocny gadżet byłby to.

      Komentarz


      • Wycieraczka tył

        Koledzy jak wyłączyć przecieranie tylnej wycieraczki po włączeniu zapłonu? Oczywiście wycieraczki są wyłączone, a tył robi jeden "kurs". Wyłączyłem opcję tylnej wycieraczki przy cofaniu, a ten ruch jest zwykle po normalnym używaniu tyłu, jednak kilka "zapłonów" pod rząd.

        Komentarz


        • The_playa, z takim czymś się nie spotkałem
          gązo, dziwne, bo tej opcji się nie koduje
          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
          poprzednie modele:
          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

          Komentarz


          • Zmiana na wyświetlaczu

            Czy jest możliwość zmiany przez VDCS danych wyświetlanych na Maxidocie? Mam wersję bez sterowania manetką - standardowo tylko czas i temperatura. Zależy mi na wyświetlaniu zasięgu na pozostałym paliwie.

            Komentarz


            • Maxidot-a raczej nie masz, tylko zwykły wyświetlacz. Moja kuzynka posiada O2FL i ma właśnie wyświetlany tylko zasięg, więc pewnie się da przestawić.

              Komentarz


              • Ktoś wie jak to ustawić?

                Komentarz


                • Zamieszczone przez gązo
                  Ktoś wie jak to ustawić?
                  Poczytaj ten temat, mam nadzieję że znajdziesz tu odpowiedz :wink: Forum - Octavia Club Polska
                  Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Langusta
                    Zamieszczone przez gązo
                    Ktoś wie jak to ustawić?
                    Poczytaj ten temat, mam nadzieję że znajdziesz tu odpowiedz :wink: Forum - Octavia Club Polska
                    Ok poczytałem i gdzie tego szukać "po wyłączeniu MFA w sterowniku 17, wraca wskaźnik temperatury zamiast 'rezerwy'"?

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez gązo
                      Zamieszczone przez Langusta
                      Zamieszczone przez gązo
                      Ktoś wie jak to ustawić?
                      Poczytaj ten temat, mam nadzieję że znajdziesz tu odpowiedz :wink: Forum - Octavia Club Polska
                      Ok poczytałem i gdzie tego szukać "po wyłączeniu MFA w sterowniku 17, wraca wskaźnik temperatury zamiast 'rezerwy'"?
                      Załączone pliki
                      Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez gązo
                        Ok poczytałem i gdzie tego szukać "po wyłączeniu MFA w sterowniku 17, wraca wskaźnik temperatury zamiast 'rezerwy'"?
                        pojawi się jak tylko w zbiorniku będzie na tyle mało paliwa, że zapali się rezerwa... don't worry
                        Pozdrawiam
                        Marcin

                        Komentarz


                        • Nie wiem czy to przydatne i kiedy dokładniej weszło, ale zauważyłem w 12.10.4 że w Bajcie 18 w Bordnetzu nowszyj na liście typów aut jest opcja "Reset"
                          http://chomikuj.pl/lusob/VCDS
                          Trochę plików do VCDS, zapraszam

                          Komentarz


                          • 1 6 D, próbowałem tej funkcji u siebie, ale nie zauważyłem, żadnych zmian w funkcjonowaniu świateł
                            Pozdrawiam,
                            Grzesiek


                            Była: O2@MY07@BXE / O2FL@MY10@BXE
                            Jest: O3@MY13@CHPA / B7@MY12@CFFB


                            Bartek "Dedon" 05.06.1988 - 07.08.2011[*]

                            Komentarz


                            • To się powinno nazywać nie reset, tylko "Umów się do ASO" :diabelski_usmiech
                              Pozdrawiam
                              Marcin

                              Komentarz


                              • Tja, opcja pt szykuj siano
                                Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                Komentarz


                                • Enriquez, misiek^wro, oj tam przesadzacie, moje wozidło jeździ i świeci (pomijam kwestię DRL LED)

                                  Zastanawia mnie dlaczego kodowanie bajtu 18 dostępne w sieci kończy się na pozycji 157 czyli 9D ? Czyżby nikt nie był na tyle "odważny", żeby przekroczyć tą magiczną barierę ? :wink:

                                  [EDIT]
                                  Właśnie wróciłem z auta i efekt kombinacji jest taki, że LED DRL jak nie było tak nie ma, za to w nagrodę lewy kierunek w lusterku mam do wymiany :twisted:

                                  00109 - Left Mirror Turn Signal Lamp (L131)
                                  012 - Electrical Fault in Circuit
                                  Pozdrawiam,
                                  Grzesiek


                                  Była: O2@MY07@BXE / O2FL@MY10@BXE
                                  Jest: O3@MY13@CHPA / B7@MY12@CFFB


                                  Bartek "Dedon" 05.06.1988 - 07.08.2011[*]

                                  Komentarz


                                  • Deo,

                                    zaszalałeś.
                                    Pozdrawiam
                                    Marcin

                                    Komentarz


                                    • Właśnie do mnie dotarł działający w Win8 kabelek wykonany przez małe chińskie łapki :szeroki_usmiech
                                      12.10.3 beta - jest na ali i działa

                                      Komentarz


                                      • Witam,
                                        podłączę się do tematu - mam pytanie czy moim kabelkiem zakupionym od jednego z forumowiczów i programem VCDS Beta 11.2.0 uda mi się zdiagnozować Audi A4 z 2005 r. ?
                                        dzięki wielkie za każdą odpowiedź lub sugestie

                                        Komentarz


                                        • do mnie również dotarł pare dni temu vcds 12.10.3 beta z kabelkiem i....działa

                                          Komentarz


                                          • Koledzy, mam do Was takie pytanko. Chciałbym zakupić kabel + oprogramowanie do diagnostyki elektroniki mojej Skodzianki O2Tour 2011 1,6BSE (chodzi mi o sprawdzanie błędów ewentualnie konfiguracja ukrytych funkcji samochodu). Co mam zakupić aby było w języku polskim i działało na lapku HP Windows 7, 64bit ?
                                            Tylko proszę o rady jak dla kogoś, kto nie zna się W OGÓLE na nazwach i innych rzeczach związanych z tą diagnostyką!

                                            Jakieś propozycje, linki do aukcji lub kupno w innych sklepach internetowych.

                                            Czy np to urządzenie
                                            Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji
                                            spełniło by moje w/w oczekiwania?
                                            Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                                            http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                                            Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                                            Komentarz


                                            • niby fajny ten skaner - taki kolorowy, obsługuje wszystkie protokoły
                                              wszystkie kodowania, oprócz długiego :lol:
                                              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                              poprzednie modele:
                                              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                              Komentarz


                                              • krzynol, tylko widzisz, dla mnie to jest czarna dziura! Nie znam się na tym.
                                                Co byś mi polecił nawet pod lapka w jęz. polskim (zestaw)?
                                                Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                                                http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                                                Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                                                Komentarz


                                                • Odpusc sobie jezyk ojczysty i bedzie duzo prosciej i taniej.

                                                  Naprawde duzo latwiej jest odszukac dokumentacje do bledow w jezyku angielskim niz naszym
                                                  Spritmonitor.de

                                                  Komentarz


                                                  • Koledzy w poszukiwaniu wyłączenia ruchu tylnej wycieraczki po zapłonie spróbowałem wyłączyć opcję "alternating parking position APP/APS" - niestety nic to nie dało. Po włączeniu niestety przednie wycieraczki nie robią już ruchu parkowania. Gdzie może być przyczyna? Przy okazji włączyłem MFD czy to może mieć wpływ? Reszta włączonych opcji, np. dodatkowe przetarcie przedniej szyby działa.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X