Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OPONY zimowe - temat zbiorczy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • na forum szukajcie tu dobra oferta
    Forum - Octavia Club Polska
    BYŁA o1 rs
    BYŁA o2 1.6
    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

    Komentarz


    • Tydzień szukałem jakiejś dobrej oferty i w końcu kupiłem opony Semperit Speed Grip2
      Rozmiar 16/55/205 - 350zł/szt

      Jakoś tak sie zasugerowałem tym:
      Najlepsze modele zimowe 2018/2019 w rozmiarze 205/55 R16 według ADAC » Oponeo

      zobaczymy...
      Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
      https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

      www.tuneforce.pl
      www.dpfserwis.pl

      Komentarz


      • jakąś godzinkę temu moja żona pojechała przełożyć do naszego "smoczka" takie oponki Hankook 195/65 R15 91 H Prędkość maksymalna: 210 km/h - H.... cena 215 za sztukę (po cenie zakupu). :diabelski_usmiech
        nasze auta: MÓJ SMOCZEK

        Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

        Komentarz


        • goodyear ug8 195/65/15 czy dobra cena?

          cześć
          Ja dziś kupiłem GOODYEAR UG8 za 265zł x 4szt.
          Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

          Komentarz


          • Zamówiłem opony w firmie oponyturbo.pl wszystko niby OK ale mają wszystkie opony tańsze niż inne firmy...słyszał ktoś o tej firmie? Mają przyjść "za pobraniem" więc nie ma stresu...no chyba że jakieś odpady sprzedają...

            Będę wdzięczny za opinie.
            Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
            https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

            www.tuneforce.pl
            www.dpfserwis.pl

            Komentarz


            • Zamieszczone przez BADYL
              jakąś godzinkę temu moja żona pojechała przełożyć do naszego "smoczka" takie oponki Hankook 195/65 R15 91 H Prędkość maksymalna: 210 km/h - H
              Masz zajebiście szybką żonę!

              [ Dodano: Pią 28 Paź, 11 20:59 ]
              Zamieszczone przez BADYL
              cena 215 za sztukę (po cenie zakupu). :diabelski_usmiech
              A to cena zakupu jest inna od ceny sprzedaży?
              12 lat w handlu pracuję, ale tego to nie rozumiem.
              Tzn. rozumiem, że ktoś wcisnął Ci oponę i powiedział, że za tyle ja sprzedał, za ile ją kupił, tak?
              No to gratuluję!

              Komentarz


              • Zamieszczone przez bobolino
                Tzn. rozumiem, że ktoś wcisnął Ci oponę i powiedział, że za tyle ja sprzedał, za ile ją kupił, tak?
                No to gratuluję!
                głowy nie dam czy faktycznie sprzedali mi opony za tyle za ile je kupili....powiem więcej, jesetm przekonany, że coś tam sobie musieli zarobić, ale generalnie cena za moje oponki tj.215 zyla za sztukę chyba nie jest zła co :?: Z tego co się zorientowałem w necie powyższe opony stoją od ok. 286 do nawet 315 za sztukę.... Hankook i*cept evo W310 » Sprawdź testy i opinie » Oponeo


                co do mojego zwrotu "po cenie zakupu" tak tylko napisałem ciesząc się z niskiej ceny :!:

                [ Dodano: Sob 29 Paź, 11 09:14 ]
                Zamieszczone przez bobolino
                Masz zajebiście szybką żonę!
                możesz wyjaśnić :?:
                nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                Komentarz


                • Panowie w związku z tym że zakupiłem ostatnio OCTAVIĘ RS i jakiś tydzień temu zaj...li mi felgi stalowe wraz z oponami zimowymi (205/55 r16 z oponą KLEBER) mam pytanko czy podejdą mi kólka stalowe o rozmiarze 195/65 r15.
                  Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
                  Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

                  Komentarz


                  • Kejup, Nie
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • Maicroft tak myślałem, że 15 nie wlezie na te zaciski. No cóż muszę szukać 16.
                      THX!
                      Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
                      Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

                      Komentarz


                      • Witam, czy ktoś z obecnych na forum miał do czynienia z oponami Dębica Frigo 2, jestem ciekaw opini na temat tych że opon ?
                        http://www.wimeb.markomp.net
                        Już nie moja Skodzina
                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=31952

                        Komentarz


                        • makog ja mam w swojej Fabii 14 calowe, dają rady, mam już je piątą zimę, są trochę głośne ale generalnie są w miarę dobre, na śniegu Fabia dobrze się sprawuje
                          Kamil

                          Octavia II FL 1,4 TSI 2009 Elegance Liftback
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39711
                          Fabia I 1,4 16V 2005 Ambiente Combi

                          Komentarz


                          • ja używam w autku drugim, które ujeżdżam do pracy - dobre na śnieg i itp teren, znacznie gorsze na dobrze utrzymane chemicznie drogi, po których płynie woda. JA uważam że to dobra tania opona dla tych co jeżdzą głównie po "bocznych" drogach utrzymywanych na biało.
                            service by Auto Tar

                            Komentarz


                            • makog, przestudiuj trochę ten wątek, sporo pisane na ich temat
                              ja mam u siebie i na śnieg i tym podobne super oponka, natomiast woda i te inne to lepiej ostrożnie bo można się zdziwić :diabelski_usmiech
                              bywało że na 3-ce ASR miał co robić

                              Komentarz


                              • makog dołóż lepiej z 200 zł na komplecie i kup cos lepszego. Ja w tym roku kupiłem sobie drugi raz Pirelli Winter Carving. Opony są super.

                                филип
                                Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                Komentarz


                                • Szybkie pytanie bo w ksiazce obslugi nie napisali:
                                  -czy do 1.8TSI Elegance, rocznik modelowy 2012 da sie zalozyc felgi 15' z oponami 195/65?
                                  Letnie mam 17' z 225/45

                                  dzieki za odp
                                  Kiwal

                                  Komentarz


                                  • kiwal, cześć
                                    Wg mnie tak. Ja co prawda mam Eleganca 1.9tdi z 2008 r i używam zimówek 195/65/r15 ale po lifcie chyba nie było zmian w elementach decydujących o zamontowaniu kół.
                                    zreszta jest tutaj opcja ze tak: Error 404

                                    [ Dodano: Pon 31 Paź, 11 19:06 ]
                                    Aha jakby ktoś chciał od ręki GOODYEAR ULTRAGRIP 7 195/65/R15 91T to dziś były jeszcze na stanie u wulkanizatora: Krawal Diver na ul. Kocmyrzowskiej (przy skrzyż. z ul Fatimską) w Krakowie. Cena ~250zł. Dziś ok 14:30 byłem i się dowiedziałem - ale i tak kupiłem UG8 u mojego własnego dealera
                                    Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                                    Komentarz


                                    • ze 250 zł przeleżane UG 7 195-tki sobie pewnie poleżą :?
                                      Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                                      "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                                      Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez zepter00
                                        ze 250 zł przeleżane UG 7 195-tki sobie pewnie poleżą :?
                                        czy ja wiem. na ceneo najtaniej wyskakuja za 270...

                                        [ Dodano: Pon 31 Paź, 11 20:36 ]
                                        [quote="orzel720"]kiwal, cześć
                                        Wg mnie tak. Ja co prawda mam Eleganca 1.9tdi z 2008 r i używam zimówek 195/65/r15 ale po lifcie chyba nie było zmian w elementach decydujących o zamontowaniu kół.
                                        zreszta jest tutaj opcja ze tak: Error 404

                                        Czyli Ambiente wychodzi seryjnie na 195/65/15 bez wzgledu na silnik. Czyli zakladam ze wielkosc tarcz hamulcowych nie zalezy od wersji wyposazenia, wiec powinno dac sie zalozyc 15' na zime do 1.8TSI Elegance :lol:
                                        Kiwal

                                        Komentarz


                                        • na 312mm tylko 16ka, na 288 15ka wchodziła bez problemów
                                          Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
                                          https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

                                          www.tuneforce.pl
                                          www.dpfserwis.pl

                                          Komentarz


                                          • na 312mm tylko 16ka, na 288 15ka wchodziła bez problemów
                                            Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
                                            https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

                                            www.tuneforce.pl
                                            www.dpfserwis.pl

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez kmink
                                              na 312mm tylko 16ka, na 288 15ka wchodziła bez problemów
                                              Problem polega tylko na tym ze nie wiem co mam;-)
                                              Kiwal

                                              Komentarz


                                              • W 1.8 TSI jest 288, ładuj 15'.

                                                Komentarz


                                                • powinna być naklejka na klapce wlewu paliwa jakie fele i opony pasują do tego modelu
                                                  BYŁA o1 rs
                                                  BYŁA o2 1.6
                                                  JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez blackrs
                                                    powinna być naklejka na klapce wlewu paliwa jakie fele i opony pasują do tego modelu
                                                    Ja mam O2FL z 2010 Elegance 1.8 TSI i zimówki mam 195 65 R15 - bez problemu weszły. Pzdr

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X